Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky do Ypsilonky na vybraná představení Velké i Malé scény

4,6 / 5 Studio Ypsilon Praha - Nové Město  (mapa) 2 234 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Hana

Dobrý den,
prosím jeden voucher znamená jeden vstup do divadla? Když budu chtít dvě vstupenky, tak musím koupit dva vouchery? Děkuji.

Studio Ypsilon

Ano, jestliže budete chtít vstupenky pro dvě osoby, musíte si objednat dva vouchery :-)

Přeji hezké svátky :-)

Těšíme se na Vás v Ypsilonce :-)

Kateřina Walterová
obchodní oddělení
Studio Ypsilon
tel: 224 947 119, 777 020 022
 www.ypsilonka.cz

Tomáš

Dobrý den Chci koupit Vstupenky pro 2 osoby na vybrané představení Studia Ypsilon Ve Vaší nabídce je uvedená 1 vstupenka pro 1 osobu . Je možné tuto nabídku v jedné objednávce koupit vstupenky pro 2 osoby (výběr stejného místa,cenové relace ) a nebo lze každou vstupenku (při stejném výběru a cenové relaci objednávat ) dvakrát samostatně ? Děkuji Tomáš

Studio Ypsilon

Dobrý den,
jeden voucher, jedna vstupenka :-)

Přeji hezké svátky :-)

Těšíme se na Vás v Ypsilonce :-)

Kateřina Walterová
obchodní oddělení
Studio Ypsilon
tel: 224 947 119, 777 020 022
 www.ypsilonka.cz

Lenka

Dobrý den, omlouvám se, špatně jsem se vyjádřila. Jde mi o to, že na vstupence do Ypsilonky vůbec není uvedené, že jde o vstupenku pro 2 osoby! Nebude s tím u podkladny problém? Ráda bych to měla v pořádku.
děkuji za odpověď, Lenka

Studio Ypsilon

Dobrý den,
voucher je vždy pouze pro jednu osobu! jestliže tedy budete chtít vstupenky pro dva, musíte mít dva vouchery.

Těšíme se na Vás v Ypsilonce :-)

Kateřina Walterová
obchodní oddělení
Studio Ypsilon
tel: 224 947 119, 777 020 022
 www.ypsilonka.cz

Lenka

Dobrý den, právě jsem zakoupila dvě vstupenky do divadla Ypsilon. Ovšem na voucheru to nikde není uvedené…pouze Voucher na: vstupenka, což mě docela mate. Jak to prosím je?
Děkuji, Lenka

Slevomat.cz

Dobrý večer, Leni,

na voucheru je uvedeno v nadpisu přímo divadlo Ypsilon a pak také dole v sekci Kde uplatnit. Nezobrazuje se vám voucher špatně?

Hezký zbytek dne. Míša

Irena

Dobrý den, takže mimopražští musí do Prahy dvakrát? Jednou pro vstupenky a jednou na představení? To pro nás z finanční výhody moc nezůstane :-( Není třeba možné zaslat rezervované vstupenky poštou? Děkuji za odpověď.

Magdalena Staňková

dobry den, jak zjistim na ktere scene se hraje Rusalka abych mohla vybrat spravnou vstupenku? na webu divadla to nevidim. Muzete mi napsat v kolik hodin predstaveni konci a jestli je vhodne i pro skolni deti ? dekuji M.Stankova

Studio Ypsilon

Dobrý den,
představení Rusalka se hraje na velké scéně a je vhodná i pro děti školního věku.
Představení začíná v 19:30 hod a končí ve 21:45 hod.

Přeji hezké svátky :-)


Těšíme se na Vás v Ypsilonce :-)

Kateřina Walterová
obchodní oddělení
Studio Ypsilon
tel: 224 947 119, 777 020 022
 www.ypsilonka.cz

Jarka

dobrý večer prosím vás budu v Praze 7.12.-9.12.2016 jaké přestavení se hraje a v kolik prosím díky Jarka

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarko,

moc mě to mrzí, ale voucher lze využít na představení až od 3. 1. 2017. Můžete hned v lednu vyrazit :-)

Krásný den. Míša

Jiřina Florianová

je tu někdo

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino,

s čím vám mohu pomoci?

Hezký den. Míša

hana

DObry den, da se voucher pouzit pri objednani pres internet, nebo musim k vam na pokladnu? Dekuji

Studio Ypsilon

Dobrý den,
voucher nelze využít při on-line prodeji.
Vždy pouze u nás na pokladně v tištěné verzi, kdy vám vyměníme za vybrané vstupenky.
Můžete si také udělat telefonicky rezervaci ( 224947119) a pak do pěti dnů vstupenky vyzvednout.

Přeji hezký den.
Těšíme se na Vás v Ypsilonce :-)

Kateřina Walterová
obchodní oddělení
Studio Ypsilon
tel: 224 947 119, 777 020 022
 www.ypsilonka.cz

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi velkou a malou scénou? Hrajete všechny představení ve velké i malé scéně? Předem děkuji za odpověď.

Studio Ypsilon

Dobrý den,
velká scéna má 170 míst ( polstrovaná sedadla) a malá scéna 120 míst ( židličky).
Vždy hrajeme buď na jedné nebo druhé scéně.
Na malé scéně hrajeme tyto představení :
Vratká prkna
Hlava Medúzy
Drama v kostce
Proměna
Jsi-user a iJá.
Ostatní představení jsou již na velké scéně :-)

Přeji hezké dny :-)

Těšíme se na Vás v Ypsilonce :-)

Kateřina Walterová
obchodní oddělení
Studio Ypsilon
tel: 224 947 119, 777 020 022
 www.ypsilonka.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru