Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pár trekingových holí pro zdravý životní styl

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Truhlářová

Dobrý den, hole byly doručeny v pořádku. Měla jsem objednány stříbrné a dorazily černé – první zádrhel. Druhý zádrhel je, že když je povolím a vytáhnu dle návodu jen na cca 115 cm, tak pak už nejdou zpátky a nejdou ani více povolit, aby se ještě zvětšily. Takže bych prosila o radu, jak s nimi manipulovat, protože se velmi rozmýšlím, že je vrátím. Nezdá se mi, aby to šlo takto těžko, resp. vůbec! Díky za radu

High Life

moc se omlouváme zaslete na zpet vymenime a dame barvu jaka ma byt postovne zaplatime

Pavel Kanyza

Chybička se vloudila. Samozřejmě 290?

Pavel K.

„Váha holí cca 580 g.“ Vzhledem k množnému číslu předpokládám, že je to váha obou holí. Je tedy váha jedné hole 390 g? Děkuji za odpověď.

Diana Faltusová

zadala jsem objednávku na 2 páry, ale nedalo se zvolit 2 barevné varianty (1× pár červených holí a 1× pár modrých holí), v objednávce není ani políčku pro Pozn.

Díky za radu, kam se obrátit s požadavkem na upřesnění své objednávky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Diano,

při vytváření objednávky je nutné si nejdříve zvolit modrou variantu, poté se vrátit zpět a zvolit červenou variantu :-)

Hezký den. Míša

Jindra Šťastná

Šlo by aby jste mi hole poslali na dobírku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jindro,

moc mě to mrzí, ale bohužel zatím to nelze, i když do budoucna nevylučujeme změnu :-)

Děkuji a přeji vám hezkou sobotu. Míša

Jana Plívová

Dobrý den dá se na holích vysunout bodec, aby to neklouzalo na sněhu? Díky

High Life

ano

Věra Segešová

Je možné poslat 2 páry holí na jedno poštovné? Díky.

High Life

ano

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru