Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Náramek s vyrytým věnováním

4,7 / 5 Šperky4U s.r.o. Hradec Králové  (mapa) 368 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Agata

Dobrý den, je možné napsat na kaučukové naramky text ve dvou řádcích tak, aby to bylo citelne? Např. Jmeno a pod toto datum? Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, ano text by neměl být delší než 15 znaků a vejdou se max 2 řádky. Děkuji!

Soňa

Dobrý den,
vaše odpověď zde mě moc nepotěšila, ale na stránkách jsem jí již našla. Prošívaný náramek Kód produktu: SL1091 NENÍ Z KAUČUKU ale ze syntetické kůže. Aspoň to píšete na stránkách.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, dotaz zněl na materiál prošívaného náramku a ten je z kaučuku, splétaný náramek je ze syntetické kůže. Děkuji

flower-bara

Dobrý den, lze rýt i na spodní stranu nebo pouze nahoru? Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, rytinu lze provést pouze na vrchní část náramku.

Soňa

Dobrý den,
z jakého materiálu je prošívaný náramek? Je kožený? Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, jak je uvedeno v popisu, náramek je kaučukový.

Renata Beranová

Dobrý den,
je možno zkrátit splétaný náramek? V případě že ano, zvládnu i sama podle velikosti zápěstí?
Děkuji.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Splétaný náramek nelze zkrátit, pouze kaučukové náramky lze zkrátit.

Květoslava Matysová

Dobrý den, dle popisu na domovských stránkách výrobce je zřejmé, že nabídka je uvedena chybně. Jak zazněly komentáře již přede mnou, jsou prohozené fotografie a popisy. Jelikož to zde bohužel zřejmě nikdo nehodlá řešit, napsala jsem výrobci. Tak snad bude úspěšnější než my zákazníci a poté si budeme moci objednat správný typ výrobku.
Matysová

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, chyba je již opravena. Děkujeme za pochopení.

Barbora Durčáková

Dobrý den, koupila jsem si voucher na splétaný náramek s rytinou, chtěla jsem ale jiný typ náramku, je možné ještě změnit druh náramku? Durčáková

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, až si budete náramek objednávat na našich stránkách do pole poznámka napište, jaký náramek z nabídky(3 druhy) jste si vybrala a chcete jej zaměnit.

Sixtová

Jaký konkrétnější dotaz chcete napsat? snad jsem to napsala konkrétně a jasně, ne? máte přehozené fotky a popisy, a tak zákaznícy dostanou zřejmě jiné náramky, než si objednaly!

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, slevový portál již přehozené fotografie opravil.

Pavel Šubrt

Lze náramek zkrátit?

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, ano kaučukové náramky jdou zkrátit.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, ano kaučukové náramky jdou zkrátit.

Kateřina Krátká

Dobrý den, opravdu nemáte prohozené fotografie o kaučukových náramků? Nerada bych objednala kaučukový náramek, který je na fotce prošívaný, avšak název „prošívaný“ je u náramku, který na fotografii prošívaný není?

Lukáš Brabec

Dobrý den, jak je to s voděodolností?

Eva

Také se mi zdá, že jsou přehozené fotky u kaučukového náramku a prošívaného kaučukového náramku.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

ano moc se omlouváme, chybka již byla napravena a po zásluze potrestána :-)

Mějte krásný den. Míša

Sixtová

nemáte náhodou prohozené fotky (nebo popisky) u druhých dvou variant??

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den,
po kontrole se zdá být vše v pořádku. Napište konkrétní dotaz.Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru