Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kulinářský zážitek: Degustační menu pro dva vč. lahve dobrého vína

4,8 / 5 Crazy Cow Praha - Staré Město  (mapa) 737 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jakub

Dobrý den,
máme u Vás rezervaci a už se moc těšíme. Chtěl bych se zeptat, zda si jde u předkrmu vybrat 1× carpaccio a 1× krevety a to same u hlavniho jidlo, tedy 1× steak a 1× panenka. Předem moc děkuji za odpověď.

Crazy Cow

Dobrý den, samozřejmě si můžete vybrat menu tak jak píšete… Tedy každý jiný předkrm, každý jiný hlavní chod, pouze na lahvi vína se musíte dohodnout… :-)
Těšíme se na vaši návštěvu Crazy Cow

Marie DvDvořáková

Dobrý den,
včera jsem měla ukončený voucher do Crazy Cowe a mám z vás VIP zlatou, což znamená možnost prodloužení platnosti v oucheru. Mohu o to požádat, využila bych poprvé. DĚKUJI za odpoveď. Marie

Crazy Cow

Dobrý den, o této možnosti se musíte domluvit se Slevomatem, my máme bohužel už tuto akci uzavřenou.
Crazy Cow

Vaclav Horky

Dobrý den,mám dotaz jsme abstinenti,je možné si místo vína objednat nealko?Byli jsme u vás vždy spokojeni i bez Slevomatu tak by jsme zase rádi,tentokrát takle přes tuto akci.Děkuji Václav H.

Crazy Cow

Dobrý den, složení nabídky nelze měnit, ale samozřejmě si můžete zavřenou láhev vzít sebou domů a někomu s ní udělat radost.
Crazy Cow

Kristýna Weissová

Dobrý den,
Je možné si láhev vína vzít domů,nebo ji vyměnit za nealko nápoje?ptám se proto,že bych prijela autem.Děkuji

Crazy Cow

Dobrý den,zavřenou lahev vína si samozřejmě můžete vzít sebou domů.
Crazy Cow

Honza

Dobrý den,

restaurace je kuřácká, nekuřácká či obojí?

Děkuji.

Crazy Cow

Dobrý den, přízemí a první patro jsou nekuřácké, ve druhém patře je možné kouřit.
Crazy Cow

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru