Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odpočinek pro dva: Neomezený vstup do termálů nebo i s masáž hammam

3,7 / 5 Lázně Chrastava Jizerské hory (mapa) 154 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dáša

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když jsem si objednala tento balíček, tak při objednávce se nikde neuváděla adresa a podobně. Dnes jsem to zaplatila v bance Moneta a tato poukázka mi přijde na email nebo kam??.. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dášo,

nemusíte se bát, poukázka vám dorazí na váš email :-)

Krásný den. Míša

Petr

Kde je možné se stravovat po dobu pobytu,děkuji.

Lázně Chrastava

Nejbližší restaurace v centru Chrastavy (cca1,5km). S pozdravem Lázně Chrastava

Terezka Blšťáková

Dobrý den, je v rámci wellnes k dispozici i sauna? Jak velký je bazén? děkuji

Lázně Chrastava

Dobrý den, ano máte k dispozii i saunu zdarma, Sauna je však společná. Relaxační bazán je nepravidelného typu a je sedacího typu cca 20×30. S pozdravem Lázně Chrastava

Věra

Dobrý večer, děkuji za odpověď. Je možné si přes Vás domluvit odvoz (taxi?)
které by nás dopravilo z nádraží k hotelu a za tři dny zase zpět? Děkuji za Vaši odpověď VŠ

Lázně Chrastava

Dobrý den, bohužel tuto službu zde neposkytujeme.
S pozdravem Lázně Chrastava

Věra

Dobrý večer,
jsme momentálně bez auta, ale mohli bychom jet z Prahy autobusem nebo vlakem.
Je v blízkost lázní zastávka dálkového autobusu či nádraží? Děkuji. Věra

Lázně Chrastava

Dobrý večer, vlakové či autobudové nádraží vzdálené cca 2km. S pozdravem Lázně Chrastava

Melicharová

Co děti do dvou let s vlastní postýlkou, …platí ???

Lázně Chrastava

Dobrý den, ubytování za dítě s vlastní postýlkou se neplatí. Pouze za dítě se platí vstup do lázní. S pozdravem Lázně Chrastava

Petr

Na stránkách lázní je, že jsou v konkurzu, budou v březnu ještě v provozu??

Lázně Chrastava

Dobrý den, lázně v konkurzu už nejsou. Lázně májí nového majitele. S pozdravem Lázně Chrastava

Lucie

Dobrý den.
Je možné k wellness balíčku připlatit večeře?
Děkuji.
Šormová

Lázně Chrastava

Dobrý den, bohužel večeře připlatit nelze. Restaurace v místě mimo provoz. S pozdravem Lázně Chrastava

Jana Paulenová

Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné balíček čerpat i o víkendu (od pátku do neděle) a dále zda je možné si na místě dokoupit večeře a obědy. Také by mě zajímalo zda je možné si dokoupit jednotlivé masáže a zda se provádějí i o víkendu. Za informace děkuji a přeji hezký den.

Lázně Chrastava

Dobrý den, ano balíček lze čerpat i o víkendu. Dokoupit polopenzi a plnou penzi nelze. Restaurace v místě mimo provoz. Masáže lze dokoupit. S pozdravem Lázně Chrastava

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru