Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ve dvou do lázní: 3 nebo 6 dní v Klášterci nad Ohří vč. snídaní a wellness

4,3 / 5 Lázeňský Dům Evženie Severní Čechy (mapa) 105 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jára Jarka

Dobrý den, chtěla bych voucher pro jednu osobu na 6 dní. Je to možné? Jára

Slevomat.cz

Dobrý večer, Járo,

moc mě to mrzí, ale máme bohužel v nabídce pouze vouchery pro 2 osoby. můžete sebou vzít kamarádku :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Věra

Dobrý den, budete ještě nabízet třídenní pobyty? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Věro,

doporučuji si v tomto případě uložit slevu na později a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email, ab vám nic neuniklo :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Zdeňka Seidlová

Dobrý den , máte kapacitu , pro dvě osoby od 26,12,

Lázně Evženie

Dobrý den, volno máme v Lázeňském domě, ale 27.12. 2016 lékař neordinuje.

Lenka

Dobrý den, ráda bych věděla zda je zmíněných 5 lázeňských procedur již v ceně? Když dole v popisu je pak zmíněno 20% sleva na lázeňské procedury. Děkuji

Lázně Evženie

Dobrý den,
pokud naplánujete pobyt od úterý, je zde lékař, který na základě lékařské vstupní prohlídky napíše procedury hrazené pojišťovnou. Při nástupu v ostatní dny v týdnu tato možnost není, ale můžete si vybrat procedury z ceníku a na ty se vztahuje sleva pro ubytované ve výši 20%.

Mijčík

Dobrý den, prosím o informaci, jestli je možné zakoupit 3denní pobyt pro 3 osoby v Penzionu? (nabízíte pouze pro 2osoby) A cenovou nabídku pro tento pobyt. Mělo by se jednat o období 03/2017. Děkuji za informace.

Lázně Evženie

Dobrý den, dokoupit jednu osobu by šlo na místě, v Lázeňském penzionu máme 2 třílůžkové pokoje. Máme ale volný již pouze ve druhém patře – bez výtahu a to v termínu od 5.3. do 13.3.17, cena by byla polovina voucheru.

Mája Stoklasová

Dobrý den, máte volno na Silvestra 30.12. – 1.1. pro cca 12 lidí? Děkuji.

Lázně Evženie

Dobrý den, volno zatím máme, ale oslavu Silvestra nepořádáme, pokud by Vám stačilo ubytování – to není problém – Silvestr pořádá přilehlá restaurace Peřeje tel. na vedoucí paní Tučímovou : 602 328 919. Pokud budete chtít rezervaci napište na e-mail recepce@arc-med.cz

Jiří

Dobrý den, v nabídce 6 denního pobytu v lazenském penzionu lázn Evženie je 9.11. uvedeno ještě 5 dní do konce. Vaší nabídku jsem viděl hned při vypsání a uvažoval jsem jí jako společný dárek k vánocům pro manželku a mne.. Bohužel dnes jsem se vrátil z pobytu v nemocnici a proto jsem jí nemohl koupit. Nebylo by možné voucher ještě mimořádně koupit? S lázněmi by jsem si navýšení o jeden voucher telefonicky podle vašich požadavků vyjednal.
Děkuji a prosím o individuální odpověd.

Lázně Evženie

Dobrý den, na 6 dní a 5 nocí je stále volno, vyprodány jsou pouze krátké pobyty. Případně zavolejte na recepci.

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné zakoupit pobyt na 3 dny (2 noci) pro 3 osoby v termínu 16.-18.12.? Je možnost přikoupení přistýlky pro třetí osobu či nás ubytovat v pokoji pro 3 osoby? Jaká by byla cena pro třetí osobu? Předem děkuji za odpověď.

Lázně Evženie

Dobrý den, napište nám přímo na e-mail a zašlete tel. číslo, ozveme se Vám

Hejný

Je možné si dokoupit večeře při 6 denním pobytu a v jaké ceně?

Lázně Evženie

Je to možné, ale není nutné polopenze stojí 167,– Kč, ale pro naše hosty restaurace nabízí jídelní lístek – minutky – v ceně 99,– Kč

Hana KLímová

Dobrý den, v případě nástupu v úterý a při zakoupení voucheru na 3 dny v penzionu kolik je pak počet procedur na osobu?
Děkuji, s pozdravem Hana Klímová

Lázně Evženie

Dobrý den,
procedur je cca 5 na osobu, u delších pobytů např. na 6 dní je to cca 8 a dle kapacity i více.

Zdeněk Vanšura

Dobrý den,prosím Vás,jak velký máte bazén a kdy bude otevřen whirlpool.
Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Lázně Evženie

Dobrý den, bazén má 11,5 m na 6 m. Hloubka cca 1,4 m. Kdy bude opět v provozu whirlpool bohužel nevím.

Jiří Vondřich

Dobrý den, v případě nástupu v úterý a pří zakoupení voucheru na 6 dní v penzionu kolik je pak počet procedur na osobu? Děkuji za odpověd Jiří Vondřích

Lázně Evženie

Až 5 lékařských a wellness procedur pro každého dle předpisu lékaře.

Eva Hanzalova

Prosim, je mozne vouchry slucovat? K 5ti dennimu pridat pobyt na 2 dny. Dekuji Hanzalova

Lázně Evženie

Vouchery je možné slučovat nebo si můžete domluvit na recepci prodloužení pobytu a doplatit na místě

Ľubomíra Balážová

Dobrý deň! Možno sa u Vás pri zakúpení voucheru na 5 nocí v penzionu ubytovat i s 2 ročným dieťaťom? Ďakujem za info. Balážová

Lázně Evženie

Ano ale bez nároku na lůžko a snídani

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru