Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bezdrátové nabíječky a nabíjecí podložky pro mobily s iOS + Android

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Filip Juřica

Dobrý den,
zakoupil jsem nabíječku i s podložkou, ale při zapojení mi nabíjení stále vyskakuje, dvě vteřiny funguje a dvě ne. V konektoru problém není, z normální nabíječky je nabíjení stabilní. Vyzkoušeno na 2 zařízeních, Samsung galaxy A3 2016 a Huawei P8 Lite. Děkuji předem za odpověď.

Student-eShop.cz

Dobrý den pane Juřico,

velice se omlouváme za komplikace. Kontaktujte nás prosím na emailu reklamace@student-eshop.cz kolegové s Vámi provedou reklamaci. Děkuji za pochopení.

Student-eShop.cz

Michal

Dobry den,
po doručení a vyzkoušení nabíječky na mém iPhone 5s jsem zjistil, že se mobil příliš zahřívá. Tudíž můj dotaz zní, jestli je toto normální stav a pokud ano jaký to má vliv na funkčnost telefonu. Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Michale,

lehké zahřívání určitě na funkčnost telefonu žádný vliv mít nebude. Samozřejmě pokud by se Vám zdálo, že se telefon zahřívá příliš bylo by nutné zaslat bezdrátové nabíjení na reklamaci.

Děkuji
Student-eShop.cz

Dominika Pongóová

Dobry den chtěla bych se zeptat mam samsung galaxy S6 a nejde mi ho nabijet kdyz jsi koupim tu podlozku nabiju si stim telefon ?

Student-eShop.cz

Dobry den Dominiko,

předpokládám, že máte poškozený vstup do telefonu a ten je potřeba i pro bezdrátovou podložku, takže dle mého názoru Vám nepomůže ani nabíjecí podložka.

Student-eShop.cz

Dominika Pongóová

Dobry den chtěla bych se zeptat mam samsung galaxy S6 ale nejde mi ho nabijet usb kabelem mam to rozbity kdyz si koupim tu podlozku nabije mi to telefon ?

Šárka Urbánková

Dobry den co vse potrebuju pro iPhone 6?

Student-eShop.cz

Dobrý den,
pro iPhone 6 budete potřebovat samotnou bezdrátovou nabíječku a nabíjecí podložku pro iPhone.

Hezký den
Student-eShop.cz

Matěj Posejpal

Můžu přes podložku nabíjet i Ipad ?

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano nabíjení iPadu nebude žádný problém. Jen podložka je poměrně krátká, takže bude pouze u spodní hrany iPadu a nejsem si jistý zda Vám tedy půjde umístit iPad na podložku tak aby nabíjecí podložka byla na nabíječce.

Hezký den
Student-eShop.cz

Norbert

Som zo Slovenska múžem si objednat bude mi to dorucene??

Student-eShop.cz

Dobrý den,

v této nabídce je možné doručení pouze pro ČR.
Více informací naleznete na www.student-eshop.sk
Děkuji
Student-eShop.cz

Jiří Orság

Mám odolný telefon Caterpillar S40. Je pro tento typ telefonu vhodná vaše nabíječka? Děkuji za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano můžete použít tuto nabíječku ale musíte dokoupit i nabíjecí podložku, kterou je potřeba umístit pod ochranný obal nejsem si jist zda se na tento telefon dodávají taková pouzdra. Takže pokud jste schopen umístit na telefon nabíjecí podložku můžete v pořádku zakoupit bezdrátovou nabíječku.
Hezký den
Student-eShop.cz

Leňula Fajmonová

Dobrý den, mám Xiaomi Mi 4C, kterou podložku zakoupit k nabíječce. Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den, budete potřebovat podložku pro verzi Android.

Hezký den
Student-eShop.cz

Bicková

Dobrý den,mam lenovo k5. Můžu zakoupit? Děkuji Bicková

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano určitě můžete zakoupit. K samotné bezdrátové nabíječce budete potřebovat i nabíjecí podložku ve verzi Android.

Děkuji
Student-eShop.cz

Hana Glučová

Dobrý den,
Lenovo A6020a46 co je potřeba koupit? Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,

pro Lenovo A6020 budete potřebovat jak samotnou bezdrátovou nabíječku, tak nabíjecí podložku pro verzi Android.

Hezký den
Student-eShop.cz

Vendula Matějková

Dobrý den, jak rychle to nabije telefon? Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Vendulo,

záleží na kapacitě Vaší baterie. Ale zpravidla by to nemělo trvat o nic déle než z klasické nabíječky.

Hezký den
Student-eShop.cz

Natálie

Dobrý den, půjde nabíječka na Samsung Galaxy s3 neo?

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano nabíječka bude fungovat, ale je za potřebí zakoupit i bezdrátovou podložku.

Hezký den
Student-eShop.cz

Veronika Kubeckova

Dobry den je urcena podlozka i pro Samsung Note 3?

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano je určena i pro Note 3. Ale je za potřebí zakoupit i bezdrátovou podložku.
Hezký den Student-eShop.cz

Romana Hausnerová

Dobrý den,stačí jen nabíječka u Samsung A5 2016?

Student-eShop.cz

Dobrý den, nemáme informaci o tom, že by A5 2016 podporovala bezdrátové nabíjení z výroby. Bude tedy nutné zakupit i bezdrátovou podložku.

Hezký den
Student-eShop.cz

Vladimir Slama

Dobrý den,
jak se spojí nabíjecí podložka vložená pod kryt nebo obal s telefonem, přes mikro USB nebo není potřeba toto propojení a vstup USB do telefonu zůstává volný pro případné nabíjení klasickou nabíječkou ? Děkuji .

Student-eShop.cz

Dobrý den Vladimíre, u tohoto modelu je potřeba bezdrátovou podložku vložit pod ochranný obal telefonu to znamená do klasického micro USB konektoru a ten poté nezůstane volný.

Hezký den
Student-eShop.cz

Michal Kolumpek

Dobrý den, na vašem seznamu telefonů podporujících indukční nabíjení jsou i telefony LG G2 a LG G4. Osobně jsem přesvědčen, že tyto telefony indukční nabíjení neumožňují. Opravdu mi tedy stačí koupit jen nabíječku bez podložky? Děkuji.

Student-eShop.cz

Dobrý den Michale, nyní jsme tuto informaci ověřovali a záleží na operátorovi, který mobil poskytuje vypadá to tedy, že pro Český trh není bezdrátové nabíjení v základu. Tuto informaci opravíme.


Hezký den
Student-eShop.cz

Lenka Třešnáková

Dobrý den mám Iphon 5 co vše si musím koupit,abych mohla nabíječku použít?

Student-eShop.cz

Dobrý den, pro iPhone 5 je potřeba bezdrátová nabíječka + podložka pro verzi iPhone.

Hezký den
Student-eShop.cz

Erin

Dobrý den, u iPhone 5,6,7 či iPad – kompletne u Apple majú výrobky hliníkové telo, konkrétne ide o tzv. „pieskovaný hliník“. Nejedná sa rozhodne o plasty ani o silikonové kryty. Pánovi Vlachovi ste odpovedali, že ak má hliníkové púzdro, nabíjačka nebude kompatibilná. Ovšem v diskusii je hodne majiteľov iPhonov a tým ste ju odporúčali :) Mám o ňu záujem a mám iPhone SE 5. Máte, prosím, odskúšané v praxi, že, nabíjačka u iPhone 5 a vyššie bezproblémovo funguje ? (Samozrejme aj s podložkou) Som z toho malinko na pochybách. Ďakujem .

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano jde o to, že nabíječka funguje na bázi indukčního nabíjení a tomuto nabíjení vadí pokud je překážka mezi nabíječkou a daným zařízením hliník to znamená například pokud nabíjecí podložku vložíte pod hliníkový obal. U iPhone není možné nabíjecí podložku vložit přímo do telefonu a tudíž hliníkové tělo nijak nevadí z toho důvodu, že není mezi podložkou a nabíječkou. Takže pokud vložíte nabíjecí podložku na tělo iPhone a překryjete ji například silikonovým obalem vše bude v pořádku fungovat. Nabíjecí podložka je propojena s telefon pomocí standardního Lightning konektoru takže hliníková záda telefonu nevadí.

Jana

Dobrý den mám Samsung Galaxy S5. Co vše si musím zakoupit? Dekuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,

je potřeba zakoupit nabíjecí podložku pro Android a samotnou bezdrátovou nabíječku.

Hezký den
Student-eShop.cz

Ivo

Je nutná podložka pro Samsung Note 2?

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano pro tento modle je podložka potřeba.

Hezký den
Student-eShop.cz

luděk zedník

Dobrý den,vlastním tel.Thl T100S,musím si zakoupit obě podložky nebo u tohoto tel. nabíjení nepujde,děkuji za odpověd

Student-eShop.cz

Dobrý den Luďku, u tohoto modelu bude potřeba zakoupit podložku pro android a samotnou bezdrátovou nabíječku a neměl by být žádný problém.

Hezký den
Student-eShop.cz

Radek

Dobrý den, vlastním Huawei HONOR 7 lite. Tento smartphone nepodporuje bezdrátové nabíjení. Chápu správně, že s použitím nabíjecí podložky umístěné pod krytem to lze? Nese to s sebou nějaká další rizika, např. přehřívání telefonu? Co to dělá s trvanlivostí kapacity baterie? Díky moc za info.

Student-eShop.cz

Dobrý den Radku, ano přesně tak pokud dokoupíte podložku nebude žádný problém v používání. Podložka se většinou nevejde pod kryt telefonu a proto se vkládá až pod přídavný ochranný obal daného telefonu. Na přehřívání bezdrátové nabíjení vliv nemá a co se týče trvanlivosti baterie je to stejné jako s klasickým nabíjením pokud nenecháte baterii dobít do konce a budete často nabíjení přerušovat může se to samozřejmě na trvanlivosti kapacity baterie projevit.

Děkujeme
Hezký den
Student-eShop.cz

Michal

Dobrý den, poradíte mi zda jde nabíječka použit na Lenovo A700 když si dokoupim podložku?
Děkuji Kupčák

Student-eShop.cz

Dobrý den Michale,

ano pokud budete mít k tomotu telefonu i podložku tak můžete bezdrátovou nabíječku v pořádku použít.

Děkuji
Hezký den
Student-eShop.cz

Felis Felis

Dobrý den, jakou kombinaci nabíječky a podložky potřebuji pro mob. telefony Sony Xperia M5 a Sony Z2. Děkuji :-)

Student-eShop.cz

Dobrý den, podložka bude pro obě zařízení pro Andorid a bezdrátovou nabíječka je pro všechny zařízení stejná :)

Hezký den
Student-eShop.cz

Miroslav Vlach

Dobrý den, mám na telefonu hliníkové pouzdro, vadilo by to něčemu? Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den Miroslave,

testovali jsme s hliníkovým pouzdrem a to bohužel bezdrátovém nabíjení vadí. Se silikonovými nebo plastovými obaly problém není.

Hezký den
Student-eShop.cz

Veronika Koukolská

Dobrý den,
lze tuto nabíječku použít pro iPhone 4S, když si koupím i nabíjecí podložku? Nebo tento model vůbec bezdrátově nenabiju? Děkuji…

Student-eShop.cz

Dobrý den, bohužel to možné není nabíjecí podložka má koncovku Lightning a ta je až od iPhone 5.

Hezký den
Student-eShop.cz

Karolína Nováková

Staví mi pouze nabijecka kdyz mam iPhon 6 a 6s+? Nebo musím dokoupit podložku, Dekuji

Student-eShop.cz

Dobrý den, u iPhone 6 je potřeba přikoupit i podložku bezdrátové nabíjení není integrované ještě ani v iPhone 7.

Hezký den
Student-eShop.cz

Iva

Dobrý den, nabíjecí podložka je i k iphone 5 SE ? Na ilustrační fotce tento model není vypsaný

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano podložku můžete použít i k telefonu iPhone SE.

Děkujeme

Student-eShop.cz

Nikola Fišerová

Dobrý den,

pro samsung galaxy s7 edge mi tedy stačí pouze bezdrátová nabíječka, podložka již není nutná? děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano přesně tak S7 i S7 Edge mají již bezdrátové nabíjení integrováno stačí tedy pouze zakoupit bezdrátovou nabíječku.

Hezký den
Student-eShop.cz

Jiří Kuchta

Pokud vím, tak u Nexusu 6 se Google chlubil, že to bezdrátové nabíjení nemá

Student-eShop.cz

Dobrý den, Google Nexus 6 podporuje již z výroby bezdrátové nabíjení a je tedy potřeba dokoupit pouze bezdrátovou nabíječku.

Hezký den Student-eShop.cz

Jiří Machala

Dobrý den,
v seznamu máte napsáno Z3, chci se zeptat, zda je podporován i Z3 compact.
 Děkuji

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano Z3 compact můžete použít, ale bude již nutné použít nabíjecí podlužku. U Z3 stačí zakoupit pouze bezdrátovou nabíječku.

Hezký den
Student-eShop.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru