Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vařte a pečte se špičkovým kořením Pohoda – vybírejte ze 17 druhů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Halouzková

Dobrý den.Koření mi mělo přijít do 9,12 a stále ho nemám.Ani po telefonické urgenci kdy mi paní slíbila že přijde tento týden mám u objednávky stále vyřizuje se.

Monika Monika

Dobrý den, jaké množství tekutiny se vyhotoví z Vaší směsi svařák?

Tereza

Dobrý den.
Můžu se zeptat na složení hovězího vývaru?
Děkuji. Tereza

Slevomat.cz

Dobrý den, Složení: sůl, glutaman sodný, inozian aguandán sodný, laktóza, dextróza, bílkovinový hydrolizát, rostlinný tuk, sušená zelenina, přírodní identické aromatické látky, směs koření, kyselina citrónová. Barča

A.R.

Dobrý den, dal jsem omylem osobní převzetí. Chci to poslat. Je to možné vyřídit přes mail?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, pokud ještě nemáte zboží, kontaktujte p. Novákovou na čísle 778078660.
Hezký večer, Radka

Jana

Dobrý den.Máte nějakou směs koření bez soli? Nebo s nízkým obsahem soli? Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jano,
směsi koření bez soli Vám můžeme vyrobit, dejte nám vědět, o které směsi byste měla zájem. Cena však bude vyšší.
email: radmila.stara@seznam.cz
Hezký den, Radka

Gabriela

Dobrý den,ráda bych si objednala nějaké koření a k tomu přidala i nějaké oříšky také zde ze Slevomatu.Píšete že poštovné se platí jen jednou.Jak mám postupovat když výrobky jsou zde na Slevomatu na 3 různých nabídkách.
Děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý večer, Gabčo,

stačí si vložit vše společně do košíku a poštovné vám bude účtováno jen jedno :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru