Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Od ledna jedeme bomby – 4týdenní fitness kurz pro muže

4,6 / 5 Lovci tuků® (3 pobočky) Praha - Vinohrady  (mapa) 97 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jakub

Dobrý den, plánujete otevřít v Libni kurz pro muže? Pokud se otevře v únoru/březnu, tak bych měl určitě zájem!

LovciTuku.cz®

Hezký den Jakube,

možná zkusíme pro chlapy ranní na únor/březen v Libni. :-)

Ještě nevíme, každopádně toho máme tolik, že nevíme, kde nám hlava stojí. :-)

Moc děkujeme za zájem a přejeme krásný večer.

Rada Petr, jednatel lovcituku

JIŘÍ

Zdravím, chci se zeptat jeste,chtěl bych tento kurz absolvovat,ale až v březnu,když si koupím voucher,mohl bych jej uplatnit v tom breznu? Děkuji

LovciTuku.cz®

Hezký den Jirko,

omlouváme se, neodpověděl jsem v minulém dotazu. Ano, můžete si voucher zakoupit a použít až na březnové kurzy. :-)

Krásný den Jirko.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Libor Zavadil

Dobrý den,
Mám 2 dotazy.

  • I když jste lovci tuku, chtel bych spíše dosáhnout návratu lepší kondice a nárůstu síly. S tuky problém nemám. Je kurz vhodný i pro tento účel? 
  • Bylo by možné misto přírodního spalovače dostávat něco jiného? Treba bcaa? Dekuji Libor
LovciTuku.cz®

Hezký den Libore,

s klienty pracujeme komplexně. Kondice a nárůst síly jde ruku v ruce s úbytkem tuku čili zvětšené muskulaturnosti (vyrýsovanosti). Komplexnost je klíč ke všemu. :-)

Ohledně otázky na bcaa a spalovač. Nejsme fitness centrum a nikoho do ničeho nutit samozřejmě nebudeme a pokud budete chtít, tak si klidně bcaa můžete po cvičení dopřávat, ale v ceně máte spalovač tuků. BCAA si budete muset v tomto případě zařídit sám.

Každopádně vám budeme chtít vyjít maximálně vstříc a dbát na vaše názory a postřehy a spojit je s našimi zkušenostmi a poznatky, aby vše vyhovovalo vašemu životnímu stylu a vše do sebe zapadalo. :-)

Moc děkujeme za dotaz Libore a přejeme krásný zbytek roku 2016.

Rada Petr, jednatel lovcituku

JIŘÍ

Dobrý den, na březen naplánujete kurz?

LovciTuku.cz®

Hezký den Jirko,

samozřejmě že plánujeme, ale vzhledem k počtu kurzů, které jsou nyní na webu (přes 60), tak březnové kurzy budeme na naše internetové stránky vkládat kolem 15. ledna, aby v tom nebyl „bordel“. :-)

Klidně nám napište na email a my vám dopředu rezervujeme místo v kurzu. Vše bude probíhat ve stejný čas, tak si vše můžete naplánovat.

Děkujeme za dotaz a přejeme krásný zbytek roku 2016 Jirko.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Eva

Dobrý den, je možné vést tréninky i v anglickém jazyce? Přítel je cizinec.

LovciTuku.cz®

Hezký den Evo,

pro naše trenéry to není žádný problém. Vzhledem k tomu, že první měsíce budu kontrolovat já osobně, tak se přítel bude cítit jako doma. :-)

Bude spokojen, nebojte. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásné svátky.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Martin

Dobrý den, plánujete otevřít na Chodově kurz pro muže? V nabídce se zatím žádný neobjevuje.

LovciTuku.cz®

Hezký den Martine,

v tuhle chvíli máme zatím kurzy pro chlapy pouze na pobočkách " ve středu" Prahy. (P1, P2)

Samozřejmě plánujeme i ostatní pobočky, ale musíme začít postupně. :-) Nevíme kam dřív skočit.

Chodov počítejte cca únor/březen.

Každopádně se máte na co těšit. První kurzy povedu já osobně a to bude mazec jako blázen. Určitě to zkuste nějak vymyslet, protože jako skupinovky vyloženě pro chlapy děláme opět jako první v ČR.

Doufám, že jsem vše vysvětlil a hromadně odpověděl.

Díky za dotaz a přejeme krásný den.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru