Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Od ledna zpět do formy – 4týdenní fitness kurz pro ženy

4,6 / 5 Lovci tuků® (3 pobočky) Praha - Vinohrady  (mapa) 115 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Simona

Dobry den,
nabidka se mi moc libi, proto se chci zeptat, v jakých centrech je mozne ji uplatnit. A pochopila jsem spravne ze se pak jedna o spolecne hodiny v pravidelných casech? Je tedy nejaky termin zahajeni kurzu? Mate prosim nejaky rozvrh, kde bude videt, v jakých casech by cviceni probihalo a kde?
Dekuji, Simca

LovciTuku.cz®

Hezký den Simono,

veškeré otázky z vašich dotazů jsou v nabídce sepsány, ale zde je vám ještě vypíši.
 

  1. Po Praze máme nyní celkem 6 center, kde probíhají naše fitness kurzy. (Praha 1, 2, 4, 6, 8, 9)
  2. Veškeré lednové kurzy začínají příští týden 9. nebo 10. ledna. Únorové začínají 6. a 7. února.
  3. Veškeré informace o rozvrhu cvičení a pravidelnosti najdete na webu.

Zkuste si prosím nabídku ještě jednou pročíst a následně navštívit naše stránky a já si myslím, že poté bude vše jasné jak facka. :-)

Mockrát vám děkujeme za dotaz a přejeme krásný večer Simčo.

Rada Petr, jednatel lovcituku
Zorka

Dobrý den,
mám dotaz, jsem delší dobu po operaci páteře a nyní po třech operacích kotníku, během této doby jsem se dostala do začarovaného kruhu bez pohybu a hodně nabrala. Chci se zeptat, je toto cvičení vhodné i pro mne-lehce pohyblivě „omezenou“?
děkuji a přeji vše nejlepší v novém roce.
 Zorka

LovciTuku.cz®

Hezký den Zorko,

V našich kurzech cvičí všichni podle svého tempa a zdravotních možností. Tímto stylem dosahujeme s každou klientkou výsledků, která ona chce. Začneme s vámi postupně podle toho, co vám kotník dovolí. Vždycky bude vše záležet na vás, jak se budete u cvičení cítit. Pokud máte chuť a svoje „proč“, tak se dá zvládnout vše (i ten váš kotník).

Každopádně nejste sama, kdo má nějaké zdravotní problémy v našich kurzech a vždycky jsme si poradili. :-)

Kdybyste měla další otázky či nejasnosti určitě se nám ozvěte na e-mail nebo nám klidně zavolejte.

Přejeme krásný den Zorko a super rok 2017.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Alena Staníková

Dobrý den,
na Praze 13 již kurzy neplánujete? Stále čekám na nabídku a nic :-(
Děkuji Alča

LovciTuku.cz®

Hezký den Aleno,

pobočka na Praze 13 je samozřejmě v plánu, ale ještě jsme se k tomu nedostali. Nyní jako první v České republice pořádáme také kurzy pro muže a děti, otevřeli jsme si vlastní centrální pobočku na Vinohradech a máme v plánu mnohem více. Moc se omlouváme za zpoždění, ale znáte to, kdo si počká … :-)

Děkujeme za poznatky a bereme na vědomí váš zájem o tuto pobočku. :-)

Přejeme krásný a úspěšný start v roce 2017.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Lucie Bacílková

Dobrý den,
vedete stále kurzy v Modřanech? Nemohu Modřany na webových stránkách dohledat. Díky za info, L.

LovciTuku.cz®

Hezký den Lucko,

nejsme spokojeni s fitness centrem v Modřanech. (zázemí, vybavenost, přístup lidí ve fitku aj.) Nyní hledáme nové a kvalitnější prostory. Počítáme, že pobočku najdeme a domluvíme do poloviny ledna a od února by mohly kurzy v Modřanech opět fungovat. Děkujeme za pochopení. :-)

Moc děkujeme za dotaz Lucko a přejeme krásný rok 2017.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Petra

Dobrý den,
hubnout nepotřebuji, posílit chrabré tělo ano. Pochopila jsem, že toto bude vhodné i tak? Děkuji Petra

LovciTuku.cz®

Hezký den Petro,

v tom určitě nebudete sama. :-) Každá dáma má jiné cíle a požadavky. Některá má zájem zpevnit postavu a zvýšit svalovou hmotu, jiná zredukovat tělesný tuk, další zlepšit fyzickou zdatnost apod. V našich kurzech cvičí všichni podle svého tempa a zdravotních možností. Tímto stylem dosahujeme s každou klientkou výsledků, která ona chce.

Postupně s vámi budeme pracovat a přidávat zátěž. My vám ukážeme „kudy máte jít“, ale vyšlapat si to musíte sama. Vždycky bude vše záležet na vás.

Kdybyste měla další otázky či nejasnosti určitě se nám ozvěte na e-mail nebo nám klidně zavolejte.

Přejeme krásný zbytek roku 2016 Petro.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Zuzka

Dobry den chtěla jsem se zeptat na stanoveny věk pro účast na vás kurz je mi 17 let děkuji za odpověď

LovciTuku.cz®

Hezký den Zuzko,

minimální věk je 15, takže k nám klidně můžete chodit cvičit. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásný zbytek roku 2016 Zuzko.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Barbora

Dobrý den, měla bych zájem o Váš kurz cvičení pro ženy. Jen bych se chtěla zeptat. Mám 15 měsíčního syna. Jak to funguje s hlídáním dětí, je ještě malý a musí na mě aspoň vidět… Chtěla bych chodit na Chodov. Děkuji za odpověď

LovciTuku.cz®

Hezký den Barboro,

ohledně hlídání vše zařizujeme my. Domluvíme certifikovanou hlídačku, která bude pravidelně či nepravidelně docházet a po dobu cvičení pohlídá vaše dítě. Hlídání dětí probíhá vždy hned vedle prostoru, kde se cvičí. Většinou vedlejší místnost apod.

Jediný problém s hlídáním je na pobočce Chodov. Nikde není prostor pro hlídání dětí. Všude jinde prostor máme a je o vše perfektně postaráno, ale hlídání na Chodově je pro nás velmi těžké zařizovat. Prostě není prostor kde.

Zkuste popřemýšlet nad jinou pobočkou s hlídáním.

Děkujeme moc za dotaz a přejeme krásný zbytek roku 2016 Barčo.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Tereza

Dobrý den, je možné navštívit ukázkovou hodinu zdarma, aby člověk viděl, jak vše probíhá? Děkuji.

LovciTuku.cz®

Hezký den Terko,

ukázkové hodiny už neprobíhají, protože byly v minulosti zneužívány ať už konkurencí, tak klientkami. Většinou je to stejně zájem těch klientů, kteří „honí“ věci zdarma.

Doporučujeme „risknout“ (i když cvičení s námi není risk :-) a vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud byste byla nespokojená, tak klidně můžete kurz darovat někomu jinému, nebo si nechat vrátit peníze. :-)

Jdete Terko? :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásný zbytek roku 2016.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Diana Ježková

Dobrý den, nabídka vypadá úžasně. Ráda bych se zeptala zdali spolupracuje v rámci multisport karty a lze se přihlásit do kurzu i přes ní?

Děkuji a přeji hezký nový rok

LovciTuku.cz®

Hezký den Diano,

s firmou Multisport jsme chtěli spolupracovat, ale bohužel Multisport nepovažuje spolupráci za takto důležitou. Hold nejsme klasické „fitko“ a moc našim „kouzlům“ nevěří. :-) Ale oni se proberou a dojde jim, že s námi by byla velmi úspěšná spolupráce.

I naši klienti jim psali, aby nám povolili spolupráci, ale ne a ne. Tak uvidíme co v budoucnu, ale nyní bohužel nechtějí. :-(

Moc děkujeme za dotaz a přejeme vám krásný zbytek roku 2016 a krásný Nový rok 2017 Diano. :-)

Rada Petr, jednatel lovcituku

Michaela

Dobrý den ,
ráda bych u vás začala cvičit . Bohužel dělám v práci něco jako krátký/dlouhý týden a vím že docházet 2× týdně nezvládám. Je možnost chodit například pouze ve čtvrtky a úterní kurzy si dodatečně „dojít“
Předem děkuji za odpověď.

LovciTuku.cz®

Hezký den Míšo,

není to jednoduché, ale zkusíme něco vymyslet. Ozvěte se nám na email info@lovcituku.cz a domluvíme se co a jak. :-)

Myslíme si, že to půjde.

Díky moc a těšíme se na email. :-)

Rada Petr, jednatel lovcituku

Lucie

Dobrý den :) Ráda bych už konečně zhubla 7 kilo, který chci dát dolu už několik let. Jaké máte nejlepší výsledky ? :) Je reálně během vašeho kurzu tolik shodit a udržet si to ? :) Moc děkuji za odpověď .

LovciTuku.cz®

Hezký den Lucko,

projektem (nyní firmou) LovciTuku.cz do dnešního dne prošlo přes 2500 lidí.

Nejlepší výsledek.: za 14 měsíců 62 kilogramů
Nejrychlejší výsledek.: za 1 měsíc 3 kg dole, 2,5kg svalů nahoře apod. (velký muskulaturní skok)

Pokud klient spolupracuje, tak máme vynikající výsledky. Nezapomeňte, že vše bude záležet na vás. My vám ukážeme cestu, „kudy máte jít“, ale musíte si ji vyšlapat sama. Nebudeme vám tadypsát, že to bude jednoduchý, ale s naší pomocí a motivací to jde velmi dobře a zvládáme to na jedničku. :-)

Náš cíl je vytvořit takový plán, který bude sedět vašemu životnímu stylu a bude možné ho dodržovat celý život.

Nechceme více prozrazovat, ale každopádně máme vynikající výsledky.

Děkujeme za dotaz a přejeme krásné svátky Lucko.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Ilona :)

Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli je možnost úpravy jídelníčku více ma míru – zdravé stravovací návyky mám již teď , takže bych úpravu ocenila například na nabírání svalů.
Je zde taková možnost ?
Předem moc děkuji za odpověď a přeji pěkný den týmu lovcituku! :)

LovciTuku.cz®

Hezký den Ilono,

samozřejmě! Napište nám na email a domluvíme osobní plán a uzpůsobíme pro váš životní styl, abyste tento systém mohla dodržovat celý život. :-)

Nechceme více prozrazovat. :-)

Kdybyste měla více dotazů, určitě se ozvěte a vše probereme. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásný den Ilono.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Monika

Dobrý den, jsem na mateřské a nemám hlídání. Je možné při cvičení hlídání zajistit?
Děkuji. Monika

LovciTuku.cz®

Hezký den Moniko,

samozřejmě vám zařídíme hlídání dětí. Veškerý servis máte v tomto ohledu zdarma v ceně. Spolupracujeme s portálem hlidacky.cz, kde se domluvíme se slečnou na hlídání a ta poté vše řeší s vámi osobně podle vašeho „gusta“. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásné svátky.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Zuzka

Dobrý den,
na webu wwww.lovcituku.cz mi nejde vybrat místo kurzu Modřany.

Děkuji Zuzka

LovciTuku.cz®

Hezký den Zuzko,

Modřany plánujeme na přelomu února a března znovu spustit. Nyní jsou nedostupné. Máme spoustu jiných poboček, určitě si vyberete. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásný den.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru