Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Líbivá hladká povlečení z mikrovlákna: 2 potahy na polštář + 2 potahy na přikrývku

4,6 / 5 Apex 1 533 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenicka Týmlová

Musím říct ze sem se hodně v povleceni zklamala.
Po vlečení klouže a je vyrobeno v Číně.
Jediný plus mohu dat že vzory odpovídají fotce.

Martin Drajko

Dobrý den objednávku jsem provedl včera peníze už jsem poslal. Myslíte že to do vánoc přijde poštou? Děkuji moc S pozdravem Martin Drajko

Apex

Nemůžeme mluvit za poštu, ale mi to expedujeme v den objednávky, tak se to snad povede.

Martina Myslivcová

Dobrým den,když chci povlečení i prosteradlo mohu postu zaškrtnout jen u jedné věci?dekuji martina

Apex

Ano, objednávky zašleme v jedné zásilce za jedno poštovné.

Jana

Dobry den,
objednala jsem si povleceni mikrotop v domeni ze se jedna o mikrovlakno plys, jak mam nyni postupovat pri vraceni objednavky??

Apex

Není problém mikroplyšové povlečení máme na slevomatu také a můžeme provést výměnu.

Michaela

Dobrý den, mám zajem o 2 povlečení a 2 prostěradla. Když objednám 2 povlečení+ poštovné a pak 2 prostěradla, budete to umět spojit do jedné zasilky za jedno poštovné? Předem děkuji.

Apex

Ano, když ty objednávky budou v jednom dni, určitě to spojíme.

Ing. Ivan Šrámek

A ještě jeden dotaz, nemáte povlečení i na menší polštáře? Poloviční velikost, než jsou ty veliké. Děkuji za odpověď.

Apex

Bohužel, momentálně máme pouze polštáře 90 × 70 cm.

Ing. Ivan Šrámek

Pokud bych u vás objednal k přikrývkám i prostěradlo, je možné platit jen jedno poštovné? Děkuji za odpověď.

Apex

Když si uděláte objednávku na obojí, určitě je možné to poslat v jednom balíku.

Eva

Dobrý den, ráda bych se informovala na povlečení KRAJKA, jelikož jde o černou barvu, potřebovala bych vědět, zda povlečení při případném nočním pocení nepouští barvu. Vím, že třeba od Matějovského je povlečení v pořádku, ale taky vím, že jde i jiný materiál s jinou cenou, tak proto se ptám. Již jedno povlečení mi pouštělo a zničilo i peřiny . . . Děkuji za odpověď. Eva

Apex

Naše povlečení, i když je v nižší cenové relaci, je tištěné pomocí digitálního tisku, který v kombinaci s polyesterovým microvláknem má výborné stálosti barev. Proto ani u černé barvy nebude problém .

Lucinka Bokrová

Dobrý den, jelikož mi nikdo neodpověděl na reklamační email, musím psát sem. Povlečení jsem poslala zpět v požadované lhůtě do 14ti dnů od obdržení a prosím o zaslání peněz zpět na účet. Děkuji

Apex

Ještě jsme žádnou zásilku od Vás neobdrželi, ihned jak k tomu dojde, budeme objednávku stornovat a slevomat vám zašle peníze.

Lenka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné objednat také pro přikrývky 220? Děkuji

Apex

Momentálně to možné není, máme je vyprodané.

Gabriela Zíková

Dobrý den,

Bude ještě možné zakoupit toto povlečení s názvem Herold??

Díky za odpověď

Apex

Bohužel , dezén Herold je vyprodaný.

Tereza Hendlová

Děkuji, ale už to nechám tak, peníze jsem již odeslala… Děkuji za odpověď..

Libuše Tomašeková

Dobrý den,
mám dotaz : Co znamená, když u objednávky zaškrtnu : Tohle kupuji jako dárek?
Děkuji
Hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den, Libuše,

jedná se pouze o průzkum, nijak to tedy neovlivní vaši objednávku :-)

Hezký den. Míša

Tereza Hendlová

Dobrý den, chtěla jsem uplatnit kredity na tuto objednávku… Bohužel jsem zapomněla zaškrtnout políčko. Lze dodatečně provést?

Slevomat.cz

Dobrý večerr, Terko,

moc mě to mrzí, ale dodatečně to bohužel nelze uplatnit. Mohu vám objednávku zrušit a můžete vytvořit novou, kde své kredity uplatníte :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Lenka Sněhotova

Dobrý den,budu si moct ještě objednat povlečení Garden?Kdy popřípadě bude k objednání Děkuji Lenka

Apex

Povlečení Garden máme skladem a můžeme Vám ho poslat.

Alena Ungerová

Dobrý den, mohu zboží vrátit, tak že Vám ho v originálním obalu pošlu zpátky doporučeně, jak to vyřešíme s vrácením peněz?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno,

jakmile obchod obdrží zboží zpět, objednávku vám stornuje a platba vám bude poté vrácena zpět na účet, ze kterého jste platila.

Přeji vám krásný den. Míša

Jitka

Dobrý den, bylo by možné objednat také povlečení pouze na jednu postel?

Apex

Akce je cenově zvýhodněná při odběru 2 ks, technicky by to byl problém.

Zlata Boleslavova

Dobrý den, objednala jsem si povlečení Microtop, které jsem v pořádku obdržela. Myslela jsem, že povlečení je vyrobeno u nás, ale země původu je uvedeno Cina. Pokud bych to věděla, zboží si neobjednam.

Eva

Dobry den,objednala jsem si povleceni Ida a prislo uplne jine povleceni.jak mam nyni postupovat,vratite mi cenu postovneho?muzete mi poslat reklamacni stitek na zasilkovnu?

Apex

Předěláváme systém, může se to stát, omlouváme se, zašlete Vaše povlečení na naší zásilkovnu Kdyně a my Vám zašleme správné.

Jana

Dobry den chtela bych se zeptat jestli prikryvky delate i v prodlouzene velikosti 220 cm. Dekuji

Apex

Bohužel prodloužené nemáme momentálně skladem.

Eva L.

Dobrý den, včera mi dorazilo povlečení a psala jsem obratem reklamační email. Ještě nikdo neodpověděl. Toto povlečení NENÍ z mikrovlákna. Máte povlečení z mikrovlákna, jak uvádíte v popisku? Nebo pouze tyto hladká povlečení, která však chybně uvádíte jako z mikrovlákna? Zboží a peníze včetně obou poštovných chci vrátit, mohu zaslat zpět? Pokud tedy nemáte to, co jsem si objednala. Děkuji

Apex

Ano objednala jste si povlečení Microtop, které je ze 100% polyesteru mikrovlákna.
Nemáme zapotřebí, uvádět zákazníky v omyl, toto povlečení je vyrobeno z mikrovlákna.
V této diskuzi se nás na to ptalo již několik zákazníků. Určitě jste měla na mysli povlečení microdream nebo microdream flanel, toto je počesané mikrovlákno , ale je v jiné cenové kategorii.

Andrea Pastorčáková

Dobrý den, dnes mi došlo objednané povlečení, ale místo Alexis – červená mi přišlo Nela – červená. Prosím, napište mi jak mám postupovat, aby mi bylo zasláno správné zboží. Děkuji.

Apex

Za to se omlouváme, zašlete špatný dezén na naší adresu a my Vám obratem pošleme ten správný.

Marie

Dobry den, bude ještě možné v této akci koupit povlečení Herold? Děkuji

Apex

Bohužel dezén Herold je již vyprodaný.

Lucie Lazecká

Dobry den, na Vašich stránkách píšete ze sada (tím jsem rozumnela 1baleni) obsahuje 2ks prikryvek a 2ks polštáře! Dnes mi vaše povleceni prislo a byla jsem hrube zklamana! Prisla mi sada jak zde píšete, ale je to pouze na jeden polštář a jednu prikryvku. Tak kde je chyba??

Apex

Omlouváme se , v expedici došlo k chybě. Obratem Vám zasíláme chybějící kusy.

Vlasta

Dobrý den. Bude ještě možné v této akci koupit povlečení Garden? Děkuji

Apex

Určitě.

Laďka

dobrý den,mám dotaz na mikrovlákno-je to hladká tkanina či pliš ,pěkně chlupatý.
 děkuji

Apex

Povlečení microtop je hladká tkanina.

Jiří B

Povlečení je na zip , nebo na knoflíky ?

Apex

Povlečení je na zip

Michaela Klimková

Dobrý den, máme zakoupeno povlečení z mikroflanelu, jedná se i zde o mikroflanel? Děkuji.

Apex

mikrovlákno se používá na oba výrobky . u mikroflanelu je trojnásobná gramáž a je počesaný, kdežto materiál používaný na microtop je hladký.

Božena Jirsová

Dobrý večer,objednávám si z internetového obchodu dost často prostřednictvím doručení,kdy platím při předávání zboží,a proto Vás žádám,zda je možné i touto cestou doručení objednávky povlečení,o které mám zájem.Děkuji za kladnou odpovědˇ a jsem s pozdravem Jirsová,Třebíč

Apex

Bohužel tato akce je za podmínek slevomatu, a ten nízkou cenu výrobků v akcích, podmiňuje platbou předem.

Valeria Melikantova

Dobry den, mohu najednou objednat víc druhu povlečení, nebo musim objednat kazdy druh zvlášť (a zaplatit poštovné za kazdy druh povlečení). Dekuji.

Apex

Není problém objednat více sad povlečení na jedno poštovné, akorát zaslání přes zásilkovnu je omezeno 5 kg ( 3 sady). Při větší objednávce použijte poštu.

Božena Jirsová

Dobrý den,ohledně materiálu: mikrovlákno je totéž jako mikroplyš?Děkuji

Apex

mikrovlákno se používá na oba výrobky . u mikroplyše je trojnásobná gramáž a je počesaný, kdežto materiál používaný na microtop je hladký.

Romana Mynaříková

Asi si nerozumíme, vzory ano, ale ne jak vypadá povlečení v reálu. Na Vašich stránkách máte u některý fotky hezky zblízka, kde je vidět materiál.

Mynaříková

A kde najdu reálné foto prosím?

Apex

Dezény jsou vyfocené na stránce akce.

Romana Mynaříková

Dobrý den. jaký je přesný materiál? Píšete mikrovlákno a na Vašich stránkách žádné takové není, jak vypadá ve skutečnosti? Díky za info

Apex

Materiál na ložních soupravách je 100% polyester mikrovlákno. Díky novým technologiím, které dokáží vyrobit velice jemná vlákna, má tento materiál úžasné vlastnosti.

Plšková Zd.

Dobrý den. Pokud si objednám povlečení v akci, mohu si objednat k této zásilce např. prostěradla, která nejsou v akci?

Apex

Během, týdne bude akce i na prostěradla a potom bychom to mohli spojit.

Elisabeth Kubešová

Dobrý den,
nabízíte v této ceně taky prodloužené povlečení?
Děkuji za info.
 Bety

Apex

Prodloužené povlečení nenabízíme.

Petr Bouzek

Dobrý den, rozumím tomu dobře, že cena 499Kč je za 2 polštáře a 2 přikrývky? Bouzek

Apex

Ano, v rámci této akce je to opravdu tak.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru