Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohodová zimní dovolená na Vysočině s bohatou polopenzí a wellness

4,3 / 5 Hotel Ski Vysočina (mapa) 162 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Milada Michaela Lazarová

Dobrý večer,
prosím o informaci volného 2 lůžkového pokoje v době 13.-17.3. na 2 noci.
Děkuji
M.M.Lazarová

Hotel Ski

Dobrý večer,
ve Vámi zvoleném termínu 13. – 17.3. máme stále volné kapacity.
V případě zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat e-mailem. S pozdravem Radka Řezníčková, recepce hotelu SKI

Skorikovova Marie

Dobry vecer, mate volny dvouluzkovy pokoj v terminu od 8.2 – 11.2.? Lze to nejak zkombinovat s voucherem co mate na slevomatu ? Dekuji.

Hotel Ski

Dobrý večer,

rezervace by byla možná pouze od 8. – 10. 2. 2017. Od 10. 2. 2017 je hotel již plně obsazen.


Pokud máte zájem o rezervaci neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail: recepce@hotelski.cz nebo hotel.ski@proactive.cz
S pozdravem
Tereza Sadecká
recepce hotelu SKI

Aneta Jindřichová

Dobrý den, v neděli jsem psala email ohledně rezervace (zda máte volné termíny v určite dny) a stále se mi nikdo neozval. Zajimal mě víkend 20.-22.1. nebo 27.-29.1., dvoulůžkový pokoj. Díky za info, Jindřichová

Hotel Ski

Dobrý den,

v obou dvou termínech máme stále volné dvoulůžkové pokoje.

Pokud máte zájem o rezervaci neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail: recepce@hotelski.cz nebo hotel.ski@proactive.cz

S pozdravem

Tereza Sadecká

recepce hotelu SKI

Rozálie Kuklová

Dobrý den, chtěla bych se informovat na čem závisí zda dostaneme 3* nebo 4* typ pokoje? Děkuji Rozálie Kuklová

Hotel Ski

Dobrý den,
závisí na obsazenosti 4* typů pokojů a s tím je spojená včasná rezervace dle Vašich požadavků.
S pozdravem Radka Řezníčková, recepce hotelu SKI.

Veronika Tomanova

Dobrý den, v neděli 8.1. jsem telefonicky rezervovala termín. Později jsem psala email, abych se ujistila o ceně pro děti. Na voucheru je to rozepsané celkem polopatě, přesto jste telefonicky udávali jinou cenu. Bohužel jsem už nedostala žádnou odpověd.

Můžete mi prosím odpovědět? Voucher jsem koupila jako dárek tetě, a ten jsem za lojzu.

Děkuji, s přáním pěkného dne

Hotel Ski

Dobrý den,

zaslali jsme Vám e-mail znovu na Vámi uvedenou adresu, pravděpodobně jde o špatné spojení sítě.
S pozdravem, Radka Řezníčková, recepce hotelu SKI.

Barbora Houbová

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt pro 2 osoby. Máte ještě volný nějaký víkendový (pá-ne) únorový termín? Děkuji.

Hotel Ski

Dobrý den,
volno ještě máme v termínu 10.2 – 12.2.2017 . V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na náš e-mail.
S pozdravem
Radka Řezníčková, recepce hotelu SKI

Vladimíra Šmachová

Dobrý den,máte ještě volný termín 13,2 – 17.2.2017? Dají se kombinovat dva vouchery ze slevomatu a pobyt si prodloužit? Měli by jsme zájem dva dospělí a jedno dítě 8.let.
Děkuji Šmachová

Hotel Ski

Dobrý večer,

ve Vámi požadovaném termínu máme stále volné třílůžkové apartmány. Vouchery je možné kombinovat.

Pokud máte zájem o rezervaci neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem


Tereza Sadecká

recepce hotelu SKI

Jana

Dobrý den,
máte volný termín pro 2 dospělé osoby + 1 dítě 11 let, +1 dítě 14 let na 2 noci v termínu od 28.2. do 2.3. nebo 1.-3.3. ?
Děkuji, Jana

Hotel Ski

Dobrý den,
oba termíny jsou volné.
Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat e-mailem.

S pozdravem
Radka Řezníčková, recepce hotelu SKI

Lenka Kropáčková

Dobrý den,máte prosím volný termín 20.-22.1., dvoulůžkový pokoj?Děkuji.

Hotel Ski

Dobrý den,
ano, stále máme volné dvoulůžkové pokoje.
Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Veronika Krejčí, recepce hotelu SKI

Jana Chládková

Dobrý den.Máte ještě volný dvoulůžkový pokoj v termínu 6.1. – 8.1.2017?Děkuji J.Chládková

Jana Chládková

Dobrý den.Máte ještě volný dvoulužkový pokoj v termínu 6.1. – 8.1.?Děkuji J.Chládková

Hotel Ski

Dobrý den, ano máme. Prosím kontaktujte nás na náš e-mail.
Petra Benešová, recepce

Věra

Dobrý den, ráda bych přijela, jsem sama.
Kolik účtujete za jednolůžkový pokoj, děkuji, Věra.

Hotel Ski

Dobrý den, pokud myslíte ubytování na jednu noc ve 3* části je uvedená cena 1.660,– Kč včetně snídaně, ve 4* za 2.100,–Kč
V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na náš e-mail. Více o našich cenových nabídkách se dozvíte na webových stránkách www.hotelski.cz Radka Řezníčková, recepce hotelu Ski.

Lukáš Korvas

Dobrý den máte volno 25/ 26.12–29.12.2016. 8 osob(4 dospělí 4 děti) Děkuji Korvas

Hotel Ski

Dobrý den, ve Vámi požadovaném termínu ještě nějaké pokoje volné. Pro upřesnění rezervace a složení pokojů nás prosím kontaktujte na náš e-mail. Děkuji.
Petra Benešová

nataliesds

dobrý den měli by jste volný termín od 28 do 31.12 pro 2 dospělí a dvě děti 7 a 12 let děkuju a jaká by byla cena prosím

Hotel Ski

Dobrý den,
voucher je možný uplatnit pouze do 30.12.2016.,
Volno stále máme a to ve čtyřlůžkových apartmánech.
Doplatek za děti vidíte pod nabídkou.
Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte mne kontaktovat na e-mail: recepce@hotelski.cz
S pozdravem
Veronika Krejčí
recepce hotelu SKI

M. Dufková

Dobrý den, máte ještě volný 4* pokoj v období od 27.12.-30.12.? Děkuji, Dufková

Hotel Ski

Dobrý den,
ve Vámi zvoleném termínu od 27.12. – 30.12.2016. máme stále k dispozici volné 4* pokoje.
Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat e-mailem na: hotel.ski@proactive.cz. Radka Řezníčková recepce hotelu Ski

peřinová

Dobrý den, prosím jaká je cena pro 1 dospělého + 2 děti (10 a 12 let) děkuji, Peřinová

Hotel Ski

Dobrý den,
při zakoupení voucheru pro dvě osoby (1 dospělá osoba + dítě 12 let) je doplatek za dítě (10 let) 1. 040,– Kč.

Jiří Kára

Dobrý den , rádi bychom si u vás objednali pobyt v termínu 23–25.3 . 2017
pokud budete mít volný pokoj . Rádi bychom jeli s dětmi 7 a 9 let ,
je možnost přistýlky ?

Hotel Ski

Dobrý den, ve Vámi požadovaném termínu 23. – 25.3. 2017 máme volno. Dvoulůžkové pokoje jsou bez možností přistýlky, nabízíme apartmán. Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat e-mailem na: hotel.ski@proactive.cz.
Radka Řezníčková recepce hotelu Ski

Lucie Huslíková

Dobrý den,
máte volný termín 27.-29.12. pro 2 osoby?
Předem děkuji za odpověď.
Huslíková L.

Hotel Ski

Dobrý den, ve Vámi požadovaném termínu volno máme. Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat na e-mail hotel.ski@proactive.cz.
Petra Benešová
recepce hotelu Ski

Lukáš Dvořák

Dobrý den,máte volno kolem 10–15.1.2017 a jak je to s lyžováním u syna 8 let chtěl by se učitlyžovat je tam možnost??díky Dvořák Brno

Hotel Ski

Dobrý den, ve Vámi požadovaném termínu jsou stále volné pokoje. Asi necelého půl km odsud se nachází sjezdovka Harusův kopec, kde probíhá i výuka pro děti(nutno se informovat telefonicky). Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat na náš e-mail – hotel.ski@proactive.cz.
S pozdravem
Petra Benešová
Recepce hotelu Ski

Kateřina Janáková

Dobrý den, měli byste ještě volný dvoulůžkový pokoj v termínu 11.-13.11?
Děkuji Janáková

Hotel Ski

Dobrý den,
ano, termín 11. – 13. 11. 2016 je stále volný.
Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat e-mailem na: hotel.ski@proactive.cz

Děkuji
Veronika – recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru