Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Baristický kurz domácí přípravy espressa pro milovníky kávy v Praze i Brně

4,7 / 5 Cafe d´Elvert (2 pobočky) Brno  (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Olinka Zhor

Také jsem se chtěla zeptat zda máte své vlastní dárkové vouchery, který bych mohla vyzvednout i když vyuziji slevu a koupim kurz zde na slevomatu. Děkuji. (planuji zakoupit jako darek v vánocům) dekuji

Cafe d´Elvert

Ano, určitě 😊 pak mi jen napište mail na info@dokonalakava.cz

Olinka Zhor

Moc děkuji za rychlou odpověd. Voda je právě ideální :)

Cafe d´Elvert

Díky, pěkný večer 😊

Olinka Zhor

Dobrý den, bude během kurzu v ceně k dispozici občerstvení a nápoje? Děkuji

Cafe d´Elvert

Dobrý den, lehký coffeebreak v podobě bábovky, strudlu apod. ke kávě ano. S ohledem na degustaci kávy nabízíme pouze vodu, abychom vám neovlivnili chutě džusy nebo slazenymi nápoji.

Iva

Dobrý den, budou kurzy pokračovat ( v Brně) i po 19. březnu (poslední uvedený termín na stránkách)

Cafe d´Elvert

Dobrý den, kurzy probíhají celý rok, jen termíny vypisujeme postupně. Termíny na II. čtvrtletí vypíšeme nejspíš v lednu. V Brně jsou vždy minimálně jednou měsíčně, takže kurzů bude do konce června opravdu hodně.

Martin Pešek

Dobrý den, jedná s epouze o kurz espressa? Manželka totiž pije jen capucino:) děkuji

Cafe d´Elvert

Dobrý den Martine, v kurzu je obsažena jak správná příprava espressa, tak i cappuccina. Na výborné cappuccino potřebujete mít dobře připravené espresso. Nicméně odpolední část je celá věnována cappuccinu, šlehání mléka, technikám nalévání apod.

Kuba Šmerek

Dobrý den, nelze zobrazit dostupné termíny.

Cafe d´Elvert

Dobrý večer Kubo,
díky za připomínku. Na dvou počítačích a mobilu se mi stránka normálně načetla, ale pro jistotu dávám odkaz ještě na naše další stránky, kde jsou termíny identické s těmi na domaciespresso.cz ---- http://www.dokonalakava.cz/baristicke-kurzy/domaci-priprava-espressa/

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru