Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená pod Ještědem plná akce: Až 3 dny s golfem pro neznalé, i zdatné hráče

4,6 / 5 Golf club Ještěd Jizerské hory (mapa) 162 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Adéla

Dobrý den, ráda bych si zakoupila voucher pro golfisty (1 999 Kč). Přítel hraje golf – má Zelenou kartu, já s golfem začínám již 4. rok, avšak Zelenou kartu nemám, chodím na akademie. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda bych mohla uplatnit voucher na vaši akademii místo hřiště?

Golf club Ještěd

Jsme tolerantní k začínajícím golfistům i rekreačním. Pokud se budete chovat šetrně k hřišti ( nevysekávat řízky na odpalištích, vracet je na fervejích a neničit grýny), můžete hrát i bez „zelené karty“. Podmínkou však je, že ve flajtu s vámi jde opravdový golfista a tak trochu garantuje vaši hru. To platí i pro příliš pomalou hru, kdy je etické pustit před sebe rychlejší flajty, které vás dojdou.
Oba můžete neomezeně hrát i na akademii, 6 × 3 PAR, která má menší grýny s umělou trávou.
A pokud Vám to půjde, můžete se domluvit s naším trenérem a tu kartu dodělat i u nás včetně členství a přihlášení na ČGF.

Blanka

Dobry den,mohu se zeptat muzeme s pritele prijet mam to darek pro neho,a jeste jsme golf nehraly neni to problem dekuji za odpoved

Golf club Ještěd

V nabídce máme různé varianty, které by se daly seřadit do různých stupňů znalosti golfu. Tou první je pouhý pobyt na golfovém hřišti s možností hrát neomezeně adventure golf, což zvládne téměř kdokoli. Zbytek je turismus a užívání si přírody. Další variantou je zájem si golf vyzkoušet, získat minimální zkušenosti a prakticky i posoudit, zda je to pro vás vhodný druh sportu. Jde o „ochutnávku golfu“ a snahu se něco naučit. Třetí varianta je už pro golfisty a možností si neomezeně hry užít. Záleží jen na vás

Alena

Dobrý den. Zaujala mě vaše nabídka a chtěla jsem zakoupit voucher pro „golfisty“ jako dárek pro přítele k našemu výročí… Máme odehraný HCP 54 😏 Nicméně možnost zakoupit voucher pro golfisty je v nabídce vyprodán, což se mi zdá zvláštní, že by neexistoval vůbec žádný termín, kdy je možno si 12 jamek u vás zahrát… Nicméně se chci zeptat, zda budete nabídku pro golfisty nějak doplňovat nebo nabídku opakovat? Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek roku 😆 A.

Golf club Ještěd

V nabídce máme tři varianty pobytu, dvě dvoudenní s jednou nocí a jednu třídenní se dvěma nocemi. Pokud vám jejich obsah nevyhovuje, je možné se domluvit na individuální kombinaci. Kontaktujte nás mailem. Vytvoříme vám buď abgrade nebo dárek na míru. Miloš Vajner

Alex Simik

Dobry den, chci se zeptat, co se rozumi pod nabidkou neomezeny vstup na hriste.
Jestli neomezena hra po oba dva dny, nebo pouze Fee pro dva na 18 jamek.
Dekuji za odpoved

Golf club Ještěd

Neomezená značí jít hrát kdykoli během pobytu a odehrát jakýkoli počet jamek. V den příjezdu stihnete třeba jen 2×6 jamek, druhý den 24 a s buginou i více. Zkrátka je to na Vás, jak hodně se chcete věnovat hře. Pokud jste ranní práče, můžete si dát i kolečko před snídaní. Hřiště je rozděleno na dvě šestky a tak o Teetime není nouze. Navíc je tu i šestijamková akademie PAR 3, ale není nikterak lehká.

Eva

dobrý den,
zajímalo by mě ,zda lze voucher využít i o víkendech.
Mám zájem o 2 dny( 3 noci)

Golf club Ještěd

Samozřejmě, kdykoli během sezóny duben – říjen na základě předběžné objednávky. Logiky, pokud je volná kapacita.
V mailu máte patrně chybu: 3 dny (2 noci). Pokud chcete zůstat déle, je potřeba se domluvit na prodloužení s recepcí.

Josef Polišenský

Dobrý večer,jde doplatit přistýlka pro negolfistu.Máme dceru která nemůže hrát.Děkuji a přeji pěkný večer.Josef Polišenský

Golf club Ještěd

Není problém, stačí to nahlásit při objednávání termínu, aby byla včas připravena.

Soňa

Dobrý den, zajimalo by mě pouze to, kdybych koupila tento voucher za tich 1200kč, pro ty dve osoby. Tak jestli je moznost potom na miste zaplatit pro pritele normalni golf s trenerem a za kolik by to tak bylo peněz dekuji moc

Golf club Ještěd

Běžná cena fee je 600–800 Kč, pro ubytované 500 Kč – celodenní hra.
Trenér bere 400 Kč za hodinovou lekci.
Samozřejmě, že vše lze domluvit na místě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru