Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zaměřeno na bříško: 4týdenní trénink BetterBelly pro ženy

4,5 / 5 Better Belly (5 poboček) Praha - Řepy  (mapa) 76 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Naděžda

Dobrý den,
pomáhá betterbelly i s odbouráváním viscerálního tuku?
Děkuji.

Anna

Dobrý den,

v textu je uvedeno, že lekce probíhá 30 – 40 minut. Jsou zde stanovené hodiny, nebo je to individuální, tzn. podle potřeb účastníka?

Better Belly

Dobrý den, je potřeba se domluvit i na první termín přímo s pobočkou. Termíny začínají vždy pravidelně, každou hodinu, ale počet míst je omezen a je vhodné si tedy na prvním termínu rezervovat všechny další. Asi vás nepřekvapí, že termíny ve špičce jsou plnější, takže doporučujeme zakoupit voucher a ihned volat na vybranou pobočku a domluvit si první termín. Děkujeme www.betterbelly.cz

Iveta

Dobrý den, chodila jsem k vám v akci 14 dní a jednou byla na better belly – tedy nabídku již nemůžu využít?? Děkuji

Better Belly

Dobrý den, ano, můžete. Děkujeme www.expresfit.cz

Lucie Jelínková

Dobrý den, je možné pobočky střídat, nebo musím chodit na jednu určitou? Děkuji

Better Belly

Dobrý den, nejlepší bude, pokud si zvolíte konkrétní pobočku a budete chodit tam. Je ovšem možné se domluvit na domácí pobočce s trenérkou a ta by měla zajistit, že vám vstupy uznají i na druhé pobočce. Děkujeme www.expresfit.cz

Petra

Krasny dobry den!
Prosim jsem ted nemocna, kdyz ted zakoupim voucher a vynenim za permanentku, musim vychodit do unora?
Smi se toto absolvovat s ledvinovymi kameny?
Dekuji moc
 Petra

Better Belly

Dobrý den, voucher vyměníte na Vámi vybrané pobočce za permanentku a to až do konce února 2017 (nutno vyměnit). Pak chodíte cvičit, nejlépe 3× týdně po 4 týdny.
Zdravotní dotazy konzultujte s Vaším lékařem, prosím. Děkujeme :)

Romana J.

Dobrý den,
jak mám rozumět tomu, že je určen pouze pro nové účastníky. Takže když jsem v minulosti navštěvovala jinou Expresku již si tento voucher nemohu koupit? Děkuji

Better Belly

Dobry den, nabidka se tyka programu Betterbelly. Pokud jste jej v minulosti neabsolvovala, muzete si voucher poridit. Jedna se o iniciacni nabidku. Dekujeme www.betterbelly.cz :)

Monika

Dobrý den, nechystáte podobnou akci v Kobylisích nebo na Proseku? Díky

Better Belly

Dobrý den, v Kobylisích mají jiný systém na bříško a Prosek se neozval, třeba příště :)

Dobrá zpráva je, že máme novou appku týkající se Betterbelly a jsou zde rovnou i cvičební plány včetně těch pro začátečnice:
http://www.betterbelly.cz/app

Hezký den, www.betterbelly.cz :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru