Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Proslulý dort Medovník original: Pochutnejte si na 1600 gramech božské dobroty

4,8 / 5 Dort Medovník originál Praha - Chodov  (mapa) 569 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Pavla

Dobrý den, výborný medovník nám moc chutná a chtěla jsem se zeptat, zda můžete několik 800gramových kusů zaslat (jako e-shop) před Vánocemi, abychom je měli na Štědrý den a Nový rok.

Dort Medovník originál

Dobrý den Pavlo, děkujeme za pochvalu, ale jak jsme již jednou psali, medovník z důvodu nutnosti uchování v chlazeném režimu 01 – 06°C není možné zasílat poštou.
S přátelským pozdravem Medovník originál

Ciel

Dobrý den, pokud bych si vyzvedla medovník kolem 20.12. vydrží mi v pořádku ke konzumaci i přes vánoční svátky, tj. do 28.12.2016? Předem děkuji za upřímnou odpověď.

Dort Medovník originál

Dobrý den, pokud si medovník vyzvednete kolem 20.12., bude mít garantovanou minimální trvanlivost 14 dnů, takže vydrží nejméně do 3.1.2017.
S přátelským pozdravem Medovník originál

Dominik Goldwin

Dobrý den, na fotkách lidé zasílali medovniky o váze 850g, nyní uvádíte akci na medovniky s 1600g. Který tedy dostanu já za uplatněný voucher? :-D

Dort Medovník originál

Dobrý den Dominiku,
za voucher k nyní probíhající akci dostanete samozřejmě „Medovník originál 1600 g“ :-).
Do recenzí a hodnocení lidé posílájí reakce i z minulých akcí, kde byla varianta 850 g.
Tak hezký den a dobrou chuť.
Medovník originál

Hřebejkova Jitka

Dobrý den musím se zaregistrovat do slevomatu nebo mohu rovnou přijet?dekuji

Dort Medovník originál

Dobrý den Jitko,
k vyzvednutí medovníku budete potřebovat pouze číslo voucheru od Slevomatu.
S přátelským pozdravem Medovník originál

v.susankova

CO K VÁM JEDE Z LETNÉ?TRAM.,MET­RO? Děkuji

Dort Medovník originál

Dobrý den, nejlépe metro, linka „C“, zastávka Chodov, dále autobus číslo 136 / 213 do zastávky Chodovská Tvrz.
S přátelským pozdravem Medovník originál

v.susankova

je možné si váš výborný medovník vyzvednout proti okamžitému zaplacení i někde na Praze 7?

Dort Medovník originál

Dobrý den, tato akce se vztahuje pouze na naší firemní prodejnu na Praze 4.
Děkujeme za pochopení.
S přátelským pozdravem Medovník originál

Zora

Dobrý den,
místo výdeje pro mne předem vylučuje možnost nákupu. Nelze si medovník nechat poslat do některé z Uloženek / Zásilkoven ?
 Z.

Dort Medovník originál

Dobrý den Zoro, aby Medovník měl všechny své chuťové vlastnosti, je nutné ho uchovávat v chlazeném prostředí mezi 01 – 06°C, což bohužel vylučuje možnost ho poslat do Uloženek.
S přátelským pozdravem Medovník originál

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru