Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Aplikace vlastní krevní plazmy: Skinbooster therapy

4,4 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marcela Pasztorova

Dobrý den, po aplikaci botolotoxinu jsem mela do pul hodiny prudkou alergickou reakci, kdy jsem nemohla dýchat a musela jsem byt ošetřena v nemocnici. Chtěla bych se zeptat, jestli je pro me toto bezpečné.

Body & Face clinique

Dobrý den Marcelo, jedná se o čistě biologický produkt, resp. Vaši vlastní krev (odstředěnou), na níž byste neměla mít alergickou reakci. Toto ošetření doporučujeme právě těm, kteří mají přecitlivělost na některé preparáty používané v estetice. Považuji ale za nutné upozornit Vás, že toto ošetření nenahradí efekt klasického botoxu, jedná se o ošetření plošné, tedy celoobličejové, jehož výsledkem je celkové omlazení, resp. zpevnění pokožky a zejména celkové kvality pleti. Umí si samozřejmě poradit i s vráskami ale spíše je zjemní, ty mimické vyhladí. Botox Vám zcela paralyzuje sval, tedy zabrání mimice čímž se vrásky, a to včetně hlubokých, úplně vypnou. Díky za Váš dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blazek

Ave Maria

Dobrý den,stačí mi jedna aplikace, je mi 57 let.Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den, výsledek bude viditelný již po první aplikaci ale rozhodně doporučuji aplikaci nejen po měsíci zopakovat ale pak pravidelně 1× za 6–8 měsíců udržovat. Pokud podstoupíte ošetření pouze jedenkrát budede spokojena pouze krátkodobě. Jedná se o druh mezoterapie, která má perfektní účinky ale nikoli trvalé, zvlášť ne ve zralejším věku. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Ema

Dobrý den, jestliže jsem absolvovala Ulteralift, v jakém časovém odstupu mohu přijít na aplikaci vlastní plazmy (a je to vůbec možné), za informaci děkuje E

Body & Face clinique

Dob večer Emo, rozhodně doporučuji nejméně měsíc po aplikaci Ulteraliftu. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru