Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní i předvánoční romantika na Vltavě v kajutě botelu Racek

3,6 / 5 Botel Racek Praha (mapa) 202 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eva Gongolová

Dobrý den, zajimalo by mě prosím jaké máte volné pokoje v prosinci na dvě noci.
Děkuji Eva Gongolová

Alena Bílková

Dobrý den,pokud bych si koupila voucher pro dva dospělé na dvě noci.Jak by to bylo s dítětem 13.let? Děkuji za odpověd´.

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat zda jde voucher využít i v lednu únoru? i víkend?

Botel Racek

Dobrý den,

od 3.1.2017 je možné zatím potvrdit jakýkoliv termín do konce platnosti voucheru 13.4.

Botel Racek***

Irca Ijenka

Dobry den je moznost rezervovat 2 krat 2luzkovy pokoj v terminu 25.11.2016 ? Děkuji

Botel Racek

Dobrý den,

25.11. na jednu noc to možné je

S pozdravem

Botel Racek***

David

Dobrý den, prosím Vás, na voucheru je nabídka pouze pro dvě osoby, kdyby jsme chtěli k Vám přijet v počtu 3 dospělí a dvě děti (jedno dítě by spalo s dospělým) tudíž 4 osoby, lze zakoupit dva vouchery a ty zkombinovat do jednoho ubytování?
Ubytování by bylo v období od 15. – 17.12.2016

 Děkuji

Botel Racek

Dobrý den,

v termínu 15.-12.12. můžeme nabídnout dva dvoulůžkové pokoje ( na jeden je možné připravit přistýlku ) dva vouchery by stačily

S pozdravem

Botel Racek***

Iveta

Dobry den, je možné rezervovat pokoj 2 dospeli + 2deti (5 a 7 let) na jednu noc v terminu 3.12. nebo 17.12.?

Botel Racek

Dobrý den,

je nám líto, ale termíny 3.12. a 17.12. již nabídnout nemůžeme

S pozdravem

Botel Racek***

Iveta

Dobry den. Fungujete i v mesicich leden, unor, pripadne, zda jsou jeste volne terminy o vikendech? Dekuji

Botel Racek

Dobrý den,

botel je v provozu i v lednu a únoru, všechny termíny po 3.1.2017 je možné zatím potvrdit

S pozdravem

Botel Racek***

Rostislav Brigan

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda je volný termím 6.12až 7.12.2016, jeden pokoj pro dvě osoby. Děkuji

Botel Racek

Dobrý den,

volné pokoje v termínu 6.-7.12.2016 máme a rezervaci rádi potvrdíme
pro závaznou rezervaci prosíme o zaslání kódu voucheru

Botel Racek***

jana

Dobry den,
je mozne rezervovat pokoj od 19–20.11 pro 2 dospele a 2 deti?
 Dekuji

Botel Racek

Dobrý den,

volný pokoj pro dva dospělé a dvě děti v termínu 19.-20.11.2016 máme
a rezervaci rádi potvrdíme

S pozdravem

Botel Racek***

Michaela Rybářová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda máte volný pokoj pro 2 dospělé osoby a jedno dítě(3 roky) v termínu 9.-11.12.2016. Jak je to v kajutách s topením?
Děkuji
Rybářová

Botel Racek

Dobrý den,

je nám líto, ale 9.12.2016 je botel již plně obsazen, bylo by tedy možné nabídnout pouze 10.12., …každý pokoj má svůj radiátor, topení je samozřejmě již v plném provozu

S pozdravem

Botel Racek***

Petra

Dobrý den,je možné dokoupit večeře(polopenze) Děkuji Petra

Botel Racek

Dobrý den,

dokoupení polopenze je samozřejmě možné, rezervaci prosím na info@botelracek.eu

S pozdravem

Botel Racek***

Marie Stejskalová

Dobrý den je volný termín 3.12

Botel Racek

Dobrý den,

termín 3.12.2016 je již bohužel plně obsazen

Botel Racek***

Pavla Fraňková

Dobrý večer, prosím o kalkulaci cena pro 2 dospělé osoby a 2 děti (5 a 7 roků). Děkuji. Fraňková

Botel Racek

Dobrý den,

za dospělé je třeba zakoupit voucher dle nabídky za 749.- resp. 1.199.-, cena za dítě do 8mi let je 100.-Kč / noc

S pozdravem

Botel Racek***

Pavlína Kralickova

Mátevolno 16.12.2016.- 20.12 jednolůžkovou kajutu ?

Botel Racek

Dobrý den,

volné pokoje v termínu 16.-20.12.2016 stále máme

S pozdravem

Botel Racek***

Tereza

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte volný pokoj pro dvě osoby na jednu noc v termínu 18.12.2016. Děkuji za odpověď.

Botel Racek

Dobrý den,

volné pokoje v termínu 18.12.2016 máme

Botel Racek***

Marie

Dobrý den, mám zakoupený pobyt u vás 1× pro 1 osobu a 1 x pro 2 osoby. Zaplatila jsem platby převodem 10.11. a čekám na zaslání voucheru. Předběžně jsem se telefonicky informovala o volném místě. Prosím o rezervace na 1 noc od 9.12., příp. od 16.12. 2016. Děkuji. Šafaříkova.

Daniela

Dobrý den, jaká by byla cena za 13 leté dítě , a je volný termín 6.- 8. 3. 2017,
 Děkuji

Petra

Dobrý den mám dotaz kolik voucheru zakoupit 2 dospělý a 1 14 letý syn děkuji za odpověď Kůřová.

Heinrich Lukáš

Dobrý den zaujalo mě vaše akce chci se zeptat jestli 2deti bY jse vlezli do jednoho pokoje 2lete a 6 lete

Botel Racek

Dobrý den,

pokoje jsou menší, ale s dvěma dětmi se to zvládnout dá, resp. řada rodičů s dvěma malými dětmi u nás bydlela

S pozdravem

Botel Racek***

Jitka

Dobrý den!
Chtěla jsem se zeptat, zda máte volný pokoj pro 2 osoby a dítě 10 let od 17.11 – 19.11.2016. Děkuji za odpověď. Jitka

Botel Racek

Dobrý den,

volné pokoje v termínu 17.-19.11.2016 máme a rezervaci rádi potvrdíme,
pro závaznou rezervaci prosíme o zaslání kódu voucheru

S pozdravem

Botel Racek***

Kristýna Labancová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by byl volný jeden pokoj pro dvě osoby na noc 8.-9.12 děkuji za odpověď

Botel Racek

Dobrý den,

volné pokoje v termínu 8.12. máme, po zakoupení voucheru prosíme
o zaslání jeho kódu pro závaznou rezervaci

S pozdravem

Botel Racek***

Markéta Žáková

Dobrý den, prosím Vás máte volno v termínu od 9.12–12.9.2016? Přijeli bychom 2 dospělí, dítě 5let, a miminko 4 měsíce. Mohla bych vědět zda se pobyt bude platit i za 4 měsíční miminko? Děkuji za odpověd Žáková

Botel Racek

Dobrý den,

je nám líto, ale bohužel 9.12. je botel již plně obsazen, bylo by možné potvrdit pouze 10.12.

S pozdravem

Botel Racek***

Sona

Dobrý den, psala jsem již dva emaily na emailovou adresu.. Je aktuální? Nemám žádnou odpověď.. Děkuji

Botel Racek

Dobrý den,

e-maily info@botelracek.eu a booking@botelracek.eu by měly fungovat

S pozdravem

Botel Racek***

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru