Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské a dětské heboučké balerínky z ovčí vlny na domácí nošení

4,4 / 5 wo-men 5 079 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jan Soubusta

Kde mohu zaslat hodnocení balerínek? Nebyla jsem spokojená s barvou ani termínem dodání.

wo-men

Dobrý den,

hodnocení Vám zřejmě přijde do emailu. Pokud však nejste spokojená, můžete problém nejdříve řešit s námi.

Děkujeme. S pozdravem, wo-men.cz

Manka

Koupila jsem si bačkůrky s hvězdičkami zde za 149Kč + poštovné, stačilo dojít si na trh a tam je mají ve všech barvách za 150Kč. Byla jsem holt příliš rychlá!

Iveta Ambrožová

Dobrý den,
dnes dorazily balerínky pro dceru vel. 32–35. Dcera má nohu 33 a jsou tak malé, že se do nich ani nenazuje. Velikost absolutně neodpovídá. Bylo mi to jasné, když jsem je z balíčku vybalila, než jsem jí je dala na vyzkoušení. Jak je mohu vrátit, případně vyměnit za větší? Děkuji za odpověď

wo-men

Dobrý den,

Vaši reklamaci určitě kladně vyřešíme. Poprosíme Vás o přeposlání tohoto dotazu do emailu info@wo-men.cz, kde Vám sdělíme bližší informace, jak postupovat.

Děkujeme Vám, wo-men.cz

Marie Andrášková

Dobrý den,

včera dorazily. Bohužel, ač jsem se Vás ptala, vůbec nepasují, jsou malé, nejdou vůbec nazout. A to ani mne, ani dítěti (kterému by měly být totálně ok, ale nejsou :-( ). Mrzí mne to, moc jsme se na ně těšily. Bude vráceno i poštovné plus poštovné, když je teď budu – z výše uvedeného důvodu, který není naše chyba – vracet??? Přikládám naši dřívější komunikaci:
„Dobry den, budou znovu modre i ve vel. 39–42? A pokud mam vel. 42, nebudou mi male (39–42)?
wo-men, před měsícem – Dobrý den, kusy se navyšovaly, takže by Vám mělo jít vše objednat. Balerínky se noze snadno přizpůsobí, takže by Vám měly pasovat i na vel. 42. Děkujeme za Váš dotaz“

wo-men

Dobrý den,

pokud potřebujete vyřešit jakýkoli problém, je lepší zvolit komunikaci přes email, kde Vám sdělíte vždy další podrobnosti. Pokud Vám balerínky nepasují, mrzí nás to. Zašlete je zpět na adresu pro vrácení. Do emailu nám poté sdělte i číslo účtu + přiložte kopii podacího lístku, abychom Vám uhradili poštovné, které budete nyní platit.

Děkujeme, wo-men.cz

Jarek

Dobrý den,
objednal jsem dva páry, jedny pro manželku a druhé pro dceru, zboží dorazilo, ale uváděná velikost vůbec neodpovídá skutečnosti.
velikost 32–35 odpovídá tak max. vel.30
velikost 39–42 odpovídá tak max. vel 38
Ani jedny holky neobuly, takže vůbec nedoporučuji.
Zboží vracet zpět a platit navíc poštovné se mi opravdu nechce,moje zkušenost je nebrat.

wo-men

Dobrý den,

pokud jste s objednávkou nespokojený, máte nárok na reklamaci a její kladné vyřešení. Vždy není problém obrátit se na nás.

Děkujeme, wo-men.cz

katka

dobry den,
budete mit jeste detske balerinky ruzove? tak aby byly dorucene do vanoc?
 dekuji

wo-men

Dobrý den,

balerínky nejspíše už nebudou. K dispozici jsou pouze zobrazené varianty :-)

Děkujeme za Váš dotaz

Checht

Tytéž co nabízíte zde, konkrétně ty červené jsem koupila minulý týden u Vientnamců za 59 korun. Tak proč u Vás jsou i po slevě za cenu dvojnásobnou…

Katka

Dobrý den vudou opět šedivé, dámské? Děkuji katka

wo-men

Dobrý den,

aktuálně nebude tato varianta skladem.

Děkujeme za Váš dotaz

Eliška Lužáková

Dobrý den.

Chci objednat dvoje papuče (jedny jsem již zaplatila a nechala odeslat na zásilkovnu do Ústí nad Labem). Jak docílit toho, abych u druhých, které teprve objednám, nemusela platit poplatek 55,– za vyzvednutí?

Děkuji, Lužáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško,

bohužel nelze takto dodatečně poštovné spojit. Nicméně máte ode mě na profilu menší překvapení, tak snad vám při pátku udělá radost :-)

Hezký den. Míša

Dana

Dobrá večer,

koupila jsem dvoje balerinky, modré a černé a těšila se.
V modrých se začal párat šev ba dvou místech za hodinu, v černých druhý den. Oboje mohu vyhodit, pokud ovšem nezabalím a nebudu posílat výrobci, což se mi nechce- běhat na poštu a čekat, zda se reklamace vyřídí…

Velmi nedoporučuji koupi, jsou špatně ušité.

wo-men

Dobrý den,

mrzí nás tento problém a určitě je možné ho kladně vyřešit. Stačí se obrátit na email info@wo-men.cz, kde vyřešíme veškeré detaily k Vaší spokojenosti.

Děkujeme, wo-men.cz

Katka

Dobrý den, u zboží v popisu se uvádělo, že přijde do 6ti pracovních dní. Objednávku jsem provedla a zaplatila 2.11. A teď jste mi posunuli datum, kdy má zboží přijít na 11.11. Když mělo dorazit dnes, já to zboží dnes potřebovala jako narozeninový dárek.. Děkuji za vysvětlení

wo-men

Dobrý den,

prosíme Vás, abyste se obrátila na email info@wo-men.cz, kde zjistíme podrobnosti. Balíček může být stále v přepravě.

Děkujeme, wo-men.cz

Květa Nová

dobrý den jak zadat do košíku dětské??nebo už nejsou v nabídce??

wo-men

Dobrý den,

v akci jsou přednastavené dámské velikosti, proto pokud překliknete na dětské, ukáže Vám to, že není dostupná daná velikost. Poté ovšem dětské varianty přidáte bez problému do košíku. Pokud by se Vám nedařilo, napište nám na email info@wo-men.cz a poradíme Vám :-)

Děkujeme za Váš dotaz

Eva

Budou prosím ještě šedé hladké balerinky ve vel. 39–42? Děkuji.

wo-men

Dobrý den,

kusy jsou navýšeny, takže jsou balerínky k dispozici :-)

Děkujeme

Lukáš

Dobrý den,
proč bych si měl vaše papučky koupit zde, když je jinde prodávají za 92,– kč? Viz. odkaz: https://www.primo-od-vyrobce.cz/papucky-pro-dospele/5977589-damske-jednobarevne-papucky-s-koziskem-a-protiskluzovou-podrazkou-cerne.html

wo-men

Dobrý den,

prodáváme jiné bačkůrky. Odkazujete na podobný druh s jinými odstíny a podrážkou. Může se jednat i o jiného výrobce.

Děkujeme za dotaz

Bara

Dobrý den, omylem jsem objednala špatnou velikost. Potřebuji stornovat objednávku.

wo-men

Dobrý den, velikost Vám můžeme i změnit. V případě změny nebo storna nás kontaktujte na email info@wo-men.cz. Děkujeme 😃

Romana

Dobrý den,
tak i přesto, že v nabídce uvádíte velikostní tabulku, podařilo se mi pro dceru objednat menší velikost. Co s tím, poradíte?
Jinak já si své červené balerínky nemůžu vynachválit, teploučké, super.
Děkuji za odpověď. Romana

wo-men

Dobrý den,

prosíme, kontaktujte nas na email info@wo-men.cz, kde Vám napíšeme další postup :-) Určitě vše kladně vyřešíme.

Děkujeme a přejeme Vám pěkný den.

lenka

To teda hodnotím přesně tyto vyobrazené baleríny, jediná chyba je ve velikosti, mělo být uvedeno 35–38, což ale nic nemění na tom,že mi padají a jsou nekvalitní. Stále nedoporučuji.

wo-men

Dobrý den, Lenko,

nechceme se již opakovat, naše tvrzení naleznete v naší předchozí konverzaci. Kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu info@wo-men.cz, kde nám sdělte jméno, příjmení a číslo objednávky. Jedině na základě zaslaných údajů můžeme problém vyřešit k Vaší spokojenosti.

Děkujeme. S pozdravem, wo-men.cz

lenka

Mám velikost nohy 36, baleríny 35– 39 mi padají a o kvalitě ani nemluvím. po týdnu nošení jsou vyloženě sesmatlane. Už bych si je nikdy nekoupila. Nedoporučuji. Nechtěla bych vidět, jak by vypadaly po roce nošení :-(

wo-men

Dobrý den,

velikost 35–39 neprodáváme, pouze 35–38. První dávka balíků byla předána k odeslání dnes odpoledne, takže v našich balerínkách určitě nechodíte a zároveň nehodnotíte náš produkt.

Děkujeme

Nikola Kučerová

Dobrý den.Objednala jsem hnědé dnes ráno, platbu jsem ihned poslala.Ted koukam,ze jste navýšili velikosti.Sla by změnit barva?Mito hnědých tmavě modré se vzorem?

wo-men

Dobrý den,

poprosíme Vás, abyste nám zanechala zprávu na email info@wo-men.cz. Uveďte do zprávy číslo objednávky a ještě jednou požadavek. Objednávku lépe vyhledáme a k Vaší spokojenosti barvu učitě změníme.

Děkujeme

Marie Andrášková

Dobry den, budou znovu modre i ve vel. 39–42? A pokud mam vel. 42, nebudou mi male (39–42)?

wo-men

Dobrý den,

kusy se navyšovaly, takže by Vám mělo jít vše objednat. Balerínky se noze snadno přizpůsobí, takže by Vám měly pasovat i na vel. 42.

Děkujeme za Váš dotaz

Nikola

Dobrý den, máte zasilkovnu v Liberci?Děkuji

wo-men

Dobrý den,

na výběr je celá síť poboček, tedy i pobočky v Liberci. V košíku si svou pobočku posléze vyberete.

Děkujeme za Váš dotaz

Ludmila

Dobrý den, velikost č. 3 je 32 – 35 (dětské) ??????

wo-men

Dobrý den,

záleží jaké číslování máte na mysli. Podívejte se na velikostí tabulku rozměrů v této akci, kde zjistíte velikost podrážky a podle toho i o jakou velikost se jedná. Případně nás, prosím, kontaktujte na email info@wo-men.cz

Děkujeme za Váš dotaz

Eliška

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete ještě doplňovat jednobarevné balerínky v šedé barvě vel. 39–42. Děkuji za odpověď.

wo-men

Dobrý den, balerínky se budou v pondělí doplňovat, takže tato varianta bude opět k dispozici. Děkujeme za Váš dotaz

Viera Vandáková

Dobrý den 35–38 je na nohu 5,5 ? A nebudou padat ? Jak je to…

wo-men

Dobrý den, bačkory se noze snadno přizpůsobí v rozmezí této velikosti. Padat by proto neměly :-) Děkujeme za Váš dotaz

Dobra

Dobrý den,jakou mají baleríny podrážku? Děkuji

wo-men

Dobrý den,

jednobarevné balerínky mají měkkou podrážku a ostatní druhy mají pevnou podrážku. Všechny podrážky jsou protiskluzové. Příkladovou fotografii naleznete přímo v této akci. Určitě se Vám ve všech typech bude příjemně chodit :-)

Děkujeme za Váš dotaz.

Pavla

Dobrý den,
možná jsem to přehlédla, ale jak je to s údržbou – dají se balerínky prát?
Děkuji za informaci :-)

wo-men

Dobrý den,

balerínky můžete vyprat v pračce do třiceti stupňů :-)

Děkujeme za Váš dotaz

Pavla Mazancová

dobrý den, dnes jsem zjistila, že mám do zítra platné kredity na slevu 200kč. udělala jsem vše podle pokynů, přesto mi sleva nevyskočila. naposledy jsem u vás kupovala dřevěné hračky. děkuji za odpověd Pavla Mazancová

wo-men

Dobrý den,

prosíme, abyste se v takovém případě obrátila přímo na pracovníky Slevomatu, kde Vám blíže s tímto problémem poradí. Telefon: 222 745 354 nebo email: vip.podpora@slevomat.cz

Děkujeme za Váš dotaz

Tereza Němcová

Dobrý den, je možné objednat více kusů za jedno poštovné? Děkuji

wo-men

Dobrý den,
určitě je možné zakoupit více kusů na jedno poštovné :-) Děkujeme za Váš dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru