Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Minigolf a vstup na Žižkovskou věž pro jednoho i rodinu

4,6 / 5 Tower park Praha - minigolf Praha - Žižkov  (mapa) 536 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka

Využily bychom. Jenomže se jaksi nepočítá s variantou, že rodina je jedna velká a jedna malá sedmiletá… Proč? Kolik je ještě v Česku rodin dva plus dva?

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den, Lenko, nejsem si jistá, zda jsem správně pochopila Váš dotaz. Rodinné vstupné je u nás určené pro 1–2 dospělé a 1–3 děti do 14ti let. V případě, že se s počtem, který máme určený pro rodinné vstupné nesejdete, můžete zakoupit navíc vouchery jednotlivě za 189 Kč, které vychází i pro dítě ve věku 7 let o 30 Kč levněji, než při platbě na místě. Hezký den, Lucie.

P.

Dobrý den, můžeme první využít observatoř, a v budoucnu až minigolf? Díky.

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den,
nejprve musíte využít minigolf a poté Vám můžeme vystavit vouchery na vyhlídku, které můžete využít v jiný den.
Hezký den,
Daniela.

Martina

Dobrý den, je nutné čerpat minigolf a vstup na věž v jeden den? Děkuji za odpověď.

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den, Martino,
vyhlídku můžete využít i odděleně. Nejprve musíte přijít na minigolf a nechat si uplatnit vouchery a poté můžete požádat o náhradní vstupenky na vyhlídku u nás na recepci.

Hezký den, Daniela.

Zuzana Suchanová

Dobrý den,
mám zájem koupit jednu vtupenku pro dospěláka a dále pro 5ti leté dítě, avšak v nabídce je jen možnost zakoupení vtupenky pro dospělé, nikoliv však pro děti, pokud nemám zájem o rodinnou vstupenku. Prosím o sdělení, jak mohu zakoupit vstupenku pro dítě. Děkuji Suchanová

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den, Zuzano,
pokud nemáte zájem o rodinný voucher, můžete zakoupit pouze pro Vás a pro Vaše dítě můžete dokoupit na místě, pokud se Vám to vyplatí. Hra minigolfu pro dítě je za 80 CZK a vstup na vyhlídku pro dítě je za 140 CZK.

Hezký den,
Daniela.

Marie

objednala jsem si voucher na věž pro 4 osoby je možno přiobjednat jšště jeden?

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den, Marie,
určitě si můžete zakoupit další voucher, nebo přijít i bez něj a vybrat si na místě z naší nabídky,
Hezký den,
Daniela.

Ala Lala

Je mozne vyuzit voucher i o vikendech? dekuji

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den, Ala Lala,
voucher můžete využít kdykoliv včetně víkendu.
Hezký den,
Daniela.

Jitka Kolářová

Dobrý den,
poraďte , prosím, jak nejlépe koupit pro rodinu – dva dospělí, dvě děti (13 a 16 let).
děkuji za odpověď

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den, Jitko,
doporučuji zakoupit rodinný voucher s tím, že na místě doplatíte 160 kč za studenta (15–26 let) na observatoř.
Hezký den,
Daniela.

Jana

Mám děti 10 a 14 let, můžeme využít rodinné vstupenky, když už staršímu je 14 let? Děkuji

Tower park Praha - minigolf

Dobrý den Jano,
ano, můžete využít rodinnou vstupenku, dítě se počítá do 14ti let včetně.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Hezký den,
Daniela.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru