Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rozkveťte v salonu 5element: Otevřený voucher na služby v hodnotě 300 či 500 Kč

4,1 / 5 Kosmetický salon 5 Element Brno  (mapa) 85 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Aneta P

Dobrý den, uz desítky dni čekám na odpověď e-mailu, který jsme zasílala, tak se ještě zkusím zeptat tady. Píšete ze z voucheru se nedají vracet penízky z5, tomu samozřejmě rozumím, šle zajímá mě , zda jde několik voucheru spojit a zbytek částky doplatit osobně. Měla byh zájem o prodloužení vlasů , což vyjde na několik tisíc, tak zda je možné tedy zakoupit několik voucheru a pak je na toto uplatnit, nebo ne. Děkuji za podpověď.

Zdeňka N.

Dobrý den, mě zajímá to stejné jako paní Annu a Ivu. Ceník na stránkách není! Ceny se nevyrolují jak v ceníku, tak u jednotlivých úkonů. Bylo by vhodné je sem do nabídky vložit. Děkuji, Zdeňka

Kosmetický salon 5 Element

Dobrý den, ceník naleznete zde – http://www.salon5element.cz/cenik/

Iva M.

Dobrý den, mne zajímá to stejné jako paní Annu. Iva M.

Kosmetický salon 5 Element

Dobrý den Ivo, ceník na našich stránkách je, pokud se Vám nepodaří jej otevřít, zavolejte a rádi Vám poradíme.
Přejeme pěkný den a těšíme s na Vaši návštěvu. Salon 5element

Anna

Dobrý den, na Vašich stránkách není u spousty věcí ceník. Je možné jej sem elektronicky vložit, ať má člověk představu, co si za voucher může pořídit? :-)

Děkuji, Anna

Kosmetický salon 5 Element

Dobrý den Anno, ceník na naších stránkách je a to buď na úvodní stránce nahoře vpravo, stačí rozkliknout „ceník“ a nebo u jednotlivých úkonů, stačí rozkliknout např. kadeřnictví nebo kosmetika apod. Pokud budete mít jakékoliv problémy, zavolejte a poradíme Vám.
Přejeme krásný den a těšíme se na Vaši návštěvu. Salon 5element

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru