Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

S hlavou v oblacích: romantický let horkovzdušným balónem ve dvou i ve skupince

4,8 / 5 GO balony Plav  (mapa) 306 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
TP

Dobrý den, budete prosím ještě přidávat nějaké vouchry na economy lety které jsou již bohužel vyprodané?

Promo Air

Ano. Co nejdříve, pravděpodobně už dnes.

Pavla Benešová

Lze letět na voucher Basic z Českého Krumlova?

Promo Air

Ano jistě:-)

Dana

Dobrý den.
Chci koupit dva vouchery k vánocům pro syny. Přáli by si letět někde nad Českým Rájem a pokud možno někdy v květnu. Nic takového jsem ale v tabulce nenašla. Pochopila jsem, že mám koupit 2 x voucher Basic za 2990 Kč a čekat na vypsání dalších termínů. Je to tak?

Promo Air

Dobrý den Dano, ano je to přesně tak. Lokalita Český ráj požaduje voucher BASIC, přeji krásné svátky. Pavel

Václav

Z jakých míst je možné využít poukaz Economy? Děkuji za odpověď.

Promo Air

Dobrý den, zde jsou – České Budějovice, Český Krumlov, Tábor, Uherské Hradiště, Brno, Hradec Králové

Michaela

Dobrý den chtěla bych se zeptat,když se objedná jeden basic woucher je to pro jednu osobu? nebo by tam mohli být i dvě osoby

Promo Air

Dobrý den, ano, pouze pro 1 osobu. Diky

Petr

Dobrý den, pokud chci voucher koupit pro dvě osoby jako dárek k vánocům, tak musím koupit dva vouchery že? Jak pak bude garantováno, že ve vybraném termínu pak poletí spolu? Předem děkuji za odpověď.

Promo Air

Dobrý den, ano, 2 vouchery. Rezervaci provádíte vy, sám si garantujete místa :-) pokud jsou volna, neni problém.

Jakub P.

Dobry den, je mozne vyuzit balicek Economy na odlet z Brna?

Dakujem za odpoved

Promo Air

Ano, diky

Miluse Strykova

Dobrý den, chtěla bych letět z Bouzova, je možné sehnat woucher jako darek k vánocům. Pro 3 osoby. Děkuji

Promo Air

Dobrý den, lze zakoupit 3 vouchery Basic nebo pokud chcete privatni let pouze pro 3 a pilota volejte prosim 777292250 diky­. Pavel

Bertro

Dobrý den,enašel jsem žádný let z Ostravy ani z Frýdku po 24.12.2016.Chtel bych let darovat k Vánocům, ale po vánocích nejsou v blízkosti žádné volné termíny?

Honza

Dobrý den, lze na Slevomatu vybrat nějakou letenku, na kterou půjde rezervovat odlet ze Zlína? Nepochopil jsem přesně rozdíl mezi letenkou Economy a Basic… Díky

Slevomat.cz

Dobrý večer, Honzo,

varianty jsou rozdílné v místě odletu. Bohužel ani v jedné není možné letět ze Zlína. Koukněte však na místa odletu, třeba vyberet jiné blízké, které by se mohlo líbit :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Alena

Dobry den,jsou balonove lety vhodne i pro starsi? Premysleli jsme koupit jako darek k 70-tym narozeninam aktivnimu znamemu.Jsou nejaka omezeni? Je odletovym mistem i Uherske Hradiste nebo okoli?Dekuji za odpoved.

Promo Air

Dobrý den, průměrný věk našich pasažérů je 50–60 let, pokud je schopen přelézt hranu koše, udržet se při přistání, což většina seniorů zvládne, tak není problém. Uherské Hradiště je varianta economy, standardně létáme. Díky Pavel

Bertro

Dobrý den ,nenašel jsem žádný termín na Ostravu.Je možno jej někde zjistit nejlépe mezi svátky?Dekuji

Promo Air

Dobrý den,
prosím vyfiltrujte si termíny na webu, jsou tam hned 24.11. a 25.11. Díky

Petra G

budou na jaře odletová místa Karlštejn nebo Konopiště? chci koupit jako vánoční dárek… v textu voucheru (za 2490) to není, ale v tabulce podzimní termíny s touto lokalitou jsou…

Promo Air

Dobrý den,
ano, samozřejmě; pouze informačně, na tyto lokality je nutné koupit poukaz BASIC za 2.990,– CZK

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru