Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mursalský čaj – přírodní detoxikace v každém šálku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavčamoto Moto

Dobrý den, chtěla jsem si udelat objednávku caj a arg. na vlasy, ale místo 44 Kč, mě to psalo poštovné 85 Kč českou poštou? Jaké je tedy poštovné? Pavča

Inter Bio

https://www.sle­vomat.cz/sleva/1038867-vlasovy-arganovy-balicek cena poštovné je 85 .-

dali

Vas obchudek na Vaclavaku uz nefunguje? Uz jsem si u vas Mursalsky caj kupoval (s osobnim odberem), mozna bych doplnil zasobu – ale postovne je vyssi nez sleva a kupovat 5 baliku jen kvuli zlevneni dopravy nechci. Jste-li firma z Prahy, pak nemit moznost osobniho odberu u takhle levneho zbozi je nesmyslne, postovne celou slevu pohrbi.

Inter Bio

Dobrý den,
bohužel osobní odběr není možný .
Hezky den
Tým Interbio.cz

Míša

Dobrý den, pokud bych koupila 4 ks Mursalského čaje a 1 mycí pěnu z nabídky obchodu Inter bio inzerovanou zde také na slevomatu – lze zaplatit jedno poštovné či jeden poplatek za zásilkovnu? Jaký příp.? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Míšo,

samozřejmě to není problém, stačí si vše vložit společně do košíku a objednávku dokončit.

Hezký zbytek dne. Míša

JK

Dobrý den,osobní vyzvednutí v Praze možné není? Díky! JK

Inter Bio

Dobrý den,
neni možné osobní vyzvednutí,mužete využit ČP nebo Zasilkovnou.
Hezky den
Tým Interbio

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru