Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zkroťte vlny vyškovského aquaparku – vstup na 180 minut pro děti i dospělé

4,7 / 5 Aquapark Vyškov Vyškov  (mapa) 1 134 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Irena

dobrý den, je možné na Váš voucher přijít na druhý svátek vánoční, tedy 26. prosince a bez příplatku? Jak bude otevřeno? děkuji

Aquapark Vyškov

Dobrý den, 26. prosince máme otevřen celý plavecký areál od 08.00 do 21.00 hodin, po předložení voucheru obdržíte bez příplatku čip na 3 hodiny.
Přeji pěkný den, Lída

Alex

Dobrý den, chci se zeptat, máte otevřené oba dva tobogany i příští týden ??jen jestli se dá ještě příští týden jít i na ten červeny. Děkuji.

Aquapark Vyškov

Dobrý den,
oba tobogány jsou denně v provozu. Pouze v pondělí 5.12. budou oba tobogány z důvodu pravidelné revize mimo provoz.

Pěkný den, Lída

Zdeněk Zvěřina

Už je to v pořádku, vouchery dorazily , díky za pomoc .

Slevomat.cz

Rádo se stalo :-)

Zdeněk Zvěřina

Dobrý večer, ve čtvrtek 17.11.16 jsem platil dva vouchery pro dvě dospělé osoby. Do dnešního dne mi nepřišly vouchery. Je nějaký problém?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku,

moc mě to mrzí, ale bohužel nám platba ještě nedorazila. Byl zadán správný variabilní symbol při objednávce?

Hezký den. Míša

Luděk

Dobrý den. Na teplotu vody jsem již našel odpověď v předchozích dotazech. Zajímá mě ještě, zda udržujete konstantní teplotu vzduchu v bazénové hale. Jestli ano, tak na kolika stupních celsia. Děkuji za odpověď.

Aquapark Vyškov

Dobrý den Luďku,
teplota vzduchu v bazénové hale je udržována na 30 – 31 stupních celsia.
Přeji pěkný den, Lída

Lída

Dobrý večer, v úterý 8.11.16 jsem platila dva vouchery pro dvě dospělé osoby. Do dnešního dne mi nepřišly vouchery. Je nějaký problém? L. V.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lído,

zasílám tedy voucher ještě jednou na tento email, raději prosím mrkněte i do spamu :-)

Hezký den. Míša

pavla

Dobrý den, v pondělí jsem uhradila PP 4 ks voucherů, dosud nic nepřišlo.
Děkuji za odpověď
 Pavla

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

vidím, že jsme vouchery v pořádku zasílali. Přeposílám tedy ještě jednou a raději se prosím koukněte i do složky spam či hromadné, aby se vám tam vouchery neschovaly :-)

Hezký páteční den. Míša

Petr Procházka

Dobrý večer, rozumím tomu tedy správně, když jsme rodina dva dospělí a dvě děti do 6 let, tak stačí zakoupit dva vouchery pro dospělé a dvě děti zaplatí 2×25 Kc za těch 180 min.na místě? Děkuji, PP

Aquapark Vyškov

Dobrý den, ano, zakoupíte si 2 vouchery pro dospělé a v Aquaparku si přikoupíte 2 vstupenky pro děti po 25 Kč na celou dobu pobytu. Pěkný den, Lída

Jana

plati tento vstup i o výkendu? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

ano samozřejmě, i o víkendu si můžete přijít zaplavat :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Kateřina Pospišilová

Dobrý den,manžel má ZTP jakou slevu pro něho máte.Děkuji Katka

Slevomat.cz

Dobrý večer, Káťo,

vouchery jsou již ve slevě, jiná bohužel není možná.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Pokorný

Dobrý den, mládež je definována jak prosím. Syn studuje vysokou školu, dcera střední. Za kolik Kč mám koupit vouchery? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Pokorný,

mládež je definována do 17 let.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

MIREK

Jak je to mysleno: otviraci doba – dle domluvy?!- Mirek.

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirku,

otevírací doba se mění, aktuální naleznete vždy zde: http://www.bazenvyskov.cz/

Hezký den. Míša

Jana Mikulíková

Dobrý den, jakou máte teplotu vody a vzduchu v aquaparku? Do Pasohlávek jsme velmi rychle přestali jezdit kvůli studené vodě a zimě na lehátkách. Dík Mik.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

teplota vody krytého bazénu je 27 °C, sekce atrakcí má dokonce 31 °C a nejlepší je vířivka, ta má 33 °C.

Hezký den. Míša

Lucie

Dobrý den, jedná se o vstup pouze ve všední den nebo i o víkendu. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lucko,

vstup je omezen pouze otevírací dobou, kterou můžete nalézt zde: http://www.bazenvyskov.cz/index.php?nid=2321&lid=cs&oid=254201

Hezký zbytek dne. Míša

Jana

Dobrý den,
jak je to prosím se vstupem pro děti do tří let a děti tříleté? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

děti do 6 let včetně mají vstupné za 25 Kč a stačí zakoupit na místě :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Dana

Dobrý den, rodinné vstupné není v nabídce? Proč? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Dano,

bohužel není. Děkujeme vám však za tip, zkusíme příště domluvit také slevu pro rodinu. Mezitím jsme rádi, že jsme vás k návštěvě mohli alespoň inspirovat.

Hezký zbytek dne. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru