Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Úžasné tvůrčí odpoledne v Triloparku aneb Vytvořte si vlastního dinosaura

4,7 / 5 Trilopark Praha - Nusle  (mapa) 462 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petra Pilníková

Dobrý den, objednávala jsem návštěvu této akce a bohužel mi nikdo už několik dní neodpověděl, co s tím?

 Děkuji

Trilopark

Milá Petro, od 2.1. budeme v Triloparku pro zákazníky pravidelně každý pátek a každou sobotu v následujících časech: pátek: 15:00–16:45, 17:00–18:45 a sobota: 10:00–11:45, 13:00–14:45, 15:00–16:45 (viz http://trilopark.eu/oteviraci-doba)

Objednávala jste páteční termín 3.2., který Vám tímto potvrzuji, jen nám prosím ještě do mailu napište, který čas z výše uvedených Vám vyhovuje nejvíc. Váš Trilopark

Kateřina

Dobry den, je program zbladnutelny I pro 4 lete dite? Dekuji

Trilopark

Dobrý večer, ano, náš program si běžně užívají i školkové děti… :-) Váš Trilopark

Jana Kachlířová

Dobry den,chci koupi jako darek jednu detskou a dve dospele vstupenky ..lze to ? Dekuji za informaci Jana

Trilopark

Dobrý den, taková kombinace samozřejmě není problém… :-) Srdečně – Váš Trilopark

Hnna Šafferová

Dobrý den, za jak dlouho mi přijde vaučer?zaplatila jsem 18.11 dnes je 25.11zatím nic mi nepřišlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šafferová,

moc mě to mrzí, ale bohužel nám platba nedorazila. Mohu se zeptat, jestli byl zadán správný variabilní symbol?

Předem moc děkuji. Míša

Lucie Krajickova

Je mozne si jeste zamluvit termin na vikend pred vanocema nebo je vse plne?

Trilopark

Milá Lucie,

platnost voucherů je od 2.1. až do konce března – nicméně Vánoce, potažmo období před nimi, jsou ještě mimo tento interval.

Srdečně -
Trilopark

Lucie Krátká

Děkuji, mne asi tak úplně nejde o mé zapojení se,ale o to,aby si syn udělal dvě.
Koukala jsem na Vaše str.,ale nedočetla jsem se tam za kolik je možné si dalši lebku zakoupit,takže ještě jednou má otázka zní-je v tomto případě lepší si pořídit dětskou vstupenku na kterou bych šla já a tím by syn získal druhou lebku?
Kolik stojí prodavané lebky?
Moc děkuji,Lucie

Trilopark

Lebku navíc si můžete dokoupit na místě za 100 Kč… :-) Pěkný večer

Lucie Krátká

Dobrý den, výroba velké dinosauří lebky dle vlastního výběru…na jednu dětskou vstupenku naleží jeden výrobek? Je možné si dokoupit na místě další lebku? Nebo že bych si já koupila také dětskou vstupenku,abychom měli dvě lebky ? :-)
Děkuji,Lucie

Trilopark

Milá Lucie, jsme zvyklí, že se do výroby dinosauřích lebek nezřídka zapojují i dospělí. Jedná se o velmi kreativní činnost s prokazatelnými arteterapeutickými účinky… :-) Součástí dětského voucheru je skutečně jedna lebka (víc by jich ani děcko nepobralo), ale je samozřejmě možné si na místě dokoupit „libovolný počet“ lebek navrch… :-) Srdečně – Váš Triopark

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru