Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lahodné osvěžení: dva jogurtové nebo ovocné smoothies koktejly Yogodoo

4,6 / 5 Yogodoo Ostrava  (mapa) 309 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
in éz

Dobrý den je v ovocném smoothies mléko?

Renata

Dobrý den,
celkem veliké zklamání a rozčarování, když jsem až na místě (v OV) zjistila, že nejste schopni vybraný nápoj pro odnos sebou dát do uzavíratelné láhve (ani za příplatek), ale pouze do poměrně nepevného plastového kelímku s vypouklým víčkem, které má navíc nahoře otvor!!! Tohle považuji za velký nedostatek a tato informace by rozhodně neměla chybět u popisu této nabídky!!! Chodíme si pro čerstvé džusy i k jiným firmám a tam jsem se s tímto nedostatkem nesetkala. Voucher mi tak pravděpodobně propadne, neboť jsem si ho zakoupila z důvodu cesty do OV (jsem z Brna).

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato,

moc mě mrzí tyto komplikace s vaším voucherem. Děkujeme vám za podnět na zlepšení. Pokud si již nebudete přát voucher využít, mohu vám ho v tomto případě stornovat a platbu vám vrátíme zpět.

Hezký den. Míša

Silvie

Dobrý den,
proč musí být dva stejné druhy.. člověk nemůže ochutnat více druhů..
Když si koupím poukaz, musím si voucher tisknout, nebo stačí nějaký kód..?
Platba kartou je možná.. ;)

Slevomat.cz

Dobrý večer, Silvie,

můžete si zakoupit více voucherů, abyste ochutnala více příchutí a zjistila tu, kterou mát nejraději :-) Stačí ukázat kód v SMS či v naší mobilní aplikaci.

Hezký zbytek neděle. Míša

Tomas

Kdy dostanu zakoupeny voucher , platim-li pres platebni kartu nebo ucet?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Tomasi,

pokud budete platit kartou online, voucher dostanete okamžitě.

Hezký zbytek neděle. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru