Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Darujte zážitek – vstupenka do světa fantazie v Muzeu Karla Zemana

4,5 / 5 Muzeum Karla Zemana Praha - Malá Strana  (mapa) 2 560 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika Há

Dobrý den, je potřeba jít do muzea s vytistenym voucherem? Postačí nám jeho elektronická verze? Děkuji Vám za odpověď a přeji hezky den.

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Veroniko, do muzea můžete přijít jak s vytištěným voucherem, tak stačí jeho elektronická podoba. Důležitá je platnost kódu voucheru. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana.

Petra Kopecká

Dobrý den, můžeme použít rodinnou vstupenku pro dva dospělé, jedno dítě 10let, senior (když cena samostatné vstupenky je stejná)? A kolik platí dítě 2 roky? Děkuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Kopecká, rodinná vstupenka se vztahuje na dva dospělé a až tři děti (je možno využít i na studenta, pokud je do 18 let). Pro seniora je samostatná vstupenka, nebo jej lze v rámci rodinné vstupenky využít jako jednoho dospělého. Pokud je dvouleté dítě do 1 metru, tak má vstup zdarma.
Těšíme se na Vaší návštěvu a přeji pohodové svátky. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Lenka Linhartová

Mám dotaz k rodinné vstupence – rodina s 10 a 15 letými (do půlroku 16) dětmi. mohu ji koupit? chci ji jako vánoční dárek

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Linhartová, pokud je dětem do 18 let, tak je to možné využít rodinnou vstupenku. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Táňa

Dobrý den, je možné rodinnou vstupenku použít pro 1 dospělého a 4 děti? Děkuji za odpověď.

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, Táňo. Rodinná vstupenka se vztahuje na dva dospělé a tři děti. Pokud máte děti do výšky 1 metru, mají vstup zdarma. Jinak doporučuji zakoupit vstupenku pro jednoho dospělého a čtyři děti nebo rodinnou vstupenku a jedno dítě, a vzít někoho známého jako druhého dospěláka. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Marie

Dobrý den, prosím o informaci jaké vstupenky mám koupit pro ZTP/P .Potřebuje průvodce také vstupenku? Děkuji za odpověď

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, Marie, pokud je návštěvník držitelem průkazu ZTP/P, zakoupí si voucher pro ZTP za 99 Kc a průvodce má vstup zdarma.

Pokud je návštěvník držitelem průkazu ZTP, zakoupí si voucher pro ZTP za 99 Kč a doprovod si zakoupí voucher podle toho, jestli je dospělý, dítě, student nebo senior. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Martina Vávrová

Dobry den, zajímalo by mě, jak to máte se vstupem pro děti do 2 let? Plati, neplatí? Děkuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Vávrová, v Muzeu Karla Zemana mají děti do 1 metra výšky vstup zdarma. Pokud nemáte malého obříka, dvouleté dítě vstupné neplatí. :-) Těšíme se na Vaší návštěvu, Lenka Lukáčková, manažerka muzea

Ema Lišková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se v muzeu vyskytují voskové nebo podobné figuríny. Máme v rodině automatonofobi­i. Děkuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Lišková, v expozici Muzea Karla Zemana se nacházejí originální kostýmy z filmů Karla Zemana, které jsou vystavené na krejčovských figurínach. Dále zde máme vystavenou originální loutku pana Prokouka a jeho koně. Pokud chcete zaslat fotografie těchto konkrétních postav, napište mi prosím mail na info@muzeumkarlazemana.cz, ráda Vám je zašlu. S přáním hezkého víkendu, Lenka Lukáčková, manažerka muzea

Lucie Burianová Tornová

Dobrý den.
Seniorská vstupenka je počítána včetně 65 roku osoby? Chci to jako dárek k 65. narozeninám.
 Děkuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Burianová Tornová, senior je od 65 let včetně. Těšíme se na Vaší návštěvu a přeji hezký den. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Renata Pařezová

Dobrý den. chtěla bych si objednat a zaplatit dohromady(jako jednu platbu) vstup pro 1 dospělého a 1 dítě. Platila bych bankovním převodem. Jak bych měla postupovat? Děkuji
 Renata

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato,

stačí si tyto variant společně vložit do košíku a objednávku dokončit :-)

Hezký den. Míša

Barbora Faldusová

Dobrý den, je vaše muzeum bariérové? Mám sestru na vozíku.

Děkuji

S pozdravem

Faldusová

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Faldusová, Muzeum Karla Zemana je bezbariérové. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka muzea

Anna

Dobrý den, zajímalo by mě, proč nejde využít rodinná vstupenka pro 2 dospělé, dítě a studenta, když je cena dětské vstupenky totožná se studentskou?

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, Anno,
děkujeme za připomínku. Pokud se jedná o studenta do 18 let, vztahuje se na něj rodinná vstupenka, která je nastavená pro rodiče a děti do 18 let. Muzeum navštěvují i senioři se svými dospělými dětmi a platí vstupné senior a dospělí, nikoliv rodinné vstupné. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Klára Černá

Dobrý den, pokud bych zakoupila voucher přes Slevomat, je možné zaslat dárkový poukaz či vstupenku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro,

máme u nás novinku :-) Stačí si v košíku zvolit dárkový voucher a bude vám dárkové balení zasláno poštou na vaši adresu.

Ať se dárek líbí. Míša

Marie Mikolášová

Dobrý den, právě jsem si objednala vstupenky do muzea Karla Zemana pro 3 osoby. Kdy mi přijde voucher? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Maruško,

voucher jsme zasílali na tento email. Raději tedy zasílám ještě jednou, ale zkontrolujte si prosím i složku spam, aby se tam email nezatoulal :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Petra Hořínková

Dobrý den,
je možné zakoupit rodinnou vstupenku pro dva dospělé + dítě + student?

 Děkuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Hořínková, pokud je studentovi do 18 let, tak je to možné využít rodinnou vstupenku. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

jan navrátil

Mohu koupit voucher, když zaplatím v bance ?
A na jaký účet.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hozno,

veškeré údaje k zaplacení vám budou zaslány na email po vytvoření objednávky :-)

Hezký den. Míša

Petr Petr

Dobry den. Zakoupil jsem rodinny voucher na vstup ale nevsiml jsem si ze platnost je az od 20.12. Chteli jsme jit zitra. Dala by se koupe zrusit. Dekuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, prosim kontaktujte přímo Slevomat. Děkuji a přeji hezký den. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Kateřina Nová

Dobrý den,
ráda bych objednala návštěvu muzea pro 2 až 3 (dospělé) osoby, jak na to?
Děkuji
K. Nová

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Nová, zakupte si potřebné vouchery a přijďte v době jejich platnosti (20. 12. 2016 – 31. 3. 2017) do muzea, jsme otevřeni denně od 10–19h (poslední vstup v 18h). Rezervace návštěvy je potřebná pro skupiny 10 a více osob.
Otevírací doba během vánočních svátků:
24. 12. 2016 – zavřeno, 25. 12. 2016 – zavřeno, 26. – 30. 12. 2016 – otevřeno 10–19 hodin, 31. 12. 2016 – otevřeno 10–17 hodin, 1. 1. 2017 – zavřeno, od 2. 1. 2017 otevřeno.
Těšíme se na Vaší návštěvu.
Lenka Lukáčková, manažerka muzea

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru