Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Čertovský program a pekelné menu v Pekle Čertovina a návštěva Podlesíčka

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Peklo Čertovina Hlinsko  (mapa) 1 548 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Viktoria

Dobrý den!
Pekelne menu pro 4 osoby je možné využít jen Po-Pa nebo i o víkendu po 16.00? Děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, je možno využít i o víkendu po 16.00 hod, pouze prosím o rezervaci do restaurace na t.č. 720 959 474, nebo na recepci 468 005 005

Lenka

Jak mám rozumět výhodnosti nabídky, když původní ceny na Vámi uvedené termíny /viz.omezení/ neodpovídají nabídce Slevomatu. Ceny jsou v těchto termínech běžné 19o,– dítě oproti 129,– z nabídky a 270,– dospělý oproti 189,– ze slevomatu. Tyto mystifikační ceny tudíž nejsou o téměř 50% levnější dle Vámi uvedených původních cen.
Také bych ráda věděla co je obsahem pekelného menu /pití?/ a zda se dá využít právě v tomto omezeném čase, pokud půjdem na prohlídku ráno v so,ne.
Děkuji LL.

Pavel Č.

Dobrý den, máme vouchery na 4 dospělé osoby, rezervaci prohlídky jsme provedli dle instrukcí přes rezervační systém.
Chtěli jsme si také zamluvit stůl v Šenku, což se má dělat na tel. čísle +420720959474 u­vedené v nabídce. Na toto číslo se nemohu již týden několikátý den dovolat. Nějak nerozumím, jak se tohle může stát???
Děkuji za info

Peklo Čertovina

Dobrý den, Peklo bylo do 5.1.2017 uzavřeno, tak je to možná z tohoto důvodu. Od 6.1. opět fungujeme, pokud se Vám nepodaří dovolat,
zavolejte na t.č. 702195909.
 Děkuji

Hana

Dobrý den, koupila jsem si voucher na rodinné vstupné a až později jsem zjistila, že je to pro děti do 14,99 let. Synovi už je skoro 16. Dá se na místě v pokladně rozdíl mezi dětskou a dospělou vstupenku doplatit? Nebo jak to mám řešit? Děkuji za odpověď.

Peklo Čertovina

Dobrý den, dá se doplatit na místě, na recepci.

Veronika Krejčová

Dobry den, rada bych koupila voucher bratrovi s rodinnou.Chtela bych se zeptat, jaky typ voucheru je nejlepsi koupit( 2 dospeli, deti 6,13,16).Rada bych i prohlidku pohadkove vesnicky.dekuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, nejlepší je rodinné vstupné (peklo + vesnička) a 1 x vstupné pro dospělého do Pekla. Do vesničky si pak vstup 1 dospělí zakoupí na místě, na Podlesí.

Jitka Nováková

Dobrý den, pokud zakoupím poukazna Menu pro 2, můžeme přijet 3 a dát si ev. ještě něco ze stále nabídky? Děkuji J.N.

Peklo Čertovina

Ano

Honza

Dobrý den . Mám dotaz , už jsme u Vás byli je to tam super a rád bych to věnoval k Vánocům švagrovi a jeho rodině . Má 3 děti do 160cm potřeboval bych poradit jaké zakoupit vstupné na slevomatu a zda je možné kdyby si poté připlatili přijet v jiném termínu , než je deklarován . Děkuji za info J.M.

Peklo Čertovina

Dobrý den, nejvýhodnější je rodinné vstupné + 1× dětské. Na jiný termín Vám nyní nejsem schopná garantovat cenu, je tam platnost do 30.4.2017, to si myslím, že je dostatek času na uplatnění.

pavla

Dobrý den , chtěla bych vysvětlit cenu woucheru. Na webových stránkách máte rodinnou vstupenku za 550 kč v ten čas co zde uvádíte ? vstupenka plus prohlídka městečka je za 1100 ? nikde na webu jsem nenašla takovouto nabídku ? děkuji za přesné upřesnění. de mi o to zda koupit zde přes slevomat, nebo koupit přímo u Vás kdy budu chtít. děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, rodinné vstupné na program v Pekle + prohlídku Pohádkové vesničky nabízíme pouze prostřednictvím Slevomatu.
U nás takové vstupné zakoupit nelze.

Marcela

Dobrý den, zakoupila jsem rodinné vstupné: Vstupenka na čertovský program + prohlídka Pohádkové vesničky – rodinná.
Mám 3 děti: 5,3,1. Prosím o potvrzení, že vstupenka je OK pro celou rodinu, tedy 2 dospělí + děti 5 a 3 roky a dítě 1 rok jde zdarma.
Dále máte uvedeno, že je možné využít pondělí–pátek kdykoli, sobota do 10.00 hod a od 19 hod. Prosím o info, zda do 10 – znamená včetně nebo zda je nutné rezervovat sobotu dříve, tedy max. v 9hodin.
Dále se chci zeptat na Prohlídku vesničky. V ceně voucheru je jaká prohlídka? S programem či Bez? Respektive v jakém čase mohu vesničku navštívit? Musím předem někde hlásit rezervaci? Děkuji za odpověď.

Peklo Čertovina

Dobrý den, rodinná vstupenka je OK, vstupné platí v 8.00 a v 9.00 (prohlídka s programem trvá 1 hod, tedy od 9 do 10).
Prohlídka vesničky je bez programu a je nutná také rezervace- tel.566 664 477

Jana

Dobrý den,
mohu prosím zakoupit rodinné vstupné s prohlídkou pohádkové vePničky pro 3 dospělé osoby? samostatně v nabídce není
 děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, bohužel rodinné vstupné znamená 2 dospělí a 2 děti. V tomto případě si musíte zakoupit 3× vstupenku pro dospělého.
Prohlídku vesničky Vám můžeme zajistit, nebo můžete sami na tel. 566664477

Katka

Dobrý den, ráda bych se informovala, kolik osob je možné usadit maximálně k jednomu stolu, např. koupím-li si 2 poukazy pro 4 osoby. Děkuji za odpověď

Peklo Čertovina

Dobrý den, máme stoly pro různý počet osob, max však pro 12.

Martina Lipavska

Ještě prosím jedno upřesnění: jednomu dotazujícímu jste odpověděli, že rodinná je pro dítě do 15 let včetně, jinému, že 15 letý musí mít vstupenku pro dospělého, jaká je tedy pravda? Nechci být pak na recepci nemile překvapená. Běžně se považuje do 15 let= tedy než mu padne 16. Děkuji

Peklo Čertovina

Ano, chyba na naší straně, do 15 let včetně, tedy než mu padne 16.

Martina Lipavska

Dobrý den,
co si mám představit pod názvem" Pekelné menu pro 4 osoby" a můžeme si ho dát, když jdeme na prohlídku v neděli v 9,00´, do šenku tedy dorazíme hned po 10. hodině? Děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, pokud si zakoupíte voucher na menu pro 4 osoby, je to časově omezeno. Konkrétně v neděli je toto možné od 16hod do 19 hod, jedná se o večeři pro 4 osoby se společností čerta. Nicméně pokud jdete na prohlídku v 9.00, není problém se v šenku
najíst, restaurace je od 10.00 hod otevřená a výběr jídel je téměř totožný: hov.Líčka na víně s bram.pyré a rest.rezelinou, Kančí guláš+špekový knedlík, Svíčková, Grilovaná panenka,Llistový salát+gril.kuř­.maso(nebo gril.hermelín, popř.penenka )s máslovými krutony, smaž,sýr ..... a jiné.

Monika

Dobrý den,pokud máme děti 13 a 15let(bylo mu v červnu) mohu zakoupit rodinné vstupné?

Peklo Čertovina

Ano, můžete, rodinné se vyplatí i pro 2 dospělé a 1 dítě, ale bohužel ten 15-ti letý platí již běžné vstupné za dospělého.

Monika

Dobrý den,kod voucheru mi přijde na mail,az se odečte platba z banky?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Moniko,

ano přesně tak :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Ivana

dobrý den, pochopila jsem to dobře, že když mám čtyři děti, 6 let, 9 let, 14 let a 17 let, že to nejstarší musím nechat doma? Děkuji.

Peklo Čertovina

To určitě nemusíte, pokud se ptáte na vstupné, tak si ho můžete dokoupit na místě.
 Líba

Milan.Čech

Když si zakoupím rodinné vstupné pro tři osoby dva dospěly a jedno dítě do 15 let tak je stejná cena jako nabízíte pro dva dospělý a dvě děti? . Píěte zahájení programu v sobotu už v 8 hodin a pouze na objednání. a pokud se jedná o večer tak v kolik začíná prohlídka. Díky za odpověd

Peklo Čertovina

Dobrý den, rodinné vstupné platí pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 15-ti let. Ve vašem případě se vyplatí si zakoupit vstupenky pro 2 dospělé a 1 dítě- rozdíl je – 20,– Kč. Pokud si zarezervujete vstupné o víkendu na ráno 8 a 9 h, nebo večer 17,18,nebo 19 h – je vstupné
550,– rodinné, ( 120,– dítě, 220,– dospělý)-tady se vyplatí si zakoupit rodinné vstupné.

Simona

Dobrý den,když mám 3 děti z nich nejmladšímu jsou 3 roky,tak musím k rodinnému voucheru mít ještě jeden voucher pro dítě?

Peklo Čertovina

Dobrý den, děti do 2,99 let jsou zdarma, pokud už mu jsou 3 roky, je nutné mít voucher i pro dítě

Alena Bílková

Oprava,děti jsou do 15.let včetně nebo do 14.99 let? :-)

Peklo Čertovina

Do 15 let vč.

Alena Bílková

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,rodinná vstupenka je pro děti do kolika let? Děkuji za odpověd´.

Peklo Čertovina

Dobrý den, do 15-ti let

Martina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné objednat pouze jídlo nebo zda-li je zapotřebí i prohlídka. Děkuji za odpověď.

Peklo Čertovina

Dobrý den, restaurace je volně přístupná, neplatí se zde žádné vstupné a její návštěva nemá nic společného s prohlídkou.

Martin Balcárek

Dobrý den.Mate tam napsáno v sobotu a v nedeli do 10.hodin.To je tedy program hned rano.?

Peklo Čertovina

Ano, od 8.00 hod – nutná rezervace

Pája

V nabídce máte,využití voucheru,v sobotu a neděli do 10 hod-a otevřeno máte od 10 hod,Jak tomu mám rozumět

Peklo Čertovina

Dobrý den, programy v Pekle začínají od 8.00 h, nutná rezervace

Pája

Dobrý den koupím nabídku na víkend a nemuhu využít sapíkuv pekáč plný dobrot

Peklo Čertovina

Dobrý den, pekáč je možno využít pouze po – pá. O víkendu kapacita restaurace nestačí k těmto akcím

Monika

Dobrý den, provedla jsem rezervaci bez čísla voucheru, mohu jej doposlat

Peklo Čertovina

Ano

Darina

Dobry vecer, plati vase nabidka i pro akce v obdobi Mikulase?

Peklo Čertovina

Dobrý den, platí, ale bohužel je již obsazeno

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru