Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Parádní lyžovačka v Itálii: Ubytování s polopenzí, autobusová doprava i skipas

4,2 / 5 CK České kormidlo Alpy - Itálie (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdena Vojtěchová

Dobrý den,
lze zakoupit bez dopravy?
Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, zájezd se prodává jako balíček včetně autobusové dopravy.

Markéta

Dobrý den. Má slevu dítě 3 roky a 9 měsíců. Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, děti mají slevu na skipas.

Vlasta Dostálová

Dobrý večer,

prosím o informaci, kde je odjezdové místo v Olomouci. Prosím i o sdělení, zda je ještě volná kapacita pro termín 18. 1. – 21. 1. 2017. Děkuji Dostálová

CK České kormidlo

Dobrý den, odjezd z Olomouce- staré autobusové nádraží – u otočných hodin. Je třeba si provést předrezervaci v CK – v tuto chvíli je volno, ale za minutu to nemusí být pravda.

Martin Snopek

Dobrý den, když dorazíme na místo v sobotu brzy ráno, v kolik se bude možné ubytovat? Resp. lze začít hned lyžovat ještě před ubytováním, a věci si nechat v autobuse?

CK České kormidlo

Dobrý den, věci si necháte v buse a ubytování je až po lyžování.

Tereza

Dobrý den, zajímá mne,zda je ještě volný termín 1.-5.2.2016 pro dva dospělé a jedno 3-leté dítě. Kolik by byla cena za dítě?

CK České kormidlo

Dobrý den, je třeba zakoupit dva vouchery na slevomatu, dítě přes CK – má slevu na skipas. Je třeba si provést předrezervaci v CK – – momentálně je volno , za minutu to nemusí být pravda.

Eva Rendlová

Chcme-li jet 3 dospělí a spát na jednom pokoji s přistýlkou, kolik je potřeba zakoupit voucherů?

CK České kormidlo

Dobrý den, je potřeba zakoupit 3 vouchery

Martin

Kde se nachází nástupní místo v Praze pro Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016 ?

Dík,
 Martin

CK České kormidlo

Dobrý den, parkoviště naproti hl. nádraží – skleněné kopule.

Martin

Dobrý den, v cca kolik hodin lze očekávat návrat do Prahy pro Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016

dík,
 Martin

CK České kormidlo

Dobrý den, příjezd v dopoledních hodinách – nelze určit přesně – je to daleká cesta.

Klára

Dobrý den, je možnost zajištění bezlepkové popř.bezlaktozove stravy v polopenzi?

CK České kormidlo

Dobrý den, to opravdui slíbit nemohu – podává se jednotné menu.

Pavla Pamánková

Dobrý den, jaká by byla cena pro 2 dospělé + 2 děti ve věku 6 a 9 let pro termín D 07.-11.03.2017 nebo F 05.-09.03.2017? Děkuji Pamánková

CK České kormidlo

Dobrý den, cena pro dosp. osobu je uvedena na slevovém portálu. Dítě 9 let již slevu na skipas nemá, takže je třeba zakoupit 3 vouchery. Dítě do 8-mi let má na Paganelle slevu na skipas má v obou termínech 1100,–- Kč. Toto dítě se doplácí v CK.

Katka

Dobrý den,
když je délka pobytu 5dní a 2noci, tak máme počítat s přenocování v autobuse?
A ještě se chci zeptat, jestli poskytujete studentské slevy.
 Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, zájezd je na 5 dnů, odjezd první den navečer- cesta do Itálie, ráno příjezd- pak dvě noci v htl. s PP, čtvrtý den po lyžování odjezd, pátý den příjezd do ČR. Cena je pevná – studentská sleva není možná

Ladislav Nepraš

před 6 dny jsem se dotazoval jak vysoký je doplatek na jednolůžkový pokoj,chtěl jsem někoho na sdružení ale bylo mi sděleno že většinou nikdo nebývá,ale doplatek na jednolůž.pokoj ve výši 1500 Kč je pro mě jako důchodce nepřijatelný.Ptám se zda kdybych ještě počkal je naděje že se ještě někdo na sdružení najde.Jde mi o březnový termín děkuji!

CK České kormidlo

Dobrý den, to opravdu v tuto chvíli nevím. prosím napište e-mail do CK – necháme si ho tady a pokud by se někdo přihlásil, určitě vám rádi dáme vědět.

Bohumila

Dobrý den, když bychom vzali sebou 6leté a 15 lete dítka, je lepší vzít 4 vouchery nebo raději přistýlky .díky

CK České kormidlo

Pokud chcete dva pokoje – pak musíte zakoupit 4 vouchery. Je ještě možnost pokoje 1/2+ 2 přistýlky, pak má dítě 6 let slevu na skipas. Musí se dokoupit přes CK.

Neubauerová

Dobrý den, mám zájem o termín F 23. 1. – 27. 1. 2017, jsme dva dospělí a syn 15 let. Jak zakoupit vouchery? Tři, nebo dva s doplatkem za dítě na přistýlce? Děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, je potřeba koupit 3 vouchery, ale je nutná předrezervace v CK- tak si prosím zavolejte o rezervaci.

Monika Ginterova

A jaká bude prosím cena za toho druhého malého syna, můžete mi dát aspoň
příklad na nějaký termín v lednu, například někdy poslední lednový týden
včetně víkendu? Je to na vás, nevím, jak to spočítat, kolik dní se jede,
prostě mi něco navrhněte, podstatná je cena, datumově se mohu přizpůsobit.
přizpůsobím. A pro případ, že bych jela autem, tak pobyt zajistíte?

Díky, Monika Ginterová

CK České kormidlo

Všechny termíny jsou uvedené na slevovém portálu a platí jak jsou dány- nelze je měnit. Balíček se prodává včetně autobusové dopravy / nelze odpočítat vlastní dopravu/ a u každého termínu máte uvedenou cenu. V termínu od 16.01.-29.01. je odpočet u dětí do 8 let – 1300,–- Kč z dané ceny zájezdu.

Monika Ginterova

Dobrý den, pokud bych jela já, dospělá osoba s dvěma dětma, které budou mít 9 s 6 let, tak kolik voacherů musím zakoupit? Předpokládám, že koupím určitě dva, jako pro dospělé, ale mohl by ten mladší být za lepší cenu na přistýlce? A kolik by pak stal skipas? Obecně hledám něco v termínu 26.12. 2016– 1–1. 2017. Pokud nenajdu a vy to nenabízíte, pak bychom jeli někdy v lednu. Pokud zároveń máte ale něco v nabídce na období těch vánočních prázdnin, prosím také o informaci. Děkuji, Ginterová

CK České kormidlo

Dobrý den, v termínu od 26.12. busem žádný zájezd nejedeme. Pokud chcete jet v lednu potřebuji přesný termín, odpočty na skipasy jsou rozdílné. Ano je třeba si zakoupit dva vouchery a to malé dítě dofakturujeme.

Šárka Pazdziorová

Dítě 5 let, řekněme v termínu F. Ono předpokládám v ostatních termínech to pak bude plus mínus něco podobné.

CK České kormidlo

Potřebuji přesný termín. Pokud chcete slevu na skipas u tak malých dětí musíte zájezd pro dítě koupit přímo u naší CK.

Ladislav Nepraš

jak vysoký by byl doplatek na jednolůžkový pokoj,respektive nebylo by možné počkat jestli by se nenašel někdo na sdružení?

CK České kormidlo

Příplatek za pokoj 1/1 je 1500,–- Kč. Málokdy se stává,že máme někoho na sdružení, ale záleží na Vás jak se rozhodnete

Ladislav Nepraš

chtěl bych první březnový termín D ale jsem sám,lze toto nějak řešit,je mi jedno s kým bych sdílel pokoj!Děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, je možný jednolůžkový pokoj za příplatek. V tuto chvíli nemáme nikoho na sdružení.

Šárka Pazdziorová

Mohu se zeptat na přibližnou kalkulaci pro dítě 5 let, klidně na přistýlce? Předpokládám, že skipas bude zdarma?

CK České kormidlo

Dobrý den, potřebuji prosím termín.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru