Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotek vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Praha - Libeň  (mapa) 1 280 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Blanka

Dobrý den, když mám fotky 16:9, jak velký bude ořez a z kterých stran? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, ořez bude na bočních – kratších stranách, Renata Beranová, Lagoon foto

Tereza

Dobrý den, jen se Vás chci zeptat, jestli je jedno, zda jsou fotky svisle nebo vodorovně?
Předem Děkuji za odpověď.

Lagoon Foto

Dobrý den, minilab si sám data otočí. Zřejmě Vás klamou náhledy v naší fotosběrně, tyto slouží pouze pro určení velikosti a počtu ks. Není tedy důvod data nijak před odesláním ke zpracování natáčet. Renata Beranová, Lagoon foto

Nikola

Dobrý den, máte zásilkovou v Liberci?

Lagoon Foto

Dobrý den, aktuální seznam výdejních míst Zásilkovny je na www.zasilkovna.cz V objednávce, pokud zvolíte doprava Zásilkovna, se Vám zobrazí rolovací menu s adresami výdejních míst a Vy si zvolíte, které Vám vyhovuje. V Liberci je výdejní místo Zásilkovny. Renata Beranová, Lagoon foto

Michaela v

Lze zadat matne fotky, nebo jen leskle? Dekuji

Lagoon Foto

Dobrý den, zpracováváme lesklé i matné fotografie, cena je stejná, povrch fotografií si zvolíte v objednávce fotografií. Renata Beranová, Lagoon foto

Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat – pokud chci nějakou fotku třeba 3× mám ji nahrát 3× nebo ji třeba nějak pojmenovat? Děkuji za odpověď

Lagoon Foto

Dobrý den, jsou 3 možnosti – buď nahrát fotku 3×, nebo v jejím názvu uvést počet ks nebo jakmile nahrajete data do fotosběrny, uvidíte náhledy fotografií a u každé fotografie je možné změnit počet ks a velikost. Příjemný den, Renata Beranová, Lagoon foto

Karel Šibrava

přeji hezký večer,
objednal jsem si 3 vouchery – vyvolání 100 ks fotografií a zatím nemám info o doručeníí financí
na účet 238400856 jsem z účtu 51–5654410247/100 zaplatil 10/10 199,–+ 398,– Kč na v.s. 2524196994 a v.s. 6495660476 díky za info Šibrava,

Slevomat.cz

Dobrý večer, Karle,

voucher jsme zasílali dnes ráno. Raději vám ho tedy zasílám ještě jednou, zkontrolujte si prosím i složku spam či nevyžádanou poštu.

Hezký zbytek dne. Míša

Dáša

Dobrý večer, uvedená akce se vztahuje na klasické fotografie, nebo na fotografie s bílým rámečkem – tak, jak jsou vyobrazeny u voucheru?

Lagoon Foto

Dobrý den, zpracováváme fotografie bez rámečku. Omlouvám se, v nabídce je ilustrační grafika. R. Beranová, Lagoon foto

Veronika

Dobrý den, pokud bych chtěla černobílé fotografie, je za to nějaký příplatek?

Lagoon Foto

Dobrý den, ne, příplatek není. Předpokládám,. že data již máte upravená na čb, pokud ne, uveďte, prosím, do poznámky, že požadujete zpracovat černobílé fotografie. V objednávce zadáte rozměr a povrch, odstín čb nelze zvolit, stačí tedy text v poznámce. R. Beranová, Lagoon foto

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru