Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bezpečná přeprava jízdních kol: Nosič s upínáním na tažné zařízení automobilu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Miroslav Martínek

Dobrý den, dal by se nosič pořídit na splátky?

Omnipuls

Dobrý den, bohužel splátkový prodej neposkytujeme.
S pozdravem
tým Omnipuls

Petra

Dobrý den, sháníme nosič pouze na 2 kola, ale jsou to elektrokola a jejich hmotnost je přes 20 kg / ks

Omnipuls

Dobrý den,
nosič Omnibike se vyrábí pouze pro 3 kola. Doporučujeme navštívit naše webové stránky, kde je velký výběr z nosičů na TZ.
Vašim požadavkům by mohl vyhovovat např. nosič Westfalia BC60.
S pozdravem tým Omnipuls

Petr Šimčík

Dobrý den, u nosiče kol uvádíte rozměry 112×74×86 cm, rozměr 112 cm je mně jasný (šířka při čelním pohledu), u ostatních rozměrů je to jak, co je při čelním pohledu hloubka a co výška?
Děkuji a přeji příjemný den

Omnipuls

Dobrý den, pane Šimčíku,
šířka nosiče je 112 cm, hloubka je 74 cm a výška 86 cm.
S pozdravem tým Omnipuls

Milan Opočenský

dobrý den,váš nosič je vybaven 13polovou elektrozástrčkou,já mám na autě 7polovou.Je možné koupit nosič vybavený 7polovou zástrčkou,nebo bych si to musel předělat?Děkuji za odpovědˇ.Milan

Omnipuls

Dobrý den, pane Opočenský,
v případě 7-pinové zásuvky na vozidle je nutné objednat redukci 7–13 pinů za 250,– Kč.
Objednat můžete uvedením do poznámky.
S pozdravem
tým Omnipuls

Martina Kraicová

Dobrý den, dá se k tomuto nosiči připevnit tříkolka? Zadní kola mají šířku 78 cm.

Omnipuls

Dobrý den, paní Kraicová,

bohužel tříkolku nebude možné uchytit. Vzdálenost středů žlábků 1. a 3. kola je pouze 36,5 cm.
S pozdravem
tým Omnipuls

Zdeněk

Dobry den,
da se na nosic pridelat i drzak na ctvrte kolo?

dekuji za odpoved

 zdenek

Omnipuls

Dobrý den, pane Zdeňku,
nosič Omnibike je pouze pro 3 kola, adapter na 4. kolo k němu bohužel neexistuje.
S pozdravem
tým Omnipuls

Michal

Dobrý den,

je možné na nosiči převážet něco jiného než kola? Jde mi konkrétně o rozkládací matrace na bouldering http://www.bouldershop.cz/www-bouldershop-cz/eshop/1-1-LEZENI/4-2-BOULDERMATKY/5/109-PAD-RUNWAY které jsou velké a objemné, ale přitom lehké.

Uchycení matrace si pořeším sám, jde mi hlavně o to, zda to nebude odporovat nějakému zákonu, vyhlášce atd., jelikož bude úplně zakrytá zadní značka a světla.

Děkuji za odpověď.

Omnipuls

Dobrý den, pane Michale,

nosič Omnibike je schválený pouze pro přepravu 3 jízdních kol, nikoli pro přepravu jiných předmětů.

S pozdravem

tým Omnipuls

Vece

Mají zámky sjednocené klíče? Aby to nebylo, že je na každý zámek, jiný klíč, i s takovou hloupostí jsem se již setkal…

Omnipuls

Dobrý den,
zámky na držáky rámů kol jsou stejné, zámek páky na TZ je odlišný.
S pozdravem
tým Omnipuls

Standa-S2

Dobrý den, je nosič variabilní pro silniční i horská kola? Je možné bez problémů bezpečně převážet oba typy? Kola se liší geometrií rámu i velikostí ráfků kol. Děkuji za odpověď. Krejčí

Omnipuls

Dobrý den, pane Krejčí,

na nosiči lze jednoduše přizpůsobit žlábky pro pneumatiky i držáky rámů kol velikosti kola.
Přepravovat lze silniční, crossová i horská kola běžných rozměrů. Maximální váha 1 kola je 15 kg.

S pozdravem

tým Omnipuls

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru