Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální kompletní úklid, mytí oken či žehlení v délce 3 hodin

4,4 / 5 Arideon Praha  (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Dominika Sládková

Dobrý den, je možné na tuto akci kupovat s pomocí Sodexho benefity ? děkuji Sládková

Arideon

Dobrý den,

tuto otázku směrujte přímo na Slevomat, ten přijímá platby na svůj účet.

 Rieger

Eva Vedralová

Dobry den,rada bych voucher vyuzila na myti oken.Ale to uz asi nema vyznam voucher kupovat,ze?Dekuji.

Arideon

Dobrý den,

dle předpovědi mají teploty klesnout k 5°C, je tedy velmi pravděpodobné, že okna nebude možné umýt.
Voucher můžete samozřejmě využít i pro běžný úklid, záleží jen na Vás.

 Rieger

Zdenka Techlova

Dobry den,
když bych chtěla predvanocni uklid myti oken atd. Je to stary cihlovy barak takze okna vysoka ale myti oken lze jen zevnitř z bytu. Jen jsem cetla ze teplota musí byt do 10 stupnu to je mineno venku? Jelikoz pochybuji ze za mesic bude v Praze teplota nad 10 stupnu venku.
 Dekuji

Arideon

Dobrý den,

nikdo z nás dopředu nedokáže odhadnout, jaké bude počasí, minimální teplota 10 stupňů venku je nutná pro zamezení velkým teplotním výkyvům (uvnitř a vně bytu), které mají negativní dopad na zdraví našich pracovníků. Okna je vhodné mýt na podzim, ne v zimě, mytí oken v zimě neprospívá ani samotným oknům.

Cvachoučková barbora

DOBRÝ DEN,
RÁDA BYCH SE ZAPTALA, ZDA SE VOUCHERY DAJÍ SČÍTAT, A KOLIK BY STÁLA DOPRAVA DO KRÁLOVA DVORA (ORK. BEROUN)
DĚLÁTE I HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČKY?
DĚKUJI CVACHOUČKOVÁ

Arideon

Dobrý den,

můžete si zakoupit pouze jeden voucher, provádíme čištění koberců i sedaček (viz náš ceník), cena dopravy je individuální.
Zavolejte mi nebo mi pošlete své telefonní číslo.

Lukáš Rieger
tel: 725 955 145
 lukas.rieger@arideon.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru