Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Pobyt v Rakousku přímo u sjezdovky se skipasem a polopenzí

Hotel Lizum 1600 Alpy - Rakousko (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdeněk Filip

Dobrý den,
zajímalo by mne, z jakého důvodu není nabídka vhodná pro děti?
Děkuji za odpověď.
Zdeněk Filip

Hotel Lizum 1600

Dobrý den,
v hotelu jsou pouze dvoulůžkové pokoje. Resp. je zde pouze jeden jediný třílůžkový pokoj. Rodiny s dětmi si pak musí vzít dva dvoulůžkové pokoje vedle sebe a na děti se dá dle sezony uplatnit sleva ve výši 10–20%. Jiný důvod není. V případě, že by jste mlě zájem o kalkulaci, tak mi napište na mail a já Vám prověřím možnosti a pošlu cenovou kalkulaci. (monika@sky-tours.cz). Pěkný den Monika Procházková

Hana Filová

Dobrý den, je možné využít nabídku pro 2dospělé + 2 děti ( 6,2 roky).
Děkuji za odpověď.
 Filová

Hotel Lizum 1600

Dobrý den, záleží na termínu, o který by jste měli zájem. Případně mohu nabídnout dva dvoulůžkové pokoje vedle sebe. Prosím o upřesnění termínu na monika@sky-tours.cz a já bych Vám možnosti ověřila. Děkuji a přeji pěkný den Monika Procházková

Vsnda

Dobrý den mám zájem o pobyt 2+2 (děti 7 a 13). Přez Silvestr . Na 6noci, můžete mi prosím vycisli nabídku . M velký zájem.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vsndo,

moc mě to mrzí, ale bohužel voucher je platný pouze do 23. 12. 2016 :-( Silvestrovské nabídky se teprve chystají :-)

Hezký den. Míša

Iva Horatlíková

Dobrý den, je možné jet do hotelu s dcerou, které je 12? Děkuji.

Hotel Lizum 1600

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Myslíte, že by jste byla jedna dospělá osoba a dítě 12 let? Děkuji za upřesnění.
Když tak prosím, pište na monika@sky-tours.cz, kde mohu reagovat rychleji. Děkuji a přeji pěkný den Monika PRocházková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru