Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Neodolatelné náušnice z chirurgické oceli s krystaly Swarovski Elements

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nell

Dobrý den. zaujali mě jemné naušnice s krystalky – Flats. Je možné je nosit do vody? Tzv. nevadí jim styk s vodou. Jsou vhodné pro denní nošení? Děkuji moc.

Královna šperků

Dobrý den, náušnice jsou z chirurgické oceli, takže kovu styk s vodou nevadí. Avšak pro dlouhou trvanlivost krystalků se styk s vodou nedoporučuje. Děkujeme. Tým KS

Andrea Paulišová

Dobrý den,
objednala jsem u Vás pro sestru k vánocům sadu naušnic s řetízkem a též jsem byla velice zklamaná kvalitou, protože naušnice se zozpadla hned při prvním vyndání z krabičky. Řetízek s přívěškem super, ale ty naušnice hodně nekvalitní zpracování, budu vracet. Jen bych nejraději vrátila jen ty naušnice. S pozdravem

Královna šperků

Dobrý den, pokud máte zájem pouze o přívěsek. Pak nám napište na info@kralovnasperku.cz. Děkujeme. Tým KS

Romana

Tak sem objednala naušnice, dorazily 23.12, vcera po rozbaleni pod stromečkem velké zklamání!!! Náušnice vůbec nesedí- nevím proč mají tak velký oblouček mezi těma 2mi kamínky !!! Nedají se vůbec nosit !!!! Jak jsem si našla před chvíli recenze – tak si stěžuje strašně moc lidí na to 😔😔😔

Královna šperků

Dobrý den, mrzí nás, že Vám náušnice nepadly. Poslete nám prosím email na info@kralovnasperku.cz a rádi Vám náušnice vyměníme a nebo vrátíme peníze ve 14ti denní zákonné lhůtě. Tým KS

Jarka

Dobrý den, objednala jsem si u vás náušnice přes Slevomat , modré s 2 krystalky Sw.
Jsou strašně nekvalitní, jedna náušnice vůbec nedrží, druhá jde ztuha zapnout. Vypadají úplně jinak než na obrázku. Vracím je zpět , jsem strašně zklamaná. Za poštovné jsem utratila jako za nové náušnice.

Královna šperků

Dobrý den, většina zákazníků je spokojených, je nám líto že vy ne. Kontaktujte nás prosím na info@kralovnasperku.cz, abychom se dohodli na dalším postupu.

Peťa L.

Dobrý den, chci se zeptat na naúšnice se dvěma krystaly Swarovski – Duo. Kolik mají jednotlivé krystaly fasetů. Děkuji Petra

Královna šperků

Dobrý den, děkujeme za Váš detailní dotaz. Facet je na krystalku mnoho: jedna uprostřed, 7 trojuhelníkových okolo a cca 18 menších. S pozdravem. Tým KS

Ondřej

Dobrý den,
chci koupit náušnice z chirurgické oceli s krystaly Swarovski Elements,u kterých je uvedena cena 139 Kč. Když kliknu na kolonku koupit za 139 Kč tak mi naskočí v další kolonce automaticky počet kusů – 2 a automaticky se mi napíše cena 278 Kč. To znamená co prosím? Že cena 139 Kč je pouze za jednu náušnici???

Královna šperků

Dobrý den,

zkuste nakoupit v jiném prohlížeči. Automaticky by se Vám počet měnit neměl. Hezký den. Tým KS

Monika

Dobry den, dnes jsem si vyzvedla nausnice a jsou moc hezke, akorat misto modrych jsem dostala fialove, ale pro me jsou hezci nez ty modre. :-)

Královna šperků

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám náušnice líbí a omlouváme se za chybu v odeslání ostínu barvy. Pokud byste měla přeci jen zájem o ty modré, pak nás prosím kontaktjte na info@kralovnasperku.cz. Děkujeme.
Tým KS

Veronika

Dobry den,
Dorazi nausnice v original krabicce Swarovski?
 Dekuji

Královna šperků

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Originální krabička Swarovski v ceně bohužel není. Děkujeme. Tým KS

Marie Kocmanová

Dobrý den, už jsem si jedny náušničky koupila a jsou moc pěkné. Pokud si koupím tento týden další, dorazí ještě do vánoc? Děkuji za odpoved. Marie

Královna šperků

Dobrý den, Marie, velice nás těší, že se Vám náušničky líbí. Pokud si další zakoupíte ještě tento týden, pak do vánoc určitě dorazí. Příjemný víkend. Tým KS

Lucie Herberová

Objednala jsem modré, náušnice přišly lehce fialové/čiré barvy. K obrázkům, které tady máte uvedeny se ani jedny náušnice nepodobají těm, které mi přišly. Posílat zpět je nebudu. To by mne vyšlo skoro dráž než byla cena náušnic. Avšak s produktem spojena nejsem.

Královna šperků

Dobrý den, velice se omlouváme, pravděpodobně došlo k záměně barvy náušnic. Kontaktujte nás prosím na info@kralovnasperku.cz, abychom se dohodli na dalším postupu.

adéla

Náušnice jsem objednala modré. But nesedí obrázky nebo jste objednávku spletly. Dostala jsem fialové. Ale i tak jsou krásné.

Věra Brhelová

Dobrý den, je možné na jedno poštovné objednat dvoje náušnice? Jaký je pak postup při objednávce? Děkuji

Královna šperků

Dobrý den, ano na jedno poštovné lze objednat více náušnic z naší akce. Mělo by Vás to navést. Děkujeme Tým KS

Květa Dubjuková

Dobry den, muzete mi prosim poradit, jak dat do kosiku dva druhy nausnic? Zatim jsem neprisla na to jak a nacita se mi dvakrat poplatek. Dekuji Kveta

Slevomat.cz

Dobrý den, Květo,

stačí si v tomto případě vložit jeden kus, pak se vrátíte zpět a vložíte další. Až poté pokračujte v objednávce dále a je to :-)

Hezký víkend. Míša

Lucie

DOBRY DEN, JE MOZNY OSOBNI ODBER?
Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

moc mě to mrzí, ale doručení je možné pouze Českou poštou.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Lenka

Dobrý den,

měla bych prosím dotaz, jaký je konkrétní postup při objednávce z portálu Slevomat.cz (kam se zadává číslo voucheru, úhrada, apod.)? (doposud jsem neměla možnost realizovat nákup výrobku).
Děkuji za reakci

Slevomat.cz

Dobrý večer, Leni,

vložíte si zboží do košíku kliknutím na zelené tlačítko koupit. Poté vyplníte adresu, způsob platby a zboží vám pak bude jen doručeno :-)

Hezký zbytek dne. Míša

romana wipplerova

Dobry den,mohu zboží zaplatit na dobírku?

Královna šperků

Dobrý den, platba na dobírku bohužel možná není. Děkujeme Tým KS

Lenka Sur

Dobry den, mohli by jste pripojit certifikat Swarovski k nausnicim? Dekuji, Lenka

Královna šperků

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kontaktujte nás prosím na info@kralovnasperku.cz. Děkujeme. Tým KS

Milan Smetana

Dobrý večer chtěl byl si objednat pro moji přítelkyni náušnice které jsou uvedeny Na vaší stránce. Dekuji

Královna šperků

Dobrý den, děkujeme, budeme velice rádi. Pokud by jste chtěl pomoc s výběrem, pak se na nás určitě obraťte. Zdravíme. Tým KS

Petronellla

Dobry vecer lze k nausnicim doobjednat i stejny privesek?

Královna šperků

Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Momentálně jsou k dispozici pouze přívěsky, které jsou v akci Slevomatu.
Hezký zbytek dne. Tým KS

Malechová

Dobrý den, když bych v pondělí poslala peníze z účtu bylo by možné zboží obdržet do pátka 18.11.? Děkuji za odpověď.

Královna šperků

Dobrý den, platba z účtu trvá 1–2 dny. Pokud pošlete email s požadavkem o expresní dodání, můžeme ihned po zobrazení platby zásilku odeslat. Tedy cca ve středu.
S pozdravem. Tým KS

Alena

Dnešním dnem moc děkuji paní Veronice Císařové, za vstřícný přístup a včasné dodání zásilky náušnic a přívěsku. Souprava je nádherná a proto vřele doporučuji zákazníkům nakupovat v tomto obchodě. Horáková.

Královna šperků

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost a jsme rádi, že šperky dorazily brzy a v pořádku. Děkujeme. Císařová Tým KS

Alena

Dobrý den mám na vás dotaz,když si dnes objednám náušnice přišla by mi dobírka do čtvrtku 10.11.2016? Děkuji.

Královna šperků

Dobrý den, náušnice bohužel není možné platit na dobírku. Pokud je dnes zaplatíte kartou a pošlete email s přáním o expresní dodání, pak Vám náušnice můžeme nejpozději v úterý odeslat. S pozdravem. Tým KS

Kristýna

Dobrý den, je možné osobní převzetí a případně kde?

Královna šperků

Dobrý den,
osobní převzetí bohužel možné není. Děkujeme. Tým KS

Zuzana

Dobry den, jsou nausnice vhodne i pro 5 letou dceru?
 Dekuji

Královna šperků

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pro 5ti letou dcerku bychom mohli doporučit jemné náušnice Flats – za 139Kč ( materiál chirurgická ocel 316L )

DĚkujeme.
Tým KS

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru