Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Gold lifting obličeje neinvazivní metodou – zlaté bio nitě rozpustné ve vodě

3,9 / 5 ML Praha - Nové Město  (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lintnerová Renata

děkuji za vstřícnou dopověď, určitě si voucher nekoupím

Lintnerová Renata

tak jsem si popis procedury hledela na internetu, ceny se pohybují kolem 16000,– kč, jaký je tedy rozdíl v nitích, které používáte vy, vzhledem k opravdu velkéku cenovému rozdílu?

Medi Line (Estetic Institute of Cosmetology)

neinvazivní – víte ,co to slovo znamená????

Lintnerová Renata

děkuji za odpověď, nic jsem se z ní nedozvěděla, to samé jsem si přečetla v popisu akce, a na dotaz jak dlouho vydrží účinek jsem odpověď nedostala :-(

Lintnerová Renata

dobrý den
můžete prosím blíže vysvětlit aplikaci nití? nedovedu si to představit, jak povrchově? a jak dlouho vydrží účinek? děkuji

Medi Line (Estetic Institute of Cosmetology)

Procedura Gold Lifting (Gold Aptos Lift) je bezinjekční metoda, kdy se aplikují vstřebatelné tenké bionitě pro korekci a profylaxi věkově podmíněných změn obličeje a těla. Během ošetření není porušena integrita kůže.

Po aplikaci bionití se zlepšuje napětí kůže a dochází k liftingu tkání prostřednictvím stimulace tvorby kolagenu. Nitě se během procedury částečně vstřebají. Po ošetření je možnou reakcí mírné zarudnutí.

jitka fadrhonsová

dobrý večer je zákrok bolestivý?

Medi Line (Estetic Institute of Cosmetology)

Dobrý večer,ne

jitka fadrhonsová

dobrý večer je zákrok bolestivý ?

Medi Line (Estetic Institute of Cosmetology)

Dobrý den,nebolí

Věra Soukupová

Dobrý den, jak se nanášejí bio nitě pinzetou? Jen povrchově? Lze si vybrat, kam chci nitě aplikovat (např. podbradek)?

Medi Line (Estetic Institute of Cosmetology)

Dobrý den,ano pinzetou,povrchově.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru