Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Originální píseň jako dárek pro vaše blízké

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Zuzana

Dobrý večer,
mám na Vás prosbu, chtěla bych písničku k Vánocům pro tátu, ale když zadám koupit voucher, chce to po mě pouze platbu, nikde nevidím možnost zadat jméno, styl, či něco, co se má v písni objevit :( Poradíte mi prosím? Moc děkuji, Zuzana

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

zašleme vám voucher na email, které je poté nutné uplatnit dle postupu:

Objednávku zasílejte na holekj@seznam.cz společně s kódem voucheru, e-mailovou dodací adresou. Při objednání nutno uvést celé jméno obdarovávaného i darujícího a variantu písničky (vánoční, k narozeninám, svátku, mamince, tatínkovi, vyznání lásky dámě, vyznání lásky muži či svatební píseň).
Doba dodání: 3–5 dnů od přijetí objednávky skladatelem

Ať se dárek líbí :-) Míša

David

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je možnost přidat i další jméno – jednalo by se o písničku k narozeninám pro mou manželku a chtěl bych jestli by tam mohlo zaznít i jméno naší dcery.
díky za odpověď

Písně na přání

Dobrý den. Dcera může být uvedena jako spoludarující. Obdarovaný je vždy jeden. S úctou JH.

Lada Plechingerová

Dobrý den, je možné si někde poslechnout alespoň ukázky Vaší tvorby? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Lada

Písně na přání

Dobrý den. www.janholek.cz. S úctou JH

Tereza Kociánová

Dobrý den, když objednám dnes, bude doručení písně do vánoc? díky

Písně na přání

Dobrý den. Píseň je většinou do dvou dnů od objednání. Tedy zcela jistě ano. Zaručuji dodání písně do Vánoc na 100% při objednání nejpozději 21.-22.12. S úctou JH

Sarka Kasparova

Dobrý den, je možné složit píseň i kamarádce? Děkuji za odpověď. Kašparová

Písně na přání

Dobrý den. Jistě. Jen je třeba vybrat písničku z nabízených kategorií. Písně jsou unifikované v jednotlivých kategoriích a mohou být darovány komukoli, tedy i kamarádce. Možné varianty pro kamarádku: Vánoční a K narozeninám, případně k svátku. S úctou JH

Ondra B.

Zdrávím, mohu píseň i sám nazpívat?

Děkuji,
 B.

Písně na přání

Dobrý den. Ve variantě, kterou nabízím na Slevomatu bohužel ne. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH

Inka

Dobrý den, jak dlouhá je píseň? Děkuji

Písně na přání

Dobrý den. Každá píseň má klasickou minutáž cca 3:30 – 4:30. S úctou JH

Ája

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné poslat více jmen obdarovaných? (dárek k Vánocům pro celou rodinu). Děkuji Ája

Písně na přání

Dobrý den. Píseň je vždy primárně určena pro jednoho obdarovaného, vyjma písně Svatební. Děkuji za pochopení. S úctou

Dominika Ipserová

Dobrý den,
pokud bych chtěla věnovat písničku rodičům, mám uvést jméno matky a otce, nebo by se v textu písně uvádělo jen slovo „rodiče“.. ? Děkuji, Dominika

Písně na přání

Dobrý den. Jak v písni Mamince, tak v písni Tatínkovi je uváděno celé jméno. Ale může být i jinak, záleží na domluvě:) S úctou JH

Jana Svojtková

Dobry den, chtela bych nejaky text s venovanim kamaradce. Mate nejaky? Děkuji

Písně na přání

Dobrý den. Zde na Slevomatu v akci nabízím písně, texty ne. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

Karolína Nováková

Dobry den, rada bych se dotazala zda je píseň od dcery matce zpívána ženským hlasem. Od muže by to bylo zvláštní…

Písně na přání

Dobrý den. Všechny písně zpívám já. Je naprosto přirozené, že jako autor písně zpívám. Vy, jako zákazník píseň zakoupíte a věnujete. Nejde o hlas, ale o celek. Berme to jako obraz. Nechala by jste si namalovat portrét pro maminku a nejspíše by Vám bylo jedno, zda obraz maluje muž, či žena…Nemusíte se ničeho bát:) S úctou

Jarmila Brendlová

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký bude postup při skádání písničky.
Já Vám mám poslat text? Děkuj Brendlová

Písně na přání

Dobrý den. V podstatě jsem na tuto otázku odpovídal o dotaz níže. V této variantě bohužel není možné zadávat text. To je možné v dražší variantě, kterou ovšem ve slevě nenabízím. Vše je v mé režii dle kategorií písní, zákazník dodává jméno obdarovaného, jméno darujícího, případně darujících a určuje kategorii písně dle nabídky. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH

Peťa

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je možné poslat vlastní text, který by se nazpíval. Děkuji
 Peťa

Písně na přání

Dobrý den, v této variantě to bohužel možné není. S úctou JH

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru