Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánská bavlněná trička Loap

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

michal

Dobrý den Petro, mě spíše šlo o to, aby se nemystifikovali ostatní zákazníci…za tu cenu kvalitu akceptuji, ale příště bych byl rád, aby údaje seděli. Platit další poštovné by se mi jaksi nevyplatilo :-)
Děkuji za pochopení

michal

Dobrý den, objednal jsem si tričko ve variantě šedé (první obrázek), barva se lišila, a navíc materiál není z 95% bavlny jak je uvedeno, ale jen 60% :(

K Sporting

Dobrý den Michale,

moc se omlouváme, pokud Vám tričko nevyhovuje zašlete zpět na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s fakturou, kam připište Váš požadavek na stornování objednávky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dana

Dobrý den,
nelze tričko vrátit ? Velikost XL oproti jiným tričkům této značky neodpovídá, je malá.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano,

moc mě mrzí, že tričko nesedí :-( V tomto případě stačí zboží vrátit zpět na adresu: K-Sporting s.r.o., U Zastávky 2905, 440 01 Louny.

Hezký nadcházející víkend. Míša

Romana Omelková

Dobrý den, mohla bych poprosit rozměry Pánského bavlněného trička Loap –
https://www.slevomat.cz/sleva/1041917-panska-bavlnena-tricka-loap Ve velikosti S a M?
Poprosím délku trička – měřit zazdu od nákrčníku, šířku trička přes prsa a dolní šířku trika- měřit na triku :) Moc děkuji :)

K Sporting

Dobrý den Romano,

zasílám rozměry, které jste si přála :-) Velikost S: délka – 71,5 cm, šířka přes prsa – 49 cm, dolní šířka – 48 cm, velikost M: délka – 72 cm, šířka přes prsa – 53 cm, dolní šířka – 52 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Anežka Kyselá

Dobrý den, jen jsem se chtěla zeptat " Kupuji jako dárek" znamená dárkově zabaleno? Je to za nějaký příplatek? Nějak jsem to v popisu nenašla. Děkuji za informaci.

Slevomat.cz

Dobrý den, Anežko,

jedná se pouze o průzkum, na vaši objednávku to nemá žádný vliv :-)

Hezký den. Míša

Alena Nekvasilová

Dobrý den,ráda bych si zakoupila šedé tričko, bohužel nevidím velikost XXL, nemáte v tomto provedení tuto velikost? Děkuji Alena

K Sporting

Dobrý den,
bohužel jsou v této akci pouze aktuálně dostupné velikosti a jiné se doplňovat již nebudou.
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru