Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

10 lekcích spinningu ve Fitness Olgy Šípkové = kondice i formování postavy

4,7 / 5 Daily Fitness Zličín (2 pobočky) Praha - Nusle  (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Dana Novotná

Dobrý den, bude opět možné jako v minulosti, aby se mnou chodil ještě někdo další, že mi odečtete při jedné hodině 2 vstupy? Chápu. že pak nebude možné dělat dopředu rezervace pro 2 lidi, ale stalo se mi zatím jen jednou, že bylo plno. Většinou stačí přijít včas, že?

Family Fitness

Muzete chodit klidne 3na jednu permici!
Rezervace je nekdy nutna!

Radek

Dobrý den,
mám zájem docházet na spinning do Kongresového centra. Chci ze zeptat, co znamená lekce, kde místo jména trenéra je napsáno „Hejvy“? On-line registraci je možné provádět až po osobní registraci po předložení voucheru? Mohu jako absolutní začátečník navštívit jakoukoliv lekci spinningu, nebo jsou některé lekce pro začátečníky? Předem děkuji Radek

Family Fitness

Dobry den,takze postupne:-)!
Hejvy je jeden z nej lektoru spinningu v CR.Vsichni ho znaji pod touto prezdivkou.
Na recepci bude Vas voucher zadan na Vase jmeno,zalozite si rezervacni kredit a dostanete heslo.Muzete se rezervovat!
Jako zacatecnik se vubec neobavejte,jen to nahlaste lektorovi a on Vam vse ukaze a nastavi!
Prijemny spinning

Radek

Dobrý den, jaké oblečení a boty je ideální pro spinning?

Family Fitness

Idealni obleceni je cyklisticke s botami na kolo!
Kdyz ale jste na zacatku,staci obleceni do posilovny a pevne tenisky

Jitka Petrová

Dobry den. Mam dotaz ohl. moznosti prevodu vstupu z pemanentky na jineho registrovaneho clena na Vasi konkr. pobocce – tak jak je to umozneno u standartne zakoupenych permanentek na 6 mesicu ? Vychazim z informaci v ceniku na Vasem webu, dekuji.

Family Fitness

Pěkný den,
na základě Vaší písemné žádosti převedeme na jiného klienta Vaše vstupy, to je normální postup u nás.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru