Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Domů i do práce – 450 gramů řízků s pestrou přílohou

4,2 / 5 Dobrý řízek Praha - Michle  (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Roman Víšek

450g řízků za 319,– ? = za kilo to je 708,88 Kč – z čeho to vyrábíte ? předpokládám 1/4 strouhanky za pár korun – co ten zbytek ? Ve slevě mi to přijde pořád předražené. Děkuji za vysvětlení. R.Víšek

Dobrý řízek

Nikdo vás nenutí to kupovat. Jen doprava po celé Praze něco stojí. Ale nejdražší jsou přísady do strohanek, pokud vás to zajímá.

Pavel Kubinčiak

Dobrý den , chci se zeptat zdali jde udělat objednávka na strouhanku poze se sezamem a mandlemi z důvodů alergika .
 Děkuji

Dobrý řízek

Určitě to není problém, jen to musíte nahlásit při objednávce.

Katerina Vecsey

Dobry den, na muj dotaz jste mi neodpovedeli – viz dole:
Dobry den, rada bych voucher koupila jako darek k vanocum, pak uz ale k jeho vyuziti zbyva jen 15 dnu. Neplanujete jeste do vanoc nejakou podobnou akci, ktera bude mit delsi expiraci? Dekuji Katerina
Dobrý řízek
před 13 hodinami
Dobrý den,Nyní běží akce na řízečky,ale přes svátky máme zavřeno. Od 23.12.2016 do 1.1.2017 včetně.

Ptam se tedy jeste jednou. Nebot to chci koupit k vanocum, tedy pod stromecek, tedy obdarovany to dostane 24.12., ma jen 14 dnu na vyuziti voucheru, coz je malo. Budete akci jeste opakovat tak, ze bude expirace voucheru delsi nez jen do 15.1.2017??
Dekuji Katerina

Dobrý řízek

Dobrý den, špatně jsem vás pochopil. Do konce roku nic neplánujeme, ale pokud si voucher uplatnite nejpozději poslední den platnosti, tak není problém se domluvit, že řízky dovezeme i po datu.

Katerina Vecsey

Dobry den, rada bych voucher koupila jako darek k vanocum, pak uz ale k jeho vyuziti zbyva jen 15 dnu. Neplanujete jeste do vanoc nejakou podobnou akci, ktera bude mit delsi expiraci? Dekuji Katerina

Dobrý řízek

Dobrý den,Nyní běží akce na řízečky,ale přes svátky máme zavřeno. Od 23.12.2016 do 1.1.2017 včetně.

Petra Všetíčková

Dobrý večer dovezete i do Průhonic u Prahy?

Dobrý řízek

Za příplatek zhruba 70 Kč, je to možné

Jiroušová

Dobrý den, protože jsem v reakcích četla, že je celkem problém s chutností/kva­litou dovezených hranolků (gumové či navlhlé), chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné místo hranolků dodat jen vařené brambory – je to možné? Děkuji za zprávu.
P. S. A jinak bych Vás ještě i ráda upozornila, že v popisu akce chybí uvedení, že je tam taky krkovice: je tam jen „šťavnaté řízečky naložené v česneku, 150 gramů“, ale bez upřesnění, o jaké maso jde. O té krkovici jsem se dočetla až pak tady v jednom z předešlých dotazů a v odpovědích na něj.

Dobrý řízek

Dobrý večer, je možné při objednání požádat pouze o brambory. Maso je ve složení: krkovice s česnekem, kotleta s rozmarýnem a kuřecí prsa. Od všeho tři kousky v různých strouhankach. Děkujeme za dotaz.

Tomáš

Dobrý den ,skrz víkendy rozvážíte také ?

Dobrý řízek

Ano, kromě dnů, které jsou uvedeny u akce

Radek

Dobrý den,
Horni Počernice dovezete?
Dekuji

Dobrý řízek

Ano

andrea

dobrý den, jak je to s dodáním dne 17.11– fungujete?- doba oběda… díky

Dobrý řízek

Máme otevřeno. Jen jsme vcelku zaplnění přes obědy. Nejdříve kolem 18:00

Eva

Dobrý den, řízky jsou také vepřové? A kolik jich je – gramáž. Je to porce pro dva?

Dobrý řízek

Dobrý den, je to v popisu. Celkem 450 g masa. 150g kotlety s rozmarýnem, 150 g krkovice s česnekem a 150g kuřecích prsou. V podstatě 9 × 50g v různých strouhankach.Z pos­lední akce víme, že se najedli dva dospělí a dvě děti.

Hedvika

Dobrý den,
Mnichovice u Prahy zavážíte?
Podle webu to bohužel nevypadá…
 Děkuji

Dobrý řízek

Vozime pouze po cedule Hlavní město Praha

Stanislava Moravcová

Dobrý den, rozvoz je take v ceně?

Dobrý řízek

Ano, cena je včetně rozvozu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru