Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Exkluzivní akce: 70, 80 a 90 % slevy značky Pietro Filipi

4,0 / 5 Pietro Filipi Stores Praha - Holešovice  (mapa) 213 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Petra

Dobrý večer, Vojtěchu. Vy byste mohl do politiky, umíte to dobře okecat a odpovídáte mi na něco jiného :-)) Ale k věci – znovu opakuji, že voucher po mně nikdo nechtěl. Byla jsem ve vaší prodejně v pátek a neukazovala jsem ho ani u vstupu, ani při placení. Takže celá akce nazvaná „exkluzivní vstupenka“, „platí pro 1 osobu“ je prostě blbost. Zdraví Vás Petra

Pietro Filipi Stores

Dobré odpoledne, nemohl, Ovčáček ještě neodstoupil :-)
K Vaší připomínce : Tak jak to popisujete, je chyba na naší straně. Dostal jsem ujištění ze strany perosnálu, že veškeré nákupy markované na pokladně jdou přes aplikaci slevomatu, která automaticky provede validaci voucheru. Ve Vašem případě tedy muselo dojít k pochybení jednotlivce pracujícího v pátek na pokladně.
Nakonec to ale dopadlo dobře, protože dle Vašeho komentáře jste si udělala radost a pořídila si něco hezkého na sebe :-)
Za pochybení koelgů na prodejně se omlouvám.
S pozdravem Vojtěch Domanja

Jitka Kroupová

Dobrý den, sleva bude na celou kolekci? např. klobouky? Bude možno použít i v eshopu?
 Děkuji

Pietro Filipi Stores

Dobrý den Jitko, ano sleva je na vše, co se nachází na této pobočce. Klobouky tam ale v nabídce nemáme. Nicméně jedná se o zboží, které bylo speciálně vybráno a naceněno pro zákazníky slevomatu. Na eshopu se žádný voucher neuplatňuje, ten platí jen při nákupu zboží na již zmiňované prodejně.
Hezký den Vojtěch Domanja

Petra

Dobry den, na co jsem si kupovala tento voucher? Nikdo ho po mne nechtěl. Obchod je normalne otevřený všem. Zadna exkluzivní akce pro zakazniky Slevomatu!!!

Pietro Filipi Stores

Dobrý den Petro, voucher sloužil jako pozvánka a vstupenka na akci, kterou pro vás, zákazníky slevomatu, připravila společnost pietro filipi. Jedná se vymezený prostor, kam se navezlo zhruba 3tis kusů dámské a pánské konfekce včetně některých doplňků. Speciálně bylo vše naceněno do minimální slevy 70%.
Obchod je standartně připraven s jiným sortimentem. Tato akce je časově omezná. Jelikož máme v databázi několik stálých zákazníků, kteří běžně navštěvují prodejnu, zaplatili jsme jim vouchery přes Slevomat my a pozvali je naším jménem.
Voucher je potřeba hlásit a předkládat i při nákupu. S přáním hezkého zbytku dne Vojtěch Domanja

Petr

Dobrý den,
chápu to správně, že minimální sleva je 70% a akcese vztahuje na celý sortiment?

Pietro Filipi Stores

Dobré ráno Petře, ano je tomu skutečně tak. Na této akci je vystaveno zboží s minimálně 70% slevou z původních cen.
S pozdravem Vojtěch Domanja

iveta ruprechtová

dobrý den,
prosím o info, zda budete mít otevřeno 29.-30.11.
děkuji Iveta

Pietro Filipi Stores

Dobrý den Iveto, pokud jste měla na mysli tento víkend 29.-30.10. tak ano, oteřeno bude v sobotu 10–17, neděle jsou zavřené.
S pozdravem Vojtěch Domanja

Zuzana

Dobrý den,

v jakém rozmezí konfekčních velikostí se nabízené zboží pohybuje? Děkuji

Pietro Filipi Stores

Dobrý den Zuzko,
dámské produkty budou nabízeny v rozmězí 34–44, nebo chcete-li XS – XL, přičemž jsme nejpoužívanějším velikostem (S,M) vyčlenili v nabídce zhruba 45%.
Děkujeme na dotaz a těšíme se na vaši návštěvu.
S pozdravem Vojtěch Domanja

Věra Soukupová

Dobrý den,

v pátek 28. 10. je státní svátek. Ze znění nabídky ale rozumím. že bude otevřeno. Je tomu tak?

Pietro Filipi Stores

Dobré den,
ano je tomu tak, speciálně jsme pro zákazníky nechali otevřenou prodejnu i o státním svátku. Otevřeno bude jako jiný den v týdnu a to od 9–19hod. Těšíme se na vaši návštěvu.
S pozdravem Vojtěch Domanja

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru