Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Cestujte v čase ve 4* hotelu v Praze s plavbou na Vltavě

3,9 / 5 Hotel Praga 1885**** Praha (mapa) 98 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ema

Dobrý den, máte prosím volný 1/2 lůžkový manželský pokoj na jednu noc z 28.1. na 29.1.2016? Děkuji za odpověď.

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,

zatím jestě ano, v pripade zajmu si prosim poslete rezervaci na hotel@praga1885.cz
S pozdravem
Kateřina

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte volný pokoj pro dvě osoby na jednu noc v termínu 18.12.2016. Děkuji za odpověď.

Hotel Praga 1885****

Dobrý den, děkujeme za zájem. Kontaktujte nás prosím na: hotel@praga1885.cz a rádi Vám informaci o dostupnosti zodpovíme.

S pozdravem,

Marianna

Veronika

Dobrý den, byla by možná rezervace 2.12 až 3.12 pro 2 osoby? Děkuji za odpověď

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,

je mi líto, ale 2.12. a 3.12. je hotel již plne vyprodán,
pokud nam napisete na hotel@praga1885.cz, radi vam posleme jine volne terminy,
s pozdravem
Kateřina

Martin Brzák

Dobrý den,
je možná rezervace pro dva dospělé a dítě 10let od 17.11–20.11.16.
Děkuji za odpověď

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,
rezervace možná je, v případě zájmu poslete prosím Vasi zavaznou rezervaci na hotel@praga1885.cz,
rádi ji potvrdíme,
s pozdravem
Kateřina

Ilona

Dobrý den, bylo by možné ubytování od 16.12.-18.12. 2016 včetně doplatku za dítě 10 let. Děkuji. Poláčková

Hotel Praga 1885****

Dobrý den, rezervace možná je, v případě zájmu poslete prosím Vasi zavaznou rezervaci na hotel@praga1885.cz, rádi ji potvrdíme, s pozdravem Kateřina

Václavíková Alena

Dobrý den ,
před třemi dny jsem zaslala dotaz na možnost ubytování v jiných termínech, než mi bylo nabídnuto. Zatím mi nedošla odpověď . Prosím o sdělení , zda by byla možnost ubytování některý víkend v únoru 2017, pobyt už mám zaplacený přes Slevomat. Děkuji .

Hotel Praga 1885****

Dobrý den paní Václavíková,
pošlete si prosím Váš požadavek na hotel@praga1885.cz,
kolegové Vám rádi odpoví,
s pozdravem
Kateřina,
sales department

Ivana karaskova

Dobry vecer,
Chci se informovat na cenu uvadenou na slevomatu – jedna se mi o pobyt pro dve osoby + plavba po Vltave – uvadena cena 3790,–-kc je za 2 osoby nebo za 1 osobu? Chteli bychom pobyt darovat. Dekuji Ivana

Slevomat.cz

Dobrý den, ivano,

uvedená cena je již pro dvě osoby. Ať se dárek líbí :-)

Mějte krásný pondělní den. Míša

Václavíková Alena

Dobrý den ,
děkuji za nabídku termínů, ale bohužel mi nevyhovují. Potřebovala bych pobyt přes víkend – pátek – neděle. Jelikož akce slevomatu platí až do konce března, nebyl by nějaký volný termín v únoru ? Pobyt jsem už zaplatila převodem, jen čekám na zaslání voucheru. Děkuji a hezký den .

Václavíková Alena

Dobrý den , byla by možná rezervace pobytu pro 2 osoby na termín 25.11.-27.11.2016 ? Děkuji Václavíková

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,

v tomto termínu je hotel již zcela obsazen. Mohu nabídnout termíny 30.10. – 5.11. , 6.11. – 9.11., 20.11. – 25.11., 30.11. – 2.12., 4.12. – 7.12.

Neváhejte a napište nám na hotel@praga1885.cz.


S pozdravem a s přáním krásného dne,

 Jakub

Katka

Dobrý den, prosím máte volno v termínu 12–13.11. jsme 2 dospělí + dítě 11let a dítě 3 roky a cena by tedy byla …cena voucheru + 280Kč? Děkuji za info KM

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,
zatím rezervace možná je, díte do 6 let bez nároku na lůžko je zdarma a za dite do 12 let doplatíte zmínenou částku,pokud mate další dotazy, neváhejte a napiste nam na hotel@praga1885.cz
s pozdravem Kateřina

Vlasta Faiferlíková

Dobrý den, byla by možná rezervace 11. –13.12.2016? Děkuji

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,
zatím rezervace možná je,pokud mate další dotazy, neváhejte a napiste nam na hotel@praga1885.cz
s pozdravem Kateřina

Tomas

Dobry den chtel meli byste volno od ctvrtka 17.11 do soboty 19.11 pro 2 osoby?diky

Hotel Praga 1885****

Dobrý den, rezervace v uvedenem terminu zatim mozna je, v pripade dalsich dotazu nevahejte a napiste nam na hotel@praga1885.cz, radi Vam odpovime, s pozdravem Kateřina

Lenka

Dobry den bylo by volne misto pro 2 osoby od 6.11–7.11? Dekuji

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,
rezervace v uvedenem terminu zatim mozna je, v pripade dalsich dotazu nevahejte a napiste nam na hotel@praga1885.cz,
radi Vam odpovime, s pozdravem
Kateřina

Romana

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt v termínu od 03.12. do 04.12. celkem pro 4 osoby (2 dospělí a 2 děti- 6 a 10 let). Jaká by byla výsledná cena? Kolik bych doplácena za děti? Děkuji za odpověď.

Hotel Praga 1885****

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem o náš hotel. Při využití voucheru budete doplácet za dítě 280,– Kč/noc se snídani, tedy celkem 560,– Kč za 1 noc,
nebo pokud dítě nedosáhlo v čase pobytu 6ti let,může být ubytováno zdarma, ovšem bez nároku na lůžko.
V případě dalších dotazů stran hotela a volnych termínu, neváhejte a napiste na hotel@praga1885.cz, rádi Vám odpovíme,
s pozdravem Kateřina

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru