Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velkolepá hostina s masem, krevetkami, sýry, přílohami a dipy

4,1 / 5 Café 04 Brno  (mapa) 251 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Adela

Dobry den, takze pokud mam zajem o variantu A, tak muzeme zitra prijit? (pocitam streda, ctvrtek jsou tedy 2 dny). Jak mohu udelat rezervaci, nelze se dovolat. Dekuji

Adela

Dobry den,
chtela jsem se zeptat zda je mozne udelat rezervaci na dnes vecer pro vyuziti tohoto voucheru (varianta A)? Nemohu se dovolat. Dekuji

Café 04

Dobrý den, podmínky rezervace jsou napsány u akce.

Café 04

Dobrý den otvírame od 9.1. Čerpame dovolenou. Hezké vánoce

Ilona Dvořáková

Dobrý den, přišel mi poštou voucher v dárkovém balení, ovšem text je nedopsán.Je to varianta B, kde poslední věta z meníčka je 350g grilovaných žeber a zbytek meníčka chybí – nedopsáno. Jako dárek mi to přijde neúplné.

Café 04

Dobrý večer. Musíte kontaktovat slevomat. Oni to dají do pořádku.

Karel Majer

Přenechám platný voucher za 199kč na tuto nabídku pro dva – Masitá grilovaná žebírka marinovaná medem a vínem pro dva voucher prodloužen do 31.01.2017 termín si zarezervujete sami – kontakt na mě email – kocourkovcz@seznam.cz – https://www.slevomat.cz/sleva/1040591-masita-grilovana-zebirka-pro-dva-v-cafe-04

Karel Majer

Přenechám platný voucher v ceně 299 za 250 na tuto nabídku pro dva – Masitá grilovaná žebírka marinovaná medem a vínem pro dva voucher prodloužen do 31.01.2017 termín si zarezervujete sami – kontakt na mě email – kocourkovcz@seznam.cz – https://www.slevomat.cz/sleva/1040591-masita-grilovana-zebirka-pro-dva-v-cafe-04

Karel Majer

Přenechám voucher v ceně 299 za 250 na tuto nabídku pro dva – Masitá grilovaná žebírka marinovaná medem a vínem pro dva voucher prodloužen do 31.01.2016 termín si zarezervujete sami – https://www.slevomat.cz/sleva/1017713-masita-grilovana-zebirka-pro-dva-v-cafe-04

Monika

Dobrý den. Chci se zeptat, když třeba varianta A přijde na 5 obalů, tak zaplatím 5× 150 kč? nebo pouze 1× 150kč? Děkuji

Café 04

Zaplatíte 150

Luke

Je možné se stavit o víkendu? Díval jsem se na stránky a standardní otevírací doba o víkendu není.

Café 04

Dobrý den. Bohužel to nejde. Máme zavřeno

Petra Vrbová

Kolik se tedy přesně celkem doplácí u varianty C za obaly? Dekuji

Café 04

Dobrý den, u akcí je to napsáno přesně v popisu.

Renata

Dobrý den, je možné prodloužit voucher, žádali jsme prodloužení na email, den před ukončením platnosti, ale dosud nikdo neodpověděl, děkuji

Café 04

Pošlete kód znovu na mail

Jarmila Burianová

Dobrý den,je možné si jídlo objednat třeba na silvestra domů?Děkuji.

Café 04

Dobrý den. není to možné.

Radek

Dobrý den, při vyzvednutí s sebou. Kolik je potřeba obalů (po 150Kč) pro variantu B a kolik pro variantu A ? Předem Děkuji.

Café 04

Dobrý den. Obaly jsou v naší režii za ten poplatek. Je toho vždy cca plná bedna od banánů.

Radka

Dobrý den, prosím pro kolik lidi cca je varianta B ?

Café 04

cca 6 až 8 osob

Renata

Dobrý den,
tuto Vaši nabídku jsme si již dříve u Vás zakoupili – vždy jsme byli maximálně spokojeni! V té nové „postrádáme vařený "kukuřičný klas“. Je to jen nedopatření nebo již není součástí mísy?

Café 04

Dobrý den u varinty B a C kukuřičný klas je. Děkujeme

jana hjdova

je tato restaurace kuřácká?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

v restauraci přijdou na své kuřáci i nekuřáci, mají zde oddělené prostory :-)

Hezký zbytek dne. Míša

m

Dobrý den,
lze objednávku vyzvednout a vzít si ji domů?
 Děkuji

Café 04

Za obaly se připlácí 150 Kč u všech variant.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru