Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Ateliérový fotobalíček Newborn: Překrásné snímky vašich miminek

4,8 / 5 Aneta Trajerová photography Praha - Braník  (mapa) 7 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Kamila

Dobrý den, dostaneme v ceně všechny nafocené fotografie nebo jen ty vybrané pro retuš?

Aneta Trajerová photography

Dobrý den, v ceně je 8 vyretušovaných footgrafií v plném rozlišní pro tisk, dostanete ale všechny fotografie ve formě náhledů v galerii na internetu, ty nejsou ke stažení, ale k náhledu, ze kterých si sami vyberete fotografie k retuši. K této galerii budete mít přístup, takže se k ní můžete kdykoli vracet a případně doobjednat další fotografie k retuším. S pozdravem Aneta Trajerová

Katerina

Dobrý den,
je voucher vhodný i na focení mých 4 dětí? V pulce září se mi narodila dvojčatka (v 36.tt), dále mam děti 5 a 9 let. Jaký máte volný nejbližší termín? Děkuji.

Aneta Trajerová photography

Dobrý den, ateliér mám menší, vybavený spíše na focení novorozeňátek, ale můžeme zkusit jednu společnou fotku dětí dohromady, jinak bych se ale zaměřila především na focení dvojčátek. Nejbližší termín bych měla již zítra. Ohledně přesného termínu mi prosím napište na email a.trajerova@gmail.com. Děkuji a budu se těšit na viděnou! S pozdravem Aneta Trajerová

Marta

Dobry den, bylo mozne vyuzit voucher na fotografovani cele rodiny (2 dospeli a 9 mesicni dite), nebo kolik bychom pripadne doplaceli? Dekuji moc za odpoved.

Aneta Trajerová photography

Dobrý den,

voucher je určen primárně na focení novorozeňátek, ale můžete ho využít i na takto staré miminko.
Děkuji a budu se těšit na viděnou!
Krásnou neděli!
Aneta Trajerová

Martina

Dobry den. Je mozne se domluvit i na foceni miminka, kteremu je nyni 6 tydnu? A probiha foceni i o vikendech? Dekuji a hezky den

Aneta Trajerová photography

Dobrý den,

děkuji za dotaz, určitě je možné domluvit se na focení i staršího miminka, pravděpodobnost, že budou fotky spící už je ale nižší. Fotím pouze ve všední dny, dá se ale domluvit i pozdější čas např. kolem 18té hodiny. S pozdravem a přáním krásného dne Aneta Trajerová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru