Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vepřová kost na okusování a posílení žvýkacích svalů

4,6 / 5 Pet Center (105 poboček) Ústí nad Labem  (mapa) 212 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jaroslava Van Der Schueren

Dobrý den , mám obdobný problém jako paní Květa . Uvedené zboží není ještě na prodejně Králův Dvůr naskladněno. Před týdnem měli pouze 2 kusy a v nově dodaném zboží tyto kosti nepřišly vůbec. Není to poprvé , co prodejna není na akci připravená.

Pet Center

Dobrý den, Jaroslavo, za stav na prodejně se omlouvám a již jsem předala informace provoznímu oddělení. Pokud jezdíte do Prahy, tak aktuálně na Zličíně v Metropoli mají kostí přes 20 ks. Za Pet Center, Karolína

Květa

V sobotu jsem byla na Skalce a paní prodavačka absolutně nevěděla co po ní chci a ukázala mi, že má jen po jedné kosti balení a ne po třech a že mi je dát nemůže. Tak aspoň zkuste proškolit prodavačky, které výrobky se akce týkají …

Pet Center

Dobrý den, za paní na prodejně se omlouvám, samozřejmě předám dále. Nejbližší prodejna, která má dle systému skladem je OC park Hostivař v přízemí obchodního centra. Děkuji, tým Pet Center

Květa

Dobrý den,

už přes týden sháním kosti a vždy mi řeknou, že nemají a nebo jen balení po 1ks. To je opravdu super lítat a shánět po Praze. To nejde zajistit nějak líp, aby obchod byl na podobnou akci připravený?

Pet Center

Dobrý den, Květo, balení je vždy po 1 kuse a dle voucheru si kupujete 3 × 1 ks kosti. Trojbalení skutečně nenabízíme a ani to neuvádíme v akci. Pokud mi napíšete, jaké prodejny máte nejblíže podívám se na skladové zásoby, ale nyní výběrem je to například takto: Metropole Zličín – 20 ks, Centrum Chodov – 41 ks, Novodvorská – 15 ks, OC Šestka – 17 ks, DBK – 32 ks, Palladium – 20 ks. Děkuji, za Pet Center Karolína

Dan

Dobry den, od jakeho veku psa je doporucena kost? mohou i stenata?

Pet Center

Dobrý den, v prvé řadě určitě záleží na tom jakou rasu psíka máte. Každopádně všeobecně bychom doporučili spíše pamlsky, které jsou určeny přímo pro štěňátka. Štěně je výrazně citlivější na zažívání a je na ně zapotřebí intenzivněji dohlížet kolik toho snědlo. Za tým Pet Center Karolína

Klára

Dobrý den prosím vás není možné objednat i více ks než jen 2? děkuji

Pet Center

Dobrý den, Kláro, na 1 ks voucheru máte 3 kousky kostí a můžete si zakoupit dva poukazy, tedy celkem 6 ks kostí. Děkujeme za dotaz a přejeme příjemný den, tým Pet Center

Daniela Kočová

Mám ten samý dotaz.

Pet Center

Dobrý den, kost má 22 – 23 cm. Děkujeme, tým Pet Center

Monika

Dobrý den, chci se zeptat jak velká je kost?

Pet Center

Dobrý den, Moniko, kost má cca 22 – 23 cm. Děkujeme, tým Pet Center

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru