Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kolotoč s hracím strojkem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla Zielonková

Dobrý den, včera jsem si objednala voucher a nedostala jsem pokyny k platbě na účet, mám si objednat nový? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Pavlo,

vidím, že už máte objednávku zaplacenou. Je tedy vše v pořádku?

Hezký zbytek dne. Míša

Nevimnic Nevimnicová

Dobrý den, zaplatila jsem z účtu Kolotoč s hracím strojkem, ale chci si jej osobně vyzvednout na Zličíně a nebyla možnost toto zadat. Jak to vyřešit???

Jana Lišková

U hlavní nabídky jsou tři možnosti osobního odběru – měla bych zájem o odběr na Zličíně. Když jsem ale dala kolotoč do košíku, dostala jsem v nabídce odběru Hodkovičky a ještě něco (Zličín tam nebyl). Šlo by zboží zaslat na Zličín? Díky za info, Lišková

High Life

je tam zličin a modřany ( hodkovičky ) když vám to nepujde dejte hodkovičky a do poznámky zličin

Michaela

Dobrý den na dobírku nelze prosím?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Míšo,

moc mě to mrzí, ale jsme pouze zprostředkovatelé a bohužel tedy nelze zaslat na dobíku.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Vendy

Dobrý den, chtěla bych se jen ujistit z čeho že má být kolotoč vyroben. Vaše dřívější slevové akce na úplně stejný kolotoč nesly název „Dřevěný kolotoč“. Nyní jste však na dotaz, z čeho je kolotoč vyrobený, odpověděli, že je z plastu a ani v názvu již není napsáno „Dřevěný…“ ??? Jak to tedy je? Kombinace dřeva a plastu? Z fotografií mi přijde, že se jedná o dřevo, ale fotografie může zkreslovat… Děkuji za Vaši odpověď

High Life

jedná se o plast něktré části jsou dřevěné

Martina

Dobrý den, můžete mi prosím napsat jak je kolotoč vysoký? děkuji Martina

High Life

20cm

Lenka Foltová

Dobrý den,
možno jsem si nevšimla, ale z jakého materiálu je kolotoč vyroben?

Děkuji

Foltová

High Life

plast

Jana

Dobrý den, lze vybrat kromě barvy kolotoče i melodii nebo je u všech stejná?

High Life

bohužel melodie je stejná u všech

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru