Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dvě pizzy či těstoviny a dva nealko nápoje v italské restauraci Lascala

4,7 / 5 Ristorante LaScala Praha - Staré Město  (mapa) 3 585 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela Kratzmannová

Dobrý den, chtěla bych objednat 1 x voucher na pizzu, mám kredit 50,– Kč, ale nejde mi uplatnit. Stále se mi hlásí zaplatit 199,– Kč. Jak to mám udělat? M.K.

Ristorante LaScala

Dobrý den,z dostupných informací na zákaznické podpoře na Slevomatu vyplývá toto: kredity uplatníte při objednávce tam,kde si volíte způsob platby,stačí zaškrtnout políčko-uplatnit na tuto objednávku kredity,Musíte být přihlášená svým emailem,platnost kreditů je časově omezená.Doufám,že jsem Vám pomohl,kdyby ne,doporučuji napsat na zákaznickou podporu na Slevomatu,rádi Vám určitě vše vysvětlí.Děkuji. J.Zajíček

Václava Pavlíková

Dobrý den, pisete, že se voucher vztahuje na nápoje o objemu 0,33l. v napojovem listku máte ale objem 0,25l. Mate pro odběr na voucher větší lahve?

Ristorante LaScala

Dobrý den,v naší nabídce na Slevomatu máme, že nabízíme nápoje do objemu 0,33l.Všechny nápoje , kromě vody toma neperlivá , jemně perlivá a minerální voda korunní, nabízíme v lahvičkách 0,25l.Zmíněnou vodu servírujeme v lahvičkách 0,33.Děkuji. J.Zajíček

Radka Kodýdková

Dobrý den, prosím o informaci, jaký průměr mají pizzy a jaká gramáž je u lasagní? Děkuji.

Ristorante LaScala

Dobrý den, pizza má průměr 28 cm a Lasagne 1 porce 330g. Děkuji M. Zdráhal

Marie Görlichová

Dobrý den, je možné zarezervovat stůl pro 4 osoby na 14.11. asi od 11,30–14,00 hod.?

Ristorante LaScala

Dobrý den,poprosil bych,aby jste si rezervovali stůl přes rezervační systém Restu.cz.Odkaz můžete najít na našich stránkách www.lascala.cz Děkuji. J.Zajíček

Soňa

Dobry deň prosím vás na jeden voucher sa teda dajú objednať 2× cestoviny a 2× nápoje áno? Takže ak prídeme dvaja tak stačí nám jeden voucher? Ďakujem

Ristorante LaScala

Dobrý den,přesně tak.Jeden voucher se vztahuje na dva nealkoholické nápoje od firmy Pepsi a dvě libovolné pizzy nebo těstoviny.
Děkuji. J.Zajíček

Eva Babičíková

Dobrý den,
do kolika hodin restaurace vaří?
Děkuji Eva

Ristorante LaScala

Dobrý den,poslední objednávky do kuchyně bereme ve 23:30.Děkuji J.Zajíček

lu

Dobry den!plati sleva na dalsi konzumaci v ramci dodatecnych objednavek v dobe uplatneni voucheru ci dostaneme poukaz k uplatneni pri dalsi navsteve?

Ristorante Lascala

Dobrý den, sleva platí hned při uplatnění voucheru na ostatní konzumaci. Děkuji M. Zdráhal

Mirek Šmarda

Dobrý den,

je možné si na zakoupený voucher jídlo pouze vyzvednout a vzít si ho s sebou?

Ristorante Lascala

dobrý večer,jídlo si můžete vzít s sebou,účtujeme za krabici na pizzu 10Kč,box na jídlo 5Kč a láhev od nealka 2Kč.I když si budete brát jídlo s sebou je nutné ho předem objednat mailem a počkat na potvrzení objednávky. Děkuji a přeji hezký večer.J.Zajíček

Inna

Dobry den, chtěla bych se zeptat, můžeme udělat rezervace na 16 osob na jednou?

Ristorante Lascala

Dobrý den,rezervace je možná,udělejte jí prosím přes Restu s dostatečným předstihem.Děkuji a přeji hezký den.
J.Zajíček

Janička Makovičková

Dobry den,
Docetla jsem se, ze jste nekuřácký podnik ale když jsem tam byla naposledy dalo se v dolní části kouřit takže opravdu jste uz zcela nekuřacky?

Dekuji, Jana

Ristorante Lascala

Dobrý den,ano,podnik je celý nekuřácký.Hezký den.J.Zajíček

Otakar Šimša

Dobrý den, načítá se sleva 20% a dalších 15% za kreditní kartu, i když již je od RB ( Citi kreditky prodala) na další konzumaci?

Ristorante Lascala

Dobrý den,sleva 20% na další konzumaci je konečná.Hezký den.J.Zajíček

Šárka

Dobrý den,
jak dlouho dopředu mám udělat rezervaci, aby bylo volné místo. Budu v Praze jen pár dnů příští týden.
 Děkuji

Ristorante Lascala

Dobrý den, čím dříve si rezervaci uděláte tím lépe. Nejsem schopen Vám říct jak dlouho dopředu to zrovna příští týden bude třeba, ale určitě počítejte minimálně tři dny předem. Děkuji M. Zdráhal

Lidka

Dobrý den,
k nápojům Pepsi patří i Evervess Ginger Ale, Evervess Bitter Lemon a Toma Natura jemně perlivá / neperlivá minerální voda? (Možná varianta i Elen ;))

Ristorante Lascala

Dobrý den, ano všechny tyto nápoje patří do sortimentu Pepsi a lze si je v rámci voucheru objednat. Děkuji M. Zdráhal

Lidka

Dobrý den paní Kubincová,
kód Restu voucheru Vám po zaplacení nebo uplatnění Restu kreditů vygeneruje systém Restu. Pokud provádíte na Restu rezervaci pro voucher Slevomat, píše se kód voucheru Slevomat AŽ DO POZNÁMKY ;)

DAgmar Kubincova

Dobrý den. Zaplatila jsem za voucher 199,– V rezervacnim systemu to po mne chce 9ti mistny kod voucheru RESTU. Muj kod nemá devět cisel,ale cisla i písmena oddelena pomlckami. Nevim tedy,jaky kod mam natukat. Nebo staci mista rezervovat bez voucheru a ten predlozit pak az v restauraci? De­kuji

Ristorante Lascala

Dobrý den, jak sama píšete chce to po Vás kód RESTU…to není kód Slevomat. Pokud kód Restu nemáte tak ho tam nezadávejte. Rezervaci si udělejte bez kódu a ten pak přineste sebou. Děkuji M. Zdráhal

Radka

Dobrý den, je možné přijít i s kočárkem? Děkuji.

Ristorante Lascala

Dobrý den. Ano, není problém přijít s kočárkem. Můžete zůstat v horní části restaurace a nebo si ho vzít dolu do suterénu. Děkuji M. Zdráhal

Jana

Jste nekuřácký podnik?

Ristorante Lascala

Ano, celá restaurace je nekuřácká. M. Zdráhal

elushka

Dobrý den, je prosím v restauraci dětský koutek? Děkuji za odopověď

Ristorante Lascala

Dobrý den ,bohužel dětským koutkem nedisponujeme .Pro děti nabízíme dětské židličky a omalovánky. M.Zdráhal

Lucie Maroušková

Dobrý den, je prosím možné u jedné z porcí za příplatek nahradit těstoviny bezlepkovými? moc děkuji

Ristorante Lascala

Dobrý den ,bohužel bezlepkové těstoviny nevedeme.Děkuji M.Zdráhal

Elena

A ještě dotaz na nápoje – dá se zaměnit Coca-Colu třeba na čaj nebo něco jiného? děkuji za odpověď.

Ristorante Lascala

Dobrý den, výměna možná není, voucher zahrnuje pouze nealko od firmy Pepsi cola. Děkuji M. Zdráhal

Elena

Dobrý den, od kolika hodin můžeme uplatnit voucher ve všední den? děkuji.

Ristorante Lascala

Dobrý den, můžete ho uplatnit každý den od 11 hodin v případě, že máte rezervaci. Děkuji M. Zdráhal

Ema

Dobrý den, budete mít otevřeno i ve svátek 17.11.? Děkuji

Ristorante Lascala

Dobrý den, ano budeme mít otevřeno. Děkuji M. Zdráhal

Hana Novotná

Dobrý den,platí nabídka i na lasagne?

Ristorante Lascala

Dobrý den ,ano nabídka platí i na Lasagne

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru