Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 pizzy a 2 nealko nápoje v restauraci Vabene

4,6 / 5 Ristorante Vabene Praha - Staré Město  (mapa) 3 389 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jitka Vondrova

Dobrý den,je možné vás navštívit s dětským kočárkem (2mesicni miminko)? Děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Dobrý den,
samozřejmě je možné naší restauraci navštívit s kočárkem.
Budeme se těšit.
Roman Meixner

Lenka

Dobrý den,
mám prosbu jak je to prosím s těmi nápoji a objemem 0,33 – ve své nabídce máte tento objem pouze u lahvičky vody, to znamená, že když si objednám Pepsi, tak dostanu 0,25 ? Díky za info.

Ristorante Vabene

Vážená paní Lenko,

ve voucheru uvádíme nápoj ze sortimentu Pepsi DO objemu 0,33 l – tedy v případě Pepsi dostanete, 0,25 l.

Anna Thurzová

Dobrý den,

skvělé, moc děkuji za trpělivé odpovídání, koupila jsem rovnou 4 vouchery pro celou rodinu a moc se těšíme :)))
S přáním krásného dne
 A.T.

Ristorante Vabene

My děkujeme.

Petra Valachová

Dobrý den, dnes jsem si zakoupila dva vouchery a rovnou poslala rezervaci, mělo mi přijít do 10 minu potvrzení, uplynulo pár hodin a nic nepřišlo. Zavolala jsem tedy na mobil uvedený na stránkách, ale nikdo mi to nezvedl, volala jsem tedy na pevnou linku, tam mi řekl barman, že s rezervacemi nepřichází do styku a mám si zavolat manažerovi na mobil… Tak jsem se teď dostala do takové slepé uličky.. Já jsem totiž chtěla tu rezervaci změnit na příští víkend, což můžu udělat tak, že si vytvořím přes formulář novou rezervaci ale jak zruším rezervaci, kterou mám teď vytvořenou, když mi nepřišlo ani její potvrzení? Nechci blokovat místo pro čtyři osoby, ale ani nevím, jestli ta rezervace někam dorazila? :)

Ristorante Vabene

Vážená paní Petro,
rezervaci pod Vaším jménem evidujeme na 27.11.2016 od 11:00, pro změnu poprosím využijte e-mail info@vabene.cz nebo v případě vytvořené rezervace via. www.restu.cz, kam směřuje odkaz na našich web.stránkách, si po přihlášení otevřete „seznam rezervací“, u dané rezervace „editovat rezervaci“, vyberte požadovaný čas, datum a potvrďte. Děkuji za pochopení a s pozdravem, Radek Ježek

Anna Thurzová

Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Když bychom tedy byli v nekuřácké části, předpokládám, že to máte tak skvěle rozdělené/odvě­trávané, že nic nebude cítit? Omlouvám se, že se stále tak ptám, ale je to dárek pro rodiče a ti jsou zarytí nekuřáci a večeři by si jinak neužili…:) A na Vaši pizzu je samá chvála :)

Ristorante Vabene

Vážená paní Anno,

doporučím v rezervaci poznamenat požadavek na stoleček v salonku a tam by žádný kouř neměl proniknout.

S pozdravem, Radek

Anna Thurzová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je restaurace nekuřácká? Předem moc děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Dobrý den,
větší část restaurace je nekuřácká.
S pozdravem Roman Meixner

Michaela

Dobrý den, líbí se mi Vaše nabídka, ale trochu mě děsí množství lidí, které si ji už zakoupilo. Mám strach, že se v době platnosti voucheru „nevejdeme“. Je možné v tomto případě rezervovat termín po platnosti? Děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Dobrý den , bohužel rezervovat termín po platnosti , tedy po 31.3.2017 nelze. Myslím, že se vejdete . Pokud ale vyžadujete více soukromí, doporučím udělat včasnou rezervaci a lépe ve všední den. S pozdravem Roman Meixner

Robert

Hezký den, jak by šlo vyřešit pomocí voucheru návštěvu Tří osob ? děkuji

Ristorante Vabene

Vážený Roberte,

já by jsem volil koupi 2 voucherů, objednávku 4 různých pizz, lahev dobrého vína s 20% slevou a 4 lahviček neperlivé vody a pěkně by jsme si s přáteli pochutnali a naplnili bříška.

Rozhodnutí je ale na Vás.

Robert

Hezký den,jak by se pomocí voucheru dala vyřešit návštěva tří osob? Děkuji

Monika

Dobrý den,vztahuje se i na plněnou pizzu?děkuji

Ristorante Vabene

Dobrý den ,ano nabídka platí i na pizzu Calzone.

Raymanova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli 20% sleva na ostatní konzumaci v restauraci platí také na lahvová vína. Děkuji za odpověď

Ristorante Vabene

Dobrý den, 20% sleva platí na veškerou konzumaci nad rámec voucheru, tedy i na lahvová vína. S pozdravem Roma Meixner

Tereza

Dobrý den, platí i nabídka na plněnou pizzu – calzone. Děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Dobrý den ,ano nabídka platí i na pizzu Calzone.

Anna Vostruhová

Dobrý večer,
budete mít otevřeno také na státní svátek 17.11.?
Děkuji za odpověď.

Ristorante Vabene

Vážená paní Anno, ano, budeme mít otevřeno.

S pozdravem, Radek Ježek

Jana Hižová

dobry den. mozem vasu restauraciu navstivit aj s malym yorshierskym terierom? bude s nami na vylete

Ristorante Vabene

Vážená paní Jano, ale určitě.

S pozdravem, Radek Ježek

Sabča Bedřichová

Dobry den,

Mate otevreno i ve svatek 17.11.? Dekuji

Ristorante Vabene

Dobrý den,
ano máme otevřeno . S pozdravem Roman Meixner

Němcová N.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda nabídka platí pouze na pizzu nebo ji lze zaměnit i za těstoviny? Děkuji moc :)

Ristorante Vabene

Dobrý den, paní Němcová,
nabídka platí pouze na pizzy , ale můžete vybírat ze všech druhů pizz , které máme v nabídce.
S pozdravem
Roman Meixner

Eva Kunzová

Dobrý den, stačí Vám ukázat sms voucher? Nemusíme mít vytištěný?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý večer, Evi,

doba papírová už je minulostí, stačí voucher ukázat v mobilu :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Růžičková

Dobrý den,
děláte i bezlepkovou pizzu?
Děkuji za odpověď

Ristorante Vabene

Vážená paní Růžičková,
bohužel bezlepkovou pizzu v nabídce nemáme.

S pozdravem, Radek Ježek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru