Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

BIO kokosový olej pro zdraví, krásu i do kuchyně s příjemnou vůní

4,8 / 5 Byliny.cz 2 659 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Milda

Dobrý den,

mohu poprosit o sken certifikace kontrolním orgánem, zda je Váš olej skutečně certifikován jako BIO?

Děkuji,
 Milda.

Vlastimil

Dobrý den,
budete mít prosím ještě variantu nabídky 500 ml? Měl bych zájem.
Předem děkuji za odpověď.

Byliny.cz

Dobrý den,
ano, bude.
Pěkný den,Vilášková Pavla Byliny.cz

Sarka

Dobrý den , můžete mně prosím sdělit jaký je obsah kyseliny laurové ?
Je prosím váš zmíněný výrobek zpracován bez rafinace, bělení, deodorizace, hydrogenace?Děkuji

Byliny.cz

Dobrý den,
jedná se o nerafinovaný kokosový olej z prvního lisování. Pěkný den,Vilášková Pavla
Baliny.cz

Roman

Dobrý den,
objednali jsme si u Vás litr oleje,prislo mi to ve dvou baleních po půl litru.. to by nevadilo… spiš nás zaráží,že oba oleje smrdí jako připalené… můžete mi to vysvětlit? Děkuji za odpoveď Zajíček.

Byliny.cz

Dobrý den pane Zajíček, otevřeli jsme dva oleje a nám voní po kokosu, takže to vysvětlit neumíme, Asi máte lepší čichový vjem.
Pěkný den,Vilášková Pavla Byliny.cz

Edita

Dobrý den, bude ješ možné zakoupit 250 ml balení v nejbližší době? Děkuji za odpověď. EDITA

Byliny.cz

Dobrý den,
bohužel, v nejbližší době nebude. Pěkný den,
Vilášková Pavla Byliny.cz

Veronika Sváčková

Dobrý den,
kdybych si objednala litr bylo by možné zaslat dvě balení po 500 ml?
Děkuji mnohokrát za odpověď.

Byliny.cz

Dobrý den,
ano, toto je možné.
Vilášková Pavla
Byliny.cz

Radka

Dobrý den, je možno objednat dnes (18.1.) a ještě během dne vyzvednout? Děkuji za rychlou odpověď.

Byliny.cz

Dobrý den,
ano je to možné, ale vyzvednutí by bylo možné až po 16hod. na prodejně. Vilášková Pavla Byliny.cz

Kateřina Martinezová

Dobry den lze olej použít i u kojence?

Byliny.cz

Dobrý den,
toto bych spíše konzultovala s kožním lékařem. Vilášková Pavla Byliny.cz

Pelagia

Je možné ,aby mi vyzvedla zásilku přímo v Ostravě jiná osoba?

Byliny.cz

Dobrý den,
ano, toto je možné.
Pěkný den, Vilášková Pavla Byliny.cz

Veronika Sváčková

Dobrý den,
je tento olej rafinovaný či nikoliv. Děkuji předem za odpověď.

Byliny.cz

Dobrý den,
kokosový olej je nerafinovaný.
Pěkný den, Vilášková Pavla Byliny.cz

Iva

Dobrý den, mám dotaz . Chtěla bych si objednat kokosový olej a jeli možné si je vyzvednout v Pardubicích na nějaké zásilkové prodejně?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo,

ano samozřejmě, seznam poboček můžete nalézt zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky?city=Pardubice®ion=442460&do=Toggle.

Krásný den. Míša

Natalie

Dobrý den.Kdo je prosím vyrobcem oleje? Dekuji za odpoved

Tereza

Dobrý den,
objednala jsem 2× 500 ml balení, do objednávky jsem přímo zadala, že se jedná o dárek a přišla mi místo toho 4 balení po 250 ml. Jak vidím v komentářích, nejsem jediná. Ze strany obchodu bych očekávala informaci předem, zda zákazník souhlasí se změnou objednávky a o zboží stojí a ne o zaslání malých balíčků bez předchozí informace. Pokud by se jednalo o mě, neřešila bych to, ale dávat dvě malé balení jako dárek vypadá trochu hloupě a není to od obchodu seriózní jednání. S pozdravem Tereza

Tereza

Dobrý den,

je možné připojit k objednávce i další zboží z vašeho eshopu, aby mi to přišlo jako jeden balíček? Děkuji, Tereza

Byliny.cz

Dobrý den, ano, toto je možné. Prosím udělejte si objednávku a do poznámky nám připište, že prosíte o sloučení se slevomatem. Jako přepravu zvolte osobní odběr, ať se Vám nepřipočte poštovné. S pozdravem, Vilášková Pavla Byliny.cz

Tamara Ronja

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda koksy pocházejí z plantáže, nebo z volně sbíraných.

Marcela ŘEHÁKOVÁ

Přišla mi také balení 250 ml místo 500 ml. Asi by jste měli psát, proč takto posíláte – viz komenář nahoře. Druhý dotaz je- zda se jedná opravdu o bio kokosový olej. Děkuji.

Byliny.cz

Dobrý den,
jedná se o Bio olej a vzhledem k velkému zájmu jsme byli nuceni výpadek 500ml oleje nahradit 250ml olejem. Děkujeme za pochopení všem naším zákazníkům.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Vilášková Pavla
Byliny.cz

Marta

Dobrý den
objednala jsem si u vás 500ml balení a přišly mi dvě 250ml. Chtěla bych ho ještě objednat jako dárek pro babičku, tak se chci zeptat, zda když si objednám 1000ml, tak mi to taky přijde rozkouskované?? strašně špatně se to z malé dózičky dostává pokud to nenahřejete. Děkuji za odpověď

Annuška

Dobrý den. je možné objednat to zboží do Prahy, a kolik to bude stát?

Slevomat.cz

Dobrý den, Annuško,

je možné doručení službou Geis za 69 Kč či přes Zásilkovnu za 49 Kč.

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru