Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nezapomenutelný Silvestr v Kodani: odjezd z Prahy a za příplatek z Moravy

4,7 / 5 CK Bohemian tour Dánsko (mapa) 59 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jan Bukač

Dobrý den, mohu se zeptat v kolik hodin a odkud se odjíždí z Prahy? Děkuji za odpověď! :)

CK Bohemian tour

Dobrý den, pane Bukač, přesný čas odjezdu včt. dalších organizačních podrobností budeme zasílat všem cestujícím nejpozději týden před odjezdem na email. Orientačně plánujeme odjezd z Prahy ze Stanice metra Opatov kolem 21–22 hodiny. Pěkný den

Lucie

Dobrý den,
Koupila jsem si tento Silvestr, ale do teď mi nepřišel žádný voucher, ale peníze odečteny byly. Jak mam zjistit jestli semnou opravdu počítáte ?

CK Bohemian tour

Dobrý den, paní Lucie, voucher Vám zašlou pracovníci slevomatu obratem, hned jak se připíše platba na jejich účet.

Klara

Dobrý den,nyní moje kamaradka rezervovala 3 midta na tuto Silvestrovskou noc.Mělo ta zůstat ještě jedno místo..chci vědět zda je již uz také obsažené.Měli bychom zájem ještě o jedno

CK Bohemian tour

Dobrý den, pokud si poslední místo nyní nikdo nerezervoval – mělo by být k dispozici a můžete zakoupit.

Karel

Dobrý den, ubytovaní je v ceně? Jedná se o termín 30.12 – 1.1.. Děkuji za odpověď

CK Bohemian tour

Tento zájezd je bez ubytování. Jak uvádíme v programu.

Lukáš Polanský

Dobrý den, mám dotaz ohledně přenocování? Děkuji, Polanský.

CK Bohemian tour

Dobrý den, pane Polanský, tento zájezd je bez ubytování. Jede přes noc autobusem tam i zpět.

Martin

Dobrý den,
pokud budeme mít zájem zvolit nástupní místo Zlín, doplatek 250 Kč se zašle později vaší CK?? Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, informace k úhradě doplatku za svoz, budete mít uvedeny ve smlouvě, kterou Vám zašleme po přijetí voucherů. Pěkný den.

Eva Marešová

Dobrý den , prosí je nutné mít pas nebo stačí OP?

CK Bohemian tour

Dobrý den, stačí Vám platný OP, cestovní pas není podmínkou. Pěkný den.

Patrik Melka

Dobrý den, bude možné uplatnit voucher po danném termínu 11.11.2016 ? A bude zájezd uskutečněn i při nenaplnění celého autobusu? Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, voucher je platný až do data konání zájezdu. Vždy musí být naplněn min. počet cestujících. Již nyní je zaplněna polovina autobusu.

Daniel

Dobrý den,

mám na Vás dotaz, který se týká přípitku. Bude CK nabízet k zakoupení nějaké šumivých vín přímo v Kodani a k tomu i k zapůjčení sklenky.

S pozdravem

 Daniel

CK Bohemian tour

Dobrý den, tuto službu naše CK nenabízí. Hezký den.

Aneta

Dobrý den, chci se zeptat, kdo bude průvodcem během silvestrovského výletu do Kodaně? Díky za odpověď, zdraví Aneta

CK Bohemian tour

Dobrý den, chtěli bychom Vás ujistit, že naše poznávací zájezdy vždy provádí zkušení průvodci. Pan průvodce, kterého plánujeme na silvestrovský termín byl v Kodani již několikrát. Pěkný den.

Jan Novotný

Dobrý den , chtěl bych nastupovat v Ústí nad Labem. Nástupní místo je u „MAKRA“? Děkuji za odpověď .

CK Bohemian tour

Dobrý den, pane Novotný, v Ústí n.Labem je nástupní místo : Zastávka nádraží Západ, ul. Tovární (před vlakovým nádražím). Pěkný den

Marketa Svobodová

Dobrý den, mohou se tohoto zájezdu zúčastnit 2 neplnoleté osoby (15 let) bez doprovodu dospělé osoby? Děkuji za odpověď

CK Bohemian tour

Dobrý den, paní Svobodová, vycestování dvou 15-ti letých mladistvých samostatně je na vašem zvážení – zvláště tento silvestrovský termín. Z naší straně jednoznačně doporučujeme vycestování v doprovodu dospělé osoby. Děkujeme za pochopení.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru