Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní wellness pobyt s polopenzí: solná jeskyně, sauna i masáže

4,3 / 5 Wellness Hotel Tatra Východní Čechy (mapa) 80 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eliška Chytilová

Dobrý den, ráda bych vás požadala o informaci, zda je ještě volný termin 11.11.-13.11 tedy varianta 3 dny (2 noci). Dekuji. Eliška Chytilová

Hotel Tatra

Dobrý večer,
velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem hotelu, bohužel tento termín je již obsazen.
S pozdravem a přáním hezkého večera
Recepce hotelu Tatra

Eliška Chytilová

Dobrý den, ráda bych vás požadala o informaci, zda je ještě volný termin 11.11.-13.11 tedy varianta 3 dny (2 noci). Dekuji. Eliška Chytilová

Věra Vašáková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda by byl ve vašem hotelu volný termín 4–6.11.?
Děkuji Vašáková

Hotel Tatra

Dobrý den, tento termín je již obsazen. S přáním hezkého dne recepce hotelu.

Petra O.

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je volný termín 28–30.10.? Předem moc děkuji za Vaši odpověď.Petra O.

Hotel Tatra

Dobrý den, bohužel tento termín je již obsazen. S přáním pěkného odpoledne recepce hotelu

Lecáková Renata

Dobrý den, když je konec akce za 13 hodin,jak mám chápat že se objednávka vyřizuje 2 až 4 dny.Když zaplatím teď přes učet tak mi do dvou dnu přijde asi potvzení?Děkuji Lecáková

Hotel Tatra

Dobrý den, paní Lecáková,
na toto Vám zodpoví přímo portál slevomat. Než si voucher zakoupíte, prosíme informujte se nejdřív na hotelu na dostupnost volný pokojů. S přáním pěkného dne recepce hotelu

Jan Ptáček

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda máte volný pokoj pro dva v období od 17.10. – 19.10.. Děkuji za odpověď.

Hotel Tatra

Dobrý den,
v tomto termínu máme už jen volný VIP pokoj.
S přáním pěkného dne recepce hotelu

Daniel

dobrý den, dotaz na 18–20.11. pro 2 osoby děkuji za info

Hotel Tatra

Dobrý večer,
bohužel tento termín je již obsazen. O víkendové pobyty je totiž velký zájem.
S pozdravem, recepce hotelu

Lenka Mašanská

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je volný termín 2. – 4. 12. ? Děkuji za odpověď

Hotel Tatra

Dobrý den,
děkujeme za Váš projevený zájem o pobyt v našem hotelu. Tento termín je v tuto chvíli ještě volný. V případě zájmu o rezervaci se prosím spojte s recepcí a proveďte předrezervaci Vašeho pobytu. O víkendové pobyty je totiž velký zájem.
Děkuji za pochopení a zůstávám s pozdravem, recepce hotelu

Karolína

Dobrý den, mám vážný zájem o vaši nabídku. Chtěla bych se zeptat jaký máte nejbližší volný víkendový termín. Předem děkuji za odpověď.

Hotel Tatra

Dobrý den,
velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem hotelu. Nejbližší volný víkendový pobyt je 25.-27.11.2016, ale pouze pokoj kategorie VIP. V měsíci prosinci jsou víkendy prozatím volné všechny.
V případě zájmu o rezervaci se spojte s naší recepcí a proveďte předrezervaci pobytu.
Děkuji za pochopení a přeji příjemný zbytek večera
S pozdravem
Recepce hotelu Tatra

Markéta

Dobrý den, líbí se mi Vaše nabídka. Chci se zeptat jestli je možné vyměnit v balíčku masáže za jiné? Jsem v jiném stavu, a tak jsou pro mě masáže, které nabízíte nevyhovující. Děkuji Markéta

Hotel Tatra

Dobrý den paní Karolíno,
těší nás Váš zájem o pobyt v našem hotelu. Co se týče Vašeho dotazu, masáž lze přizpůsobit i Vašemu stavu. Maséři si zajisté poradí. Ohledně volných kapacit se ale prosím spojte přímo s naší recepcí neboť většina víkendových pobytů v následujících 2 měsících je téměř vyprodáno.
Děkuji za pochopení
S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne
Recepce hotelu Tatra

Markéta

Dobrý večer, byl by volný termín 21.10–23.10.2016?děkuji Markéta

Hotel Tatra

Dobrý večer,
velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem hotelu. Bohužel však tento termín je již obsazen.
S pozdravem
Recepce hotelu Tatra

Martina Tučková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín 18.11. – 20.11.?
Děkuji Martina

Hotel Tatra

Dobrý večer,
velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem hotelu. Bohužel Vámi poptávaný termín je bohužel obsazen.
Mohla bych Vám nabídnout volný příští víkend a to 25. – 27. 11. nebo jaký-koliv jiný víkend v prosinci.
V případě jiného termínu kontaktujte co nejdříve naši recepci.
S pozdravem a přáním hezkého večera
Recepce hotelu Tatra

Zápařková

Dobrý den. Asi je zbytečné ptát se, zda máte volný termín 18.11.-20.11. vzhledem k státnímu svátku, který vybízí k prodlouženému víkendu. :-) a nešlo by třeba nastoupit od středy do soboty ráno?? Děkuji

Hotel Tatra

Dobrý večer,
velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem hotelu. Bohužel Vámi poptávaný termín je bohužel obsazen a to již od čtvrtka 17.11.
Mohla bych Vám nabídnout volný příští víkend a to 25. – 27. 11. nebo jaký-koliv jiný víkend v prosinci.
V případě jiného termínu kontaktujte co nejdříve naši recepci.
S pozdravem a přáním hezkého večera
Recepce hotelu Tatra

Jiří Kubec

Dobrý den, máte volný pokoj pro dva v termínu 25.11.-27.11, ? Děkuji

Hotel Tatra

Dobrý večer, v termínu 25.11.-27.11.2016 máme ještě poslední volný standartní pokoj.
Pokud se rozhodnete prosíme o včasnou předrezervaci.
S přáním pěkného večera
Recepce hotelu Tatra

Dana Slavatova

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda máte volný termín 26.10.- 28.10. ? Děkuji

Hotel Tatra

Dobrý večer,
jak jsem psala v předešlé zprávě, termín je bohužel obsazen.
S pozdravem
Recepce hotelu Tatra

Slavatova

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda by ve Vašem hotelu byl ještě volný termín 26.-28.10. ? Děkuji Slavatova

Hotel Tatra

Dobrý večer,
velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem hotelu. Bohužel tento termín je již obsazen.
S pozdravem a přáním hezkého večera
Recepce hotelu Tatra

Jana Šmídlová

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat,jestli je možný nástup jindy než v neděli.Přesně v pátek a travit u Vás pobyt o víkendu.Děkuji za odpověď jana

Hotel Tatra

Dobrý den paní Šmídlová,
velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem hotelu. U nabídky se Vám nabízejí různé varianty a to i varianta na pobyt o víkendu.
Ale jelikož o víkendové pobyty je velký zájem, je nutné se spojit s recepcí a prověřit volný termín ještě předtím, než voucher zakoupíte. Děkuji a přeji Vám příjemný den, S pozdravem Daridová Tereza, recepce hotelu Tatra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru